pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

lb85

lb85

Ostatnie 10 wpisów
kmsc2 napisał(a):
"Amerykanie przetestowali już ponad 1 mln Amerykanów, 100 000 testów dziennie robią. Dane potwierdzają niską śmiertelność. Od jutra odpalają testy Abbota, które dają wynik w 5-15 minut. Uruchamiają procedury dezynfekcji masek N95, dziennie jedna maszyna będzie w stanie zdezynfekować do 120 000 masek. Proces może być powtórzony dla jednej maski do 20 razy. Maszyny będą w kilku miejscach. Masowo produkują respiratory, General Electric (50k w 100 dni), General Motors i 7 innych. będą je też wysyłać do Europy."

Z 164tys zarażonych podają wyleczonych 5,5tys i 3tys zgonów.
Więc jakim cudem wyszło Tobie, że jest niska śmiertelność?
Obecnie na świecie poza Chinami wyleczono 80tys ludzi a 37tys zmarło. Śmiertelność wśród tych zbadanych to 19%
www.worldometers.info/coronavi...

Zaczyna do mnie docierać, że osób nie zbadanych, bezobjawowych a mających wirusa wcale nie jest tak wiele jak wielu próbuje tutaj nadinterpretować.
Śmiertelność jest bardzo wysoka.


Idąc Twoim tokiem interpretacji danych...w Polsce mamy śmiertelność COVID-19 na poziomie 82%. Jeszcze raz przejrzyj to wszystko na spokojnie i przeanalizuj.

Najciekawsze w tym ich komunikacie jest info, że test jest zgodny z wytycznymi WHO. Jeśli to prawda, to może być to przełomem w połączeniu z 99% skutecznością i 15 minutowym czasem oczekiwania na wynik. Stąd rozpalona wyobraźnia dziś inwestorów i spekulantów.

W jaki sposób tanieją koszty skoro wynagrodzenie chorobowe do 30 dni pokrywa pracodawca? Pracownik nie świadczy pracy w tym czasie. Gdzie tutaj jest więc jakakolwiek korzyść dla spółki???

45 zdrowych osobom od dziś jest podana szczepionka na odporność wobec COVID-19. Rzekomo testują, pomijając inne etapy. Wystarczy choć iskra nadziei w postaci dobrych pierwszych efektów, aby rynki wystrzeliły. Później do masowej produkcji pewnie potrwa to faktycznie może te 12 miesięcy ale będzie już całkiem inny obraz.

Tak bardziej na luzie majama - a co powiesz na teorie że Trump już był zaszczepiony tym wcześniej i spotkanie z osobami zakażonymi nie spowodowało zachorowania u niego? Nigdy się nie dowiemy prawdy rzecz jasna...

Trzeba śledzić komunikaty z USA, od dziś testują na ochotnikach (z pominięciem wszystkich faz klinicznych testów) szczepionkę przeciwko COVID-19. Jeśli w ciągu dwóch, trzech tygodni potwierdza skuteczność choćby na poziomie 95% będzie urwanie klawiatury w kształcie litery V na wszystkich parkietach świata. Jeśli nie dalej będziemy w czarnej d.

Chińscy komuniści i rosyjscy postbolszewicy to dla mnie mało wiarygodne źródła. Nie będę nikogo przekonywał, każdy może szukać informacji i myśleć sam.
Pozdrawiam serdecznie.

pandorinium napisał(a):
Będzie, ale może Chińczycy w końcu się nauczą, że nie każde zwierzę trzeba wrzucać do gara :)


Wy naprawdę wierzycie w oficjalną wersję iż wirus pochodzi od nietoperzy?Pray poczytajcie o laboratorium w Wuhan, o opiniach niezależnych ekspertów już sprzed kilku lat na temat nieprzestrzegania niektórych procedur bezpieczeństwa w porównaniu do podobnych ośrodków w USA, UE czy Kanadzie. Już wtedy padały ostrzeżenia że kiedyś może dojść do sytuacji, iż jakiś wirus lub bakteria "ucieknie" poza obszar laboratorium.
Myślcie sami, patrzcie szerzej niż przekazy medialne, jesteście przecież inteligetnymi ludźmi.

Największe afery to były tam za rządów PO. Sierra Gorda umożliwiła wyprowadzenie ogromnych sum pieniędzy ze spółki. Tam w planach była nawet zmiana nazwy spółki z KGHM na coś innego... włącznie ze zmianą statusu, układu zbiorowego etc.

Może to być rozgrywane przed majowymi wyborami prezydenckimi.

Jeżeli myślicie że np. w takim Orlenie, KGHM czy PKP jest inaczej to jesteście po prostu naiwni. To nie jest odosobniony problem JSW. Dlatego nie będą te "rewelacje" miały żadnego wpływu na kurs akcji w poniedziałek. To tajemnica poliszynela po prostu.

Speczik to fantasta. Wiecie jaka jest temperatura samego górotworu na głębokości 1200-1300 m pod ziemią? A oni mydła oczy laika o 26'C ha,ha...Ta kopalnia nigdy nie powstanie z rąk Kanadyjczyków. Prawdopodobnie chętnie sprzedadzą ta koncesje dla KGHM za ładne setki milionów złotych.

Informacje
Stopień: Rozgadany
Dołączył: 13 marca 2009
Ostatnia wizyta: 6 kwietnia 2020 17:48:50
Liczba wpisów: 179
[0,05% wszystkich postów / 0,04 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,679 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +82,47% +16 494,39 zł 36 494,39 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d