SPÓŁKA: religadev

 • Obligatariusze Religa Development walczą o pieniądze Omawiane walory:

  Masz niespłacone obligacje Religa Development? Sprawdź szanse na odzyskanie przynajmniej części kapitału i rozważ dołączenie do pozostałych obligatariuszy, którzy walczą o swoje pieniądze. Sprawdziliśmy najnowsze wydarzenia w tej bulwersującej sprawie.

 • Sąd ogłosił upadłość likwidacyjną Religa Development Omawiane walory:

  Wrocławski deweloper jeszcze nie poinformował inwestorów oficjalnym kanałem o decyzji sądu. Akcjonariusze, obligatariusze oraz klienci dowiedzieli się o likwidacji spółki z lokalnej gazety. Teraz przed nimi ciężka walka o odzyskanie środków powierzonych spółce.

 • Akcjonariusz zablokował uchwałę o emisji akcji Religa Development Omawiane walory:

  Deweloperska spółka nie dostała zgody na przeprowadzenie emisji. Przeciwko głosowali przedstawiciele Investor Property FIZ Aktywów Niepublicznych, którzy obawiają się utraty wpływów w spółce. Dobrą informacją dla akcjonariuszy jest przywrócenie od środy możliwości składania zleceń na papiery dewelopera, choć handel nie ruszył z powodu znacznego odchylenia cen w zleceniach od kursu odniesienia.

 • Czy Religa Development ukrywał swoją sytuację finansową? Omawiane walory:

  W poniedziałek wrocławski deweloper przekazał komunikatem na rynek opinię i raport niezależnego biegłego rewidenta do sprawozdania finansowego za 2011 r. Oba dokumenty są datowane na 14 lipca 2012 r., tak więc można przypuszczać, że kluczowe dla rynku informacje zostały przetrzymane przez 2,5 miesiąca.

 • Religa Development złożył wniosek o upadłość układową Omawiane walory:

  Kurtyna milczenia opadła - wrocławska firma przyznała, że jej problemy z płynnością są tak duże, iż jedyną opcją jest upadłość układowa. Zdaniem spółki winowajcą jest druga fala kryzysu i brak możliwości pozyskania finansowania kredytowego. To już trzecia upadłość emitenta posiadającego swoje obligacje na rynku Catalyst.

 • Klienci Religa Development też nie mogą odzyskać pieniędzy Omawiane walory:

  Potwierdzają się informacje o krytycznej sytuacji wrocławskiego dewelopera. Według doniesień lokalnego oddziału Gazety Wyborczej, poważne problemy z odzyskaniem należnych pieniędzy mają nie tylko obligatariusze, ale także klienci spółki.

 • Religa Development nie ma gotówki na spłatę zobowiązań Omawiane walory:

  Gęstnieją czarne chmury nad notowaną na rynku NewConnect spółką deweloperską. Obligatariusze Religa Development czekający na informacje o wypłacie zaległych odsetek, poznali raport kwartalny z bardzo słabymi wynikami finansowymi.

 • Religa Development łamie kolejne terminy, brak raportu rocznego Omawiane walory:

  Komunikaty płynące z deweloperskiej spółki wskazują na narastanie poważnych problemów. Obligatariusze z niepokojem czekają na kolejne informacje odnośnie wypłaty zaległych odsetek, tymczasem przełożono termin walnego zgromadzenia oraz spółce wypowiedziano umowę pożyczkową. Na dodatek spółka nie opublikowała raportu za ubiegły rok i nie wypłaciła kolejnych odsetek od papierów dłużnych.

 • Parszywa trzynastka spółek zesłana do kolonii karnej Omawiane walory: , , , , , , , , , , ,

  Zarząd Giełdy zaczął porządki. Na pierwszy ogień poszły spółki, które nie wywiązały się z obowiązków informacyjnych. W środę zawieszono notowania akcji trzynastu spółek z rynku NewConnect oraz obligacji pięciu na Catalyst. Dodatkowo niepokorni otrzymali kary pieniężne w wysokości od 5 do 10 tys. zł.

 • Religa Development nie wypłacił w terminie odsetek z obligacji Omawiane walory:

  Deweloperska spółka notowana na NewConnect, która wprowadziła swoje obligacje o wartości ponad 5,66 mln zł na Catalyst, nie zapłaciła odsetek. To już drugi w ostatnim okresie niepokojący sygnał z rynku papierów dłużnych.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR