pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

qobaPL

qobaPL

Ostatnie 10 wpisów
Sorry za post pod postem, ale pojawił się nowy, ciekawy komunikat - tym razem dot. wydania gry Together. Wydawcą będzie Ultimate Games, a gra ma być wydana do końca 2020 r.

Cytat:
Zarząd The Dust S.A. _dalej: "Spółka", "Emitent", "The Dust"_ informuje, że w dniu 7 sierpnia 2020 r. Spółka zawarła z Ultimate Games S.A. _dalej: "Ultimate Games"_ umowę, przedmiotem której jest wydanie _komercjalizacja_ przez Ultimate Games gry Emitenta – Together _dalej: "Gra"_.

Ultimate Games wyda wyprodukowaną przez The Dust Grę na PC i Nintendo Switch, a dodatkowo otrzyma od The Dust licencję na wykonanie portów Together na PlayStation 4 oraz Xbox One, a następnie wydanie Gry na te platformy. W zamian The Dust będzie otrzymywał od Ultimate Games wynagrodzenie prowizyjne _prowizja od generowanych przez Grę przychodów_.

Ultimate Games jest doświadczonym podmiotem specjalizującym się w produkcji i dystrybucji gier na różne platformy. W opinii Emitenta współpraca z Ultimate Games będzie miała pozytywne przełożenie na komercjalizację i monetyzację gry Together, a tym samym na przyszłe wyniki finansowe The Dust.

Warunki transakcji są rynkowe.

Fabułą gry "Together" jest historia herosów, których zaniepokoiły znikające nad miastem kolory. Postanawiają wziąć los świata w swoje ręce i przywrócić kolory. Gracze do wyboru mają kilkanaście postaci, które inspirowane są na takich klasykach jak Frankenstein czy Robin Hood. Bohaterzy mają różne zdolności, które pomogą pokonać głównych przeciwników – złą Monę Chrome oraz jej kompanów. Gracze będą mogli walczyć z przeciwnikiem w trybie kooperacji lub single player.

Emitent zwraca uwagę, że:

- Ultimate Games pozytywnie zaopiniowało grę Together,
- profesjonalny raport Try Evidence Sp. z o.o., o którym Spółka informowała raportem bieżącym nr 19/2020 zawiera pozytywne opinie o Grze _najmocniejsze strony Together to oprawa graficzna, tryb kooperacji i progres_,
- Spółka wykonała i wykonuje nad Grą wiele prac _korekt_, które m.in. uwzględniają informacje z ww. raportu i które mogą być kluczowe z perspektywy sukcesu i monetyzacji Gry.

Planuje się, że gra Together zostanie wydana do końca 2020 r.
To be a rock and not to roll

W ostatnim wywiadzie z Prezesem The Dust z maja 2020 r. pojawiła się następująca informacja:

Cytat:
Premiera gry, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, została zaplanowana na 2022 rok i nic się w tej kwestii nie zmieniło. Budżet, sięgający około 7 mln zł udaje się utrzymać w ryzach. Obecnie zaawansowanie projektu oceniamy na 30-40%. Nad grą pracuje ponad 20 osób. Przygotowujemy się do zaprezentowania części gry. Niewykluczone, że nastąpi to pod koniec tego roku, ale nie jest to jeszcze przesądzone.

W optymalizacji tego projektu powinien pomóc program motywacyjny skierowany do osób produkujących “I, the Inquisitor”. Przyjęte cele to dotrzymanie daty premiery wyznaczonej na 2022 rok oraz sprzedaż na poziomie co najmniej 350 tys. sztuk. W zamian za zrealizowanie tych założeń uczestnicy programu motywacyjnego otrzymają akcje The Dust.

Trzymam kciuki za publikację trailera w 2020 r., choć realnie zakładam początek 2021.

Źródło: akcjonariat.pl/news/show/10137...

@kojo, jasne - tylko bierz proszę pod uwagę, że to tylko moje luźne przemyślenia i do doświadczonych zdecydowanie nie należę.

Według mnie technicznie na kursie nic ciekawego się nie dzieje, akcje starałem się kupić po prostu w okolicach dolnej bandy trwającej konsolidacji (wykres dzienny).

Spółkę obserwuję już od dłuższego czasu, wydaje mi się być dość nisko wyceniona, a bezpieczna fundamentalnie - czyli mniej ryzykowna, a o taki walor chciałem uzupełnić portfel.

31/08/2020 publikacja wyników za 1 półrocze, nie chciałem przegapić ew. momentu zainteresowania tym walorem, choćby z uwagi na boom na fotowoltaikę, który w mojej ocenie tę Spółkę niesprawiedliwie ominął.

Wiem, że może to mało profesjonalne, ale śledząc samą aktywność piTERN na Facebook'u (https://www.facebook.com/piTERNspzoo/), widać zwiększoną ilość realizacji instalacji fotowoltaicznych w 2Q vs. 1Q - na którymś forum ktoś zliczał łączną moc zainstalowaną opublikowanych na FB instalacji vs. 1Q i było to około 50%, a wiadomo, że nie wszyscy godzą się na wykonanie zdjęć swoich domów - na podstawie tego można tylko szacować jaki jest wzrost vs. 1Q.
W 1Q pokazali w segmencie OZE wynik operacyjny 1.3 mPLN, ja za sam 2Q zakładam około 2 mPLN. Dodatkowo, jeżeli w segmencie gazownictwa uda im się wypracować choćby 0.5 mPLN (podpisali kilka większych umów w tym roku) i na pozostałej działalności kolejne 0.5 mPLN (tak jak w 1Q), to łączny wynik operacyjny za 1 półrocze wyniesie ok. 4.5-5 mPLN. Zakładając utrzymanie teog poziomu w 2 półroczu, mamy roczny wynik operacyjny na poziomie ok. 10 mPLN, czyli przy obecnej cenie C/ZO = 6 - czyli do samej średniej wartości w sektorze jest potencjał wzrostu ok. 55%, a w tych wyliczeniach nie zakładam wzrostu od 2 półrocza - dodatkowo może segment usług dla gazownictwa w końcu trochę zaskoczy Whistle

To tak w telegraficznym skrócie mój tok myślenia.

Zakupiony Tesgas - 5.741 szt. po 5.25 zł.

@Masa, generalnie się z Tobą zgadzam, ale przy mniej płynnych walorach, po wielu sytuacjach, gdzie wybijał mi SL w arkuszu, po czym kurs na zamknięcie 'był wyciągany', ja zaprzestałem stawiać SL w arkuszu (oprócz shortów), a trzymam je tylko mentalnie i staram się ich trzymać.

To widzę @Scarry, że nie jestem sam w takiej opinii nt. samego Piekary blackeye

Sam trailer wykonany przez Juice może być klimatyczny, spójrz na tę próbkę:
juice.pl/project/ipn-the-uncon...

Jest szansa, że może w tym roku zobaczymy trailer "I, the Inquisitor" binky
Komunikat z dzisiaj:

Cytat:
Zarząd The Dust S.A. (dalej: Spółka , Emitent , The Dust ) informuje, że w dniu 06.08.2020 r. pomiędzy Spółką a Juice Sp. z o.o. (dalej: Juice ) zawarta została umowa, dotyczącą trailera do gry I, the Inquisitor (zapowiedź video) do produkowanej przez Emitenta gry opartej na motywach twórczości Jacka Piekary I, the Inquisitor (największy projekt w dotychczasowej historii The Dust).

Juice specjalizuje się w produkcji materiałów związanych z efektami wizualnymi i dźwiękiem. Studio to posiada wysoką renomę i bardzo duże sukcesy na globalnym rynku. Na swoim koncie ma udział w realizacji filmów reklamowych dla takich marek jak BMW, Mitsubishi, Mercedes, Pepsi, Budweiser , Casio, Huawei i wiele innych. Co istotne, Juice było zaangażowane m.in. w produkcję materiałów do gry Call of Duty: Modern Warfare.

Spółka zakłada, że wysoki poziom kampanii marketingowej przełoży się w sposób pozytywny na sprzedaż gry i wyniki finansowe Emitenta.

Czy możesz dać proszę znać co tutaj technicznie ciekawie wygląda?

Wczoraj sprzedałem MBF Group, zysk +42.88%.
Dziś zakupiony Polman: 20.916 szt. x 1.43 zł.

Cześć,
tak, ja bardzo chętnie bym z takiego korzystał, nawet odpłatnie.

Informacje
Stopień: Rozgadany
Ostatnia wizyta: 7 sierpnia 2020 18:25:37
Liczba wpisów: 194
[0,06% wszystkich postów / 0,05 postów dziennie]
Punkty respektu: 4

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,466 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +154,54% +30 907,39 zł 50 907,39 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d