Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

gucio

gucio

Ostatnie 10 wpisów
Tak trzymać. Konkretnie ułożony plan inwestycyjny. Najważniejsze że przynosi zysk.

Obserwuję AAL. Masz dobry wynik bo ponad 6 % na plusie ale przedstawię moje przemyślenia. Raport pisałeś że był dobry jednak szału nie zrobił. Myśle że piątkowa sesja uratowała spółkę bo ogólnie spadała . Przypuszczam że kupowałeś po 5,50 i ja na tym poziomie bym zabezpieczył pozycję. Można tu mówić że środowe zamknięcie wskazuje na wzrosty ale tu są małe obroty i /to moje zdanie/ analizy nie zawsze są zgodne z tym co na parkiecie. Jak w poniedziałek będzie na plusie to OK ale jak będzie spadać to wyskakiwałbym. Odkupić można zawsze.

Pytałem o ilość bo widzę tam małe obroty. Przy małych obrotach nawet jak będzie duży zysk może być ciężko z wyskoczeniem.Wiesz co robisz.

Masz Astro i Agrolige.Masz jakiś cel czy czekasz na dogodny moment aby się pozbyć na plusie. Dużo masz tych akcji?

U mnie 5,77 .

No to myślę że AAL wystartuje na północ.

Na AAL najważniejszy będzie raport. Na AT nie jestem pewnie lepszym analitykiem niż Ty ale chyba na siłę szukałeś jakiś kresek. Tak na wesoło to możliwości są trzy. /góra,dół lub boczkiem pójdzie /

Czy analizujesz spółki tylko na wykresach tygodniowych ?

Twoją kronikę czytam z prawdziwą przyjemnością.
Gratuluję i oby tak dalej.

Piszę krótko bo co tu pisać. Jak obserwuję wybrane kroniki no to jestem ciekaw co się tam w portfelu dzieje. Twój portfel bogaty w spółki więc dzieje się tam dużo a wpisu od ponad dwóch tygodni żadnych.
Co do życzliwości to jestem tylko obserwatorem bo moja życzliwość tu nic nie zdziała. To Ty podejmujesz decyzje. Aby Cię nie stresować wyłączam obserwacje Twojego portfela.
Powodzenia.

Informacje
Stopień: Elokwentny
Ostatnia wizyta: 28 lipca 2017 20:54:18
Liczba wpisów: 314
[0,09% wszystkich postów / 0,10 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,388 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d