X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: maxcom

 • 11 grudnia 2018

  MAXCOM – analiza techniczna na życzenie

 • 23 marca 2018

  Zysk netto Maxcomu spadł r/r do 9 mln zł w 2017 r.

  W ubiegłym roku Maxcom odnotował 9,16 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej. Wynik jest o 1/4 niższy niż w 2016 r., czyli okresie, na który spółka chętnie powoływała się podczas czerwcowej oferty publicznej.

 • 16 marca 2018

  Najciekawsze raporty bieżącego tygodnia

  W najbliższych dniach prawdziwą lawinę sprawozdań finansowych zafundują małe i średnie spółki oraz reprezentanci NewConnect. Najwięcej emocji będzie towarzyszyć publikacjom takich firm jak CD Projekt, Dino Polska, Kruk czy Brand 24.

 • 23 lutego 2018

  Analiza techniczna 4 gorących debiutantów z 2017 r.

  Spółki, które w ubiegłym roku przeprowadziły duże i głośne IPO na GPW radzą sobie ze zmiennym szczęściem. Na akcjach najlepszego debiutanta można było zarobić 150 proc., a najgorszego - stracić ponad połowę zainwestowanego kapitału. StokcWatch.pl sprawdził, w jakiej kondycji technicznej są obecnie kursy akcji Dino Polska, GetBack, Maxcom i Play.

 • 27 listopada 2017

  Oferty publiczne 2017: Kto zyskał, a kto stracił zaufanie inwestorów

  IPO to moment, w którym spółkom szczególnie mocno zależy na dobrym wrażeniu. Jeśli zwrócą na siebie uwagę i przekonają inwestorów, zdobędą też ich portfele. Jednym z wielu stosowanych wówczas chwytów są obietnice świetlanych perspektyw wzrostu biznesu. Praktyka giełdowa pokazuje jednak, że do ambitnych planów należy podchodzić z dużą rezerwą.

 • 16 listopada 2017

  Łabędzi śpiew na GPW, w grze PGE, CD Projekt i Maxcom

  Poprawa nastrojów w Europie i Azji, a także naturalna próba łapania dołków po silnych spadkach, przekładają się na zielony początek sesji w Warszawie. Odbicie jest jednak dość kruche i wobec wygenerowanych wczoraj sygnałów sprzedaży na indeksach, nie ma gwarancji, że zostanie ono dowiezione do końca sesji.

 • 03 października 2017

  Lotos i Orlen usiadły za kierownicą rajdu na WIG20

  Pozytywne nastroje na światowych giełdach, w tym nowe rekordy na Wall Street, wspierają we wtorek GPW. Tym razem blue chipów podążyły parkietowe średniaki. Rynkowym outsiderem pozostaje sWIG80.  

 • 20 lipca 2017

  Jest pierwsza rekomendacja dla akcji Maxcom

  Analitycy Domu Maklerskiego BZ WBK rozpoczęli wydawanie rekomendacji dla spółki Maxcom od zalecenia kupuj i ceny docelowej 84,6 zł.

 • 14 czerwca 2017

  Akcje Maxcom w IPO po 55 zł. Redukcja w transzy detalicznej wyniosła 63 proc.

  Maxcom ustalił ostateczną cenę akcji w pierwszej ofercie publicznej (IPO) na 55 zł, dzięki czemu wartość oferty wyniesie 47,5 mln zł. Debiut na GPW planowany jest około 30 czerwca br.

 • 09 czerwca 2017

  Raport IPO: Analiza oferty publicznej Maxcom

  Do 12 czerwca inwestorzy indywidualni mogą składać zapisy na akcje dystrybutora telefonów komórkowych dedykowanych seniorom i emerytom. StockWatch.pl w oparciu o prospekt emisyjny i dostępne materiały przygotował zestaw najistotniejszych informacji na temat Maxcom i parametrów jego oferty akcji.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku