pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

maobab

maobab

Ostatnie 10 wpisów
Dzisiejsza sesja wygląda fatalnie ale czy ten spadek ma rzeczywiste przełożenie do wyników?

Jak dla mnie to zbyt dużo masz spółek. Kupujesz w ciemno akcję i może się uda zarobić. O ile obecnie na giełdzie dosyć łatwo trafić spółkę która rośnie to przy jakiejś korekcie na giełdzie nie będziesz wiedzieć co robić jak portfel skurczy ci się o np. 30%

Jeszcze jakiś czas potrzymam. Jak spadnie to najwyżej będzie to dłuższy czas chociaż z tego co w internecie wyczytałem oraz to co napisali timon i kasztan to utwierdza mnie w przekonaniu, że jeszcze dolar może podskoczyć.

@WatchDog oczywiście USD do naszej złotówki. Ja to mam gotówkę kupioną a tam stop loss i take profit ustawić się nie da. king

Czy moglibyście podzielić się z opinią na temat dalszego kierunku dolara? Czy są szanse na dalsze wzrosty czy powoli będzie spadać. Proszę o wasze przemyślenia bo mam trochę dolarów dość dawno kupionych po średniej cenie trochę poniżej obecnego kursu i nie wiem czy trzymać jeszcze czy sprzedać bez zysku ale i bez straty.

Cytat:
Komisja Nadzoru Finansowego nałożyła na Platformę Mediową Point Group karę w wysokości 500 tys. zł za naruszenia MSR w skonsolidowanych sprawozdaniach finansowych za 2009 i 2010 rok i w śródrocznych sprawozdaniach finansowych za 2010 rok - podała KNF w komunikacie. Prezes spółki Michał Lisiecki nazywa decyzję "skandaliczną" i zapowiada złożenie odwołania.
Źródło: PAP Makro

Jak zwykle to tylko zbieg okoliczności, że spółka teraz właśnie została ukarana. Nie ma to nic wspólnego z aferą taśmową, a KNF jest niezależne.

Ja bym prosił o kupno JHMDEV.

Jaki byście polecili DM z możliwością składania zleceń i obserwacją notowań przez telefon (android). Wiem, że PKO BP ma ale czy inne mają.

Szutnik mógłbyś powiedzieć z czego uczyłeś się tej analizy.

2mek99 napisał(a):

Nie oznacza to, że wszystko jest cacy. Jest korupcja, nepotyzm, itp. Tyle, że za poprzednich rządów w tym temacie było dokładnie tak samo a nawet gorzej bo nie pamięta żeby rodzina Tuska dostawała posadki w firmach gdzie właścicielem większościowym był Skarb Państwa.

Ale koledzy ze szkolnych ławek już te posadki dostali.

Informacje
Stopień: Elokwentny
Ostatnia wizyta: 29 marca 2015 13:51:47
Liczba wpisów: 221
[0,06% wszystkich postów / 0,06 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,308 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +135,80% +27 160,25 zł 47 160,25 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d