SPÓŁKA: photon

 • Photon Energy otworzy biznes w Polsce
  Photon Energy otworzy biznes w Polsce Omawiane walory:

  Photon Energy ogłosiło zamiar wejścia na polski rynek i powołanie Macieja Górskiego na stanowisko country head. Kurs akcji spółki rośnie w poniedziałek rano o 12,82 proc., a za jedną akcję trzeba zapłacić 17,60 zł.

 • Photon Energy złożył prospekt w AFM w zw. z planem przejścia na rynki główne
  Photon Energy złożył prospekt w AFM w zw. z planem przejścia na rynki główne Omawiane walory:

  Photon Energy złożył prospekt emisyjny do holenderskiego urzędu regulującego rynek finansowy (AFM) w związku z zamiarem przeniesienia notowań akcji z NewConnect na rynek regulowany Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka zamierza także wejść na główny parkiet giełdowy w Czechach, tj. Praską Giełdę Papierów Wartościowych, zmieniając rynek obrotu z Free Market. Zmianie rynków notowań nie będzie towarzyszyć emisja akcji. Kurs akcji spółki wystrzelił w czwartek rano o 15,50 proc., a za jedną akcję płacono 14,90 zł.

 • Photon Energy złoży prospekt w ciągu kilku tygodni
  Photon Energy złoży prospekt w ciągu kilku tygodni Omawiane walory:

  Photon Energy złoży prospekt związany z przeniesieniem notowań na główne rynki giełd w Warszawie i Pradze w ciągu najbliższych tygodni, poinformował prezes Georg Hotar.

 • Photon Energy podłączył na Węgrzech 8 elektrowni fotowoltaicznych
  Photon Energy podłączył na Węgrzech 8 elektrowni fotowoltaicznych Omawiane walory:

  Photon Energy Solutions - węgierska spółka zależna Photon Energy - podłączył osiem elektrowni fotowoltaicznych o łącznej mocy 5,4 MWp na Węgrzech, zwiększając portfel elektrowni własnych do 57,1 MWp w skali globalnej. Kurs akcji spółki rośnie dziś o ponad 13 proc.

 • 5 giełdowych branż zarażonych koronabessą
  5 giełdowych branż zarażonych koronabessą Omawiane walory: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

  Epidemia koronawirusa to obecnie temat numer jeden. Świat żyje doniesieniami o nowych ogniskach choroby, kolejnych zgonach, odwoływanych imprezach, kontrolach na granicach czy zamkniętych zakładach produkcyjnych. To wszystko elektryzuje także inwestorów, bo każde takie zdarzenie ma realny wpływ na gospodarkę i wyniki spółek.

 • Photon ujawnił z opóźnieniem wypowiedzenie ugody skarbowej Omawiane walory:

  Giełda wznowiła notowania czeskiego dostawcy rozwiązań służących do pozyskiwania energii słonecznej Photon Energy, które zostały zawieszone z początkiem lipca z powodu nieprzekazania zaudytowanego raportu rocznego. Opublikowany w czwartek raport ujawnia dużo gorszą sytuację spółki niż wcześniej sądzili inwestorzy.

 • Zawieszenie Photonu potrwa nawet miesiąc, spółka obwinia audytora Omawiane walory:

  Czeska spółka pokajała się przed inwestorami, którzy cierpią z powodu decyzji GPW o zawieszeniu handlu akcjami. Niestety gapiostwo kosztuje, a reguły gry są takie same dla wszystkich. Szkoda tylko, że w całym zamieszaniu ucierpieli akcjonariusze, przed którymi jeszcze ponad miesiąc bez obrotu.

 • Parszywa trzynastka spółek zesłana do kolonii karnej Omawiane walory: , , , , , , , , , , ,

  Zarząd Giełdy zaczął porządki. Na pierwszy ogień poszły spółki, które nie wywiązały się z obowiązków informacyjnych. W środę zawieszono notowania akcji trzynastu spółek z rynku NewConnect oraz obligacji pięciu na Catalyst. Dodatkowo niepokorni otrzymali kary pieniężne w wysokości od 5 do 10 tys. zł.

 • Duże przegrupowania spółek należących do Photon Energy Omawiane walory:

  Czeska grupa jest w trakcie przestawiania się na nowy model działania. Na podstawie umowy z Photon Energy Investment SK NV, osiem spółek przejdzie pod holenderskie skrzydła. Wartość transakcji opiewa na 5,6 mln zł.

 • Na wyniki Photon Energy padł cień znacznych strat Omawiane walory:

  Słońce to źródło czystej i ekologicznej energii, ale zarobić na niej wcale nie jest łatwo. Wyniki kwartalne Photonu wskazują, że model biznesowy na razie się potłukł i trudno znaleźć promyk nadziei na poprawę.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR