Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: maxcom

 • 11 czerwca 2019

  10 znanych spółek, które sypną groszem na wakacje

  W najbliższych tygodniach kilkadziesiąt spółek z GPW podzieli ubiegłoroczne zyski, a kilkanaście z nich jeszcze przed wakacjami wypłaci gotówkę. StockWatch.pl z czerwcowego kalendarium wybrał 10 ciekawych propozycji, które pomogą sfinansować wymarzony urlop. 

 • 10 maja 2019

  Maxcom rekomenduje 2 zł dywidendy na akcję za 2018 r.

  Zarząd Maxcom zdecydował o zarekomendowaniu akcjonariuszom wypłaty dywidendy w wysokości 5,4 mln zł, czyli 2 zł na jedną akcję.

 • 29 kwietnia 2019

  Maxcom miał 11,4 mln zł zysku netto, 14 mln zł zysku EBIT w 2018 r.

  Maxcom odnotował 11,39 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w 2018 r. wobec 9,16 mln zł zysku rok wcześniej. Kurs producenta telefonów komórkowych rośnie o ponad 2 proc.

 • 05 lutego 2019

  Maxcom inwestuje w litewskiego producenta elektrycznych napędów do rowerów

  Maxcom podpisał umowę ws. zakupu 20,1 proc. udziałów litewskiej firmie Rubbee, zajmującej się rozwojem i produkcją elektrycznych napędów do rowerów. Wartość transakcji wyniesie 280 tys. euro.

 • 30 stycznia 2019

  Analiza techniczna 4 małych spółek, które w styczniu pokazały pazur

  Początek roku przyniósł wzrosty na GPW, ale prawdziwe szaleństwo rozegrało się tym razem na akcjach małych, często zapomnianych przez inwestorów, spółek. Wojciech Kręcki, autor portfela Cztery Fazy Rynku sprawdził, jak wysoko mogą wspiąć się jeszcze kursy akcji Forever Entertainment, Suneksu, Maxcomu i Work Service.

 • 11 grudnia 2018

  MAXCOM – analiza techniczna na życzenie

 • 23 marca 2018

  Zysk netto Maxcomu spadł r/r do 9 mln zł w 2017 r.

  W ubiegłym roku Maxcom odnotował 9,16 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej. Wynik jest o 1/4 niższy niż w 2016 r., czyli okresie, na który spółka chętnie powoływała się podczas czerwcowej oferty publicznej.

 • 16 marca 2018

  Najciekawsze raporty bieżącego tygodnia

  W najbliższych dniach prawdziwą lawinę sprawozdań finansowych zafundują małe i średnie spółki oraz reprezentanci NewConnect. Najwięcej emocji będzie towarzyszyć publikacjom takich firm jak CD Projekt, Dino Polska, Kruk czy Brand 24.

 • 23 lutego 2018

  Analiza techniczna 4 gorących debiutantów z 2017 r.

  Spółki, które w ubiegłym roku przeprowadziły duże i głośne IPO na GPW radzą sobie ze zmiennym szczęściem. Na akcjach najlepszego debiutanta można było zarobić 150 proc., a najgorszego - stracić ponad połowę zainwestowanego kapitału. StokcWatch.pl sprawdził, w jakiej kondycji technicznej są obecnie kursy akcji Dino Polska, GetBack, Maxcom i Play.

 • 27 listopada 2017

  Oferty publiczne 2017: Kto zyskał, a kto stracił zaufanie inwestorów

  IPO to moment, w którym spółkom szczególnie mocno zależy na dobrym wrażeniu. Jeśli zwrócą na siebie uwagę i przekonają inwestorów, zdobędą też ich portfele. Jednym z wielu stosowanych wówczas chwytów są obietnice świetlanych perspektyw wzrostu biznesu. Praktyka giełdowa pokazuje jednak, że do ambitnych planów należy podchodzić z dużą rezerwą.

 • 16 listopada 2017

  Łabędzi śpiew na GPW, w grze PGE, CD Projekt i Maxcom

  Poprawa nastrojów w Europie i Azji, a także naturalna próba łapania dołków po silnych spadkach, przekładają się na zielony początek sesji w Warszawie. Odbicie jest jednak dość kruche i wobec wygenerowanych wczoraj sygnałów sprzedaży na indeksach, nie ma gwarancji, że zostanie ono dowiezione do końca sesji.

 • 03 października 2017

  Lotos i Orlen usiadły za kierownicą rajdu na WIG20

  Pozytywne nastroje na światowych giełdach, w tym nowe rekordy na Wall Street, wspierają we wtorek GPW. Tym razem blue chipów podążyły parkietowe średniaki. Rynkowym outsiderem pozostaje sWIG80.  

 • 20 lipca 2017

  Jest pierwsza rekomendacja dla akcji Maxcom

  Analitycy Domu Maklerskiego BZ WBK rozpoczęli wydawanie rekomendacji dla spółki Maxcom od zalecenia kupuj i ceny docelowej 84,6 zł.

 • 14 czerwca 2017

  Akcje Maxcom w IPO po 55 zł. Redukcja w transzy detalicznej wyniosła 63 proc.

  Maxcom ustalił ostateczną cenę akcji w pierwszej ofercie publicznej (IPO) na 55 zł, dzięki czemu wartość oferty wyniesie 47,5 mln zł. Debiut na GPW planowany jest około 30 czerwca br.

 • 09 czerwca 2017

  Raport IPO: Analiza oferty publicznej Maxcom

  Do 12 czerwca inwestorzy indywidualni mogą składać zapisy na akcje dystrybutora telefonów komórkowych dedykowanych seniorom i emerytom. StockWatch.pl w oparciu o prospekt emisyjny i dostępne materiały przygotował zestaw najistotniejszych informacji na temat Maxcom i parametrów jego oferty akcji.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku