Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: protektor

 • 23 maja 2019

  Protektor rekomenduje 0,02 zł dywidendy na akcję z zysku za 2018 r.

  Zarząd Protektora zarekomendował akcjonariuszom przeznaczenie 380,43 tys. zł z zysku netto za 2018 r., wynoszącego 545,88 tys. zł, na dywidendę, co oznacza wypłatę w wysokości 0,02 zł na akcję.

 • 02 maja 2019

  Protektor miał 0,5 mln zł straty netto, 2,7 mln zł zysku EBIT w 2018 r.

  Protektor odnotował 0,54 mln zł skonsolidowanej straty netto przypisanej akcjonariuszom jednostki dominującej w 2018 r. wobec 2,13 mln zł zysku rok wcześniej. Kurs spółki w czwartek rano rośnie o blisko 2 proc.

 • 18 października 2018

  Niepowodzenie wezwania na akcje Protektora, Luma Holding nie zwiększy swojego zaangażowania

  Luma Holding Limited nie dokona zakupu akcji Protektora w drodze wezwania ogłoszonego 6 września 2018 r. Kurs akcji producenta obuwia ochronnego spada o 10,20 proc. do 4,40 zł za walor.

 • 03 października 2018

  Włoska zieleń w Warszawie, w centrum uwagi banki i energetyka

  Obietnica przyszłego obniżenia deficytu budżetowego we Włoszech poprawiła humory na giełdach. Korzysta na tym również GPW, którą w górę ciągną banki i sektor energetyczny. Jest szansa, że środowa sesja zakończy się wzrostami indeksów.

 • 21 września 2018

  Zarząd Protektora kręci nosem na cenę w wezwaniu Luma Holdingu

  Protektor ocenia, że cena zaproponowana w wezwaniu Luma Holding nie jest godziwa, a informacje zawarte w treści wezwania nie pozwalają ocenić kompleksowo jego wpływu na interes spółki.

 • 06 września 2018

  Luma Holding wzywa do sprzedaży 6,29 mln akcji Protektora po 4,20 zł za sztukę

  Luma Holding ogłosiła wezwanie do sprzedaży 6,296 mln akcji Protektora, stanowiących 33,1 proc. głosów po 4,20 zł za sztukę, podał pośredniczący DM mBank. Tuż przed ogłoszeniem wezwania kurs akcji - przy wysokich obrotach - wzrósł powyżej oferowanej ceny.

 • 11 czerwca 2018

  Protektor wypłaci 12 groszy dywidendy na akcję

  Akcjonariusze zdecydowali o wypłacie dywidendy w wysokości 0,12 zł na akcję, tj. cały zysk za ubiegły rok wraz z częścią kapitału zapasowego pochodzącego z niepodzielonego zysku z lat ubiegłych. Przy obecnym kursie akcji stopa dywidendy wynosi 3,7 proc. 

 • 14 maja 2018

  Protektor rekomenduje 0,12 zł dywidendy na akcję

  Zarząd Protektora zarekomendował przeznaczenie na dywidendę całego zysku netto za 2017 r., tj. 1,35 mln zł, oraz część kapitału zapasowego pochodzącego z niepodzielonego zysku z lat ubiegłych w kwocie 0,93 mln zł, co oznacza wypłatę w wysokości 0,12 zł na akcję.

 • 31 sierpnia 2017

  Przegląd najciekawszych dywidend z wrześniowego kalendarium

  Wrzesień to ostatni miesiąc w tym roku z tak bogatym kalendarium dywidendowym. Według wyliczeń StockWatch.pl, ponad 20 spółek z rynku głównego i NewConnect wypłaci swoim akcjonariuszom blisko 1,8 mld zł.

 • 17 lipca 2017

  Piętnastu najhojniejszych sponsorów tegorocznych wakacji

  Początek lata przyniósł przetasowania w zestawieniach największych tegorocznych dywidend, ale lider stopy się nie zmienił. Inwestorzy mają jeszcze szansę na dywidendę z ponad 130 spółek w tym roku, a StockWatch.pl wybrał te warte największej uwagi.

 • 06 września 2016

  Szansa na jeszcze 3,5 mld zł dywidendy z 8 ciekawych spółek

  W końcówce sezonu dywidendowego na GPW parkietowe maluchy dzielnie rywalizują z blue chipami na stopy wypłat. StockWatch.pl zestawił najważniejsze wydarzenia i terminy w kalendarium dywidendowym na resztę roku.

 • 28 czerwca 2016

  Protektor z wyższą dywidendą, stopa sięga 10 proc.

  Ostatecznie akcjonariusze giełdowego producenta obuwia ochronnego przeforsowali wyższą dywidendę niż w zeszłym roku. Zamiast wcześniej zgłaszanych 0,24 zł będzie to kwota 0,31 zł na akcję.

 • 11 stycznia 2016

  Raport: 15 spółek typowanych pod fuzje i przejęcia

  Rok 2016 będzie obfitował w spektakularne transakcje z udziałem spółek notowanych na GPW. Niskie wyceny akcji sprawiają, że po portfel w każdej chwili gotowe są sięgnąć fundusze private equity oraz inwestorzy strategiczni. Sprawdziliśmy, które spółki biorą na celownik najwięksi gracze.

 • 28 sierpnia 2015

  8 spółek z wysoką stopą dywidendy na wrzesień

  Inwestorów powracających z wakacji czeka miłe powitanie, bo lada dzień ponad dwadzieścia spółek z głównego parkietu rozdzieli ubiegłoroczne zyski między akcjonariuszy. StockWatch.pl wytypował grupę oferującą najwyższe stopy, sięgające aż 9 proc.

 • 02 czerwca 2015

  9 spółek z ciekawymi fundamentami w ocenie DM BPS

  Analitycy Domu Maklerskiego BPS wrócili do publikowania cyklicznego portfela inwestycyjnego. W czerwcowym składzie pojawiły się spółki, które w raportach za I kwartał pokazały dobre fundamenty i mają obiecujące rokowania na niedaleką przyszłość.

 • 26 maja 2015

  9 znakomitych propozycji dywidendowych na czerwiec

  Karuzela dywidend kręci się w najlepsze. Tylko w przyszłym miesiącu będzie można załapać się na wypłatę z ubiegłorocznych zysków w ponad trzydziestu spółkach. Sprawdziliśmy, kto ma w planach najwyższe stopy dywidend, sięgające nawet 11 proc.

 • Protektor proponuje 7-proc. stopę dywidendy

  Giełdowy producent obuwia ochronnego zgłosił gotowość wypłaty 0,23 zł na akcję. Stopa dywidendy robi wrażenie, ale jest niższa o ubiegłorocznej. Ostateczna decyzja zapadnie na czerwcowym walnym.

 • 10 lutego 2015

  9 zamożnych spółek z zadatkami na solidną dywidendę

  Czy słońce czy deszcz, dywidendy są dla inwestora parasolem bezpieczeństwa. W tym roku znów szykują się obfite żniwa, toteż StockWatch.pl już teraz przygotował listę dziewięciu spółek siedzących na gotówce i myślących o wynagrodzeniu swoich akcjonariuszy.

 • 24 listopada 2014

  Ciekawe spółki upatrzone przez maklerów na grudzień

  Eksperci z DM BOŚ, DM BZ WBK, Erste Securities oraz BESI przygotowani są na scenariusz wzrostów w końcówce roku. Sprawdziliśmy, które spółki zdaniem maklerów zabłysną stopami zwrotu na ostatniej prostej 2014 r.

 • wczoraj

  Wkrótce mija prawo do 8-proc. dywidendy w Protektorze

  Fanów dywidend z pewnością zainteresuje wysokość wypłaty z zysku producenta obuwia ochronnego. Musza się jednak spieszyć, bowiem w myśl zasady D+3 dniem dywidendy jest najbliższy wtorek.

 • 09 września 2014

  Mocne typy na wrzesień z czterech domów maklerskich

  Na parkiecie szykuje się złota polska jesień. Biura maklerskie typują długą listę spółek z pokaźnym potencjałem wzrostowym. Zestawiliśmy wskazania czterech znanych biur, które wzięły na celownik łącznie 34 ciekawe spółki.

 • 04 września 2014

  7 najlepszych dywidendowych propozycji na wrzesień

  Dywidendowe żniwa powoli się kończą, ale we wrześniu jeszcze można zebrać plony. Według wyliczeń StockWatch.pl, dzień ustalenia prawa do zysków przypada w tym miesiącu w aż osiemnastu spółkach. Gratką jest siedem z nich, które przewidują stopę ponad 5 proc.

 • 31 lipca 2014

  13 ciekawych spółek na sierpniowe odrabianie spadków

  Za nami najgorszy lipiec od 7 lat. Eksperci z biur maklerskich liczą, że słabe statystyki tego lata uda się podreperować w sierpniu. Zapytaliśmy brokerów, jakie czynniki mogłyby wyrwać giełdę z marazmu oraz które spółki najlepiej wykorzystają tę okazję.

 • 12 marca 2014

  21 solidnych spółek z szansą na mocne odreagowanie

  Spór o Krym powoduje, że giełdowa przecena rozlewa się coraz szerzej. Jednak eksperci przypominają, że ostatnie spadki notowań niektórych spółek mają niewiele wspólnego z ich fundamentami. StockWatch.pl z pomocą maklerów sprawdził, gdzie rozejrzeć się za kandydatami do odreagowania gdy zostanie zażegnana groźba wojny.

 • 06 marca 2013

  14 spółek, które prężą muskuły przed nową hossą

  W opublikowanych dotychczas raportach finansowych uwagę przyciągają spółki, które już w IV kwartale zaliczyły poprawę fundamentów. Razem z ekspertami sprawdziliśmy, które z nich są najlepiej przygotowane do wysokich lotów w nadchodzących wielkimi krokami lepszych czasach.

 • 04 października 2012

  4 zwinne spółki, które próbują płynąć w górę rynku

  Rynek znów łapie zadyszkę, ale część spółek pozostaje w dobrej formie. Wśród nich są takie, które stoją u progu fali wzrostowej oraz te, których historia zdobywania wyższych poziomów jest znacznie dłuższa.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku