StockWatch.pl

SPÓŁKA: cfg

 • Analiza techniczna 4 znanych producentów gier wideo z NewConnect
  Analiza techniczna 4 znanych producentów gier wideo z NewConnect Omawiane walory: , , ,

  Z długiej listy producentów gier wideo notowanych na małym parkiecie w marcu warto zwrócić uwagę na cztery spółki, których kursy akcji znalazły się w ciekawym momencie technicznym. Wojciech Kręcki, autor portfela Cztery Fazy Rynku sprawdził, co dalej z kursami akcji Bloober Team, Creative Forge Games, The Farm 51 oraz Ultimate Games.

 • Duże zmiany w CreativeForge Games. Spółka ma nowego prezesa i plan działania
  Duże zmiany w CreativeForge Games. Spółka ma nowego prezesa i plan działania Omawiane walory: ,

  CreatvieForge Games staje na nogi po kadrowym trzęsieniu ziemi. Spółka ma nowego prezesa, plan działania na kolejne miesiące, a w akcjonariacie ujawnił się cypryjski fundusz.

 • 4 ciekawe spółki, w których grube ryby ukryły się pod progiem 5 proc.
  4 ciekawe spółki, w których grube ryby ukryły się pod progiem 5 proc. Omawiane walory: , , ,

  Fundusze dzięki bezpośrednim kontaktom z zarządami lepiej niż reszta rynku wiedzą, co dzieje się w biznesach poszczególnych spółek. Dlatego wzrost lub spadek ich zaangażowania, a szczególnie przejście progu 5 proc., jest cenną wskazówką lub wręcz nieformalną rekomendacją. Sprawdziliśmy, gdzie w styczniu doszło do najciekawszych roszad z udziałem grubych ryb.

 • Potężna przecena akcji CreativeForge Games. Spółka straciła niemal cały zespół
  Potężna przecena akcji CreativeForge Games. Spółka straciła niemal cały zespół Omawiane walory: ,

  Produkcja gier to nie tylko biznes przynoszący krociowe zyski, ale też olbrzymie ryzyko. Najświeższym tego przykładem jest ubiegłoroczny debiutant - CreativeForge Games, którego akcje tylko dzisiaj tanieją o blisko 25 proc. Spółka z tygodnia na tydzień straciła niemal cały zespół deweloperów.

 • Banki w centrum uwagi. Pekao traci przez tzw. taśmy Kaczyńskiego
  Banki w centrum uwagi. Pekao traci przez tzw. taśmy Kaczyńskiego Omawiane walory: , , , ,

  Santander Bank Polska traci po wynikach, banki Czarneckiego kolejny dzień zyskują, a atmosfera wokół Pekao zagęszcza się po publikacji nowego odcinka tzw. taśm Kaczyńskiego. Dziś rano sektor bankowy to zdecydowanie najgorętsze miejsce na całym warszawskim rynku. 

 • Z CreativeForge Games odeszła blisko połowa deweloperów. Kurs akcji pikuje
  Z CreativeForge Games odeszła blisko połowa deweloperów. Kurs akcji pikuje Omawiane walory:

  Tydzień po rezygnacji prezesa Kacpra Szymczaka, z warszawskiego studia odeszło 18 członków zespołu. Kadrowy exodus zmusił spółkę do przygotowania nowej strategii, a kurs akcji zepchnął w okolice historycznych minimów. 

 • CreativeForge Games sprzedał 70 tys. kopii gry Phantom Doctrine
  CreativeForge Games sprzedał 70 tys. kopii gry Phantom Doctrine Omawiane walory: ,

  Warszawskie studio CreativeForge Games opublikowało wyniki sprzedaży gry Phantom Doctrine. Tytuł zadebiutował 14 sierpnia na platformach PC, PlayStation 4 i XBox One (24 sierpnia), ale póki co nie zwrócił jeszcze nawet połowy kosztów produkcji.

 • Polska potęgą w branży gier
  Polska potęgą w branży gier Omawiane walory: , ,

  Polska stała się prawdziwą potęgą w branży elektronicznej rozrywki i nie ma w tym stwierdzeniu ani trochę przesady. O ile polskie produkcje filmowe rzadko przebijają się na międzynarodowych rynkach, o tyle nasze gry komputerowe są rozpoznawalne na całym świecie. Utalentowani programiści, stosunkowo niskie koszty pracy i renoma tworzona między innymi przez takie tytuły jak Wiedźmin powodują, iż produkcje znad Wisły znajdują się na listach światowych bestsellerów.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR