Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

bzdkas

bzdkas

Ostatnie 10 wpisów
pierwszy opór na poziomie blisko 16 pln to 60% od teraz. jest o co grać :)

3 zł to może bym przełknął. Ale myślę, że to skok na kasę, czyli emisja po nominale 10 groszy.

Korekta, oczywiście Walne w tej sprawie dopiero będzie.

Jakie są możliwości prawne zablokowania uchwalonego właśnie programu motywacyjnego? Rozbój w biały dzień. Na Maxipizzie chyba się coś takiego udało?

banki chcą finansować czy raczej muszą?

To są wszystko licytacje nieruchomości. Czy to wchodzi w skład masy upadłościowej z ktorej będą spłacani m.in. obligatoriusze? Bo ja słyszałem tylko o samochodach, zegarkach i pomieszczeniach w SkyTower... Jakoś inne nieruchomości mi umknęły. A widzę, że ma to wartość wywoławczą rzędu 10 mln.

dr andrew napisał(a):
Syndyk już zlicytował kilka nieruchomości i na początku tego roku miał rozpocząć procedurę wypłaty środków należnych wierzycielom, ale jak dotąd nic takiego się nie dzieje.Zdaje się że 'ktoś' oprotestował listę wierzycieli.

Czy to pewna informacja? Myślałem, że do zlicytowania jest potrzebny prawomocny wyrok sądu...

No to jeżeli sąd zajmuje się kluczykami samochodowymi i tego typu sprawami to jeszcze długo będziemy czekać na finał tej sprawy.

W tym roku jedna niedziela handlowa mniej, uderzy w przychody. Pytanie czy spadną czynsze, czy poprzednio dostali ulgi za zakaz handlu w dwie niedziele?

do aktywów holdingu trzeba by jeszcze doliczyć blisko 10% pakiet TU Europa(wartość ponad 100mln), aktywo te płaci co roku dobre dywidendy. Mały MWT rynkowo wyceniany nisko, ale bilansowo znacznie lepiej.

Informacje
Stopień: Elokwentny
Ostatnia wizyta: 17 czerwca 2019 15:39:59
Liczba wpisów: 289
[0,09% wszystkich postów / 0,14 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,412 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d