Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: debica

 • 17 czerwca 2019

  Rockbridge TFI sprzedało cały pakiet akcji Dębicy

  Fundusze zarządzane przez Rockbridge TFI - spółkę zależną Altus TFI - zawarły umowę sprzedaży łącznie 808 064 akcji (5,854% kapitału i tyleż głosów na WZ) Firmy Oponiarskiej Dębica.

 • 06 marca 2019

  DEBICA – analiza techniczna na życzenie

 • 21 grudnia 2018

  FO Dębica udzieliła Goodyearowi dwóch pożyczek na łączną kwotę 185 mln zł

  Firma Oponiarska Dębica udzieliła głównemu akcjonariuszowi dwóch pożyczek o łącznej wartości 185 mln zł.

 • 20 września 2018

  Opony na zakręcie – omówienie sprawozdania finansowego Dębica po II kw. 2018r.

 • 10 września 2018

  Główny akcjonariusz Dębicy wnioskuje o upoważnienie zarządu do emisji akcji

  Goodyear Holdings, akcjonariusz Dębicy kontrolujący ponad ok. 81 proc. kapitału zakładowego, zażądał umieszczenia w ogłoszonym porządku obrad nadzwyczajnego walnego zgromadzenia zwołanego na 25 września 2018 r. punktu mówiącego o podjęciu uchwał w sprawie zmiany statutu spółki i upoważnienia zarządu spółki do podwyższenia kapitału zakładowego w ramach kapitału docelowego oraz upoważnienia zarządu do pozbawienia akcjonariuszy prawa poboru w całości lub części za zgodą rady nadzorczej.

 • 07 września 2018

  Analiza techniczna 6 przecenionych spółek z portfela Altusa, które warto obserwować

  Od momentu zatrzymania przez CBA byłych członków zarządu Altusa, spółki z funduszem w akcjonariacie są na cenzurowanym. Wojciech Kręcki, autor portfela Cztery Fazy Rynku na StockWatch.pl sprawdził, które z przecenionych walorów mają największe szanse na odbicie.

 • 30 sierpnia 2018

  6 spółek z ofertą najwyższej stopy dywidendy we wrześniu

  Jeszcze we wrześniu zyskiem z akcjonariuszami podzieli się ponad 20 spółek. W puli do podziału jest łącznie ok. 2,6 mld zł. StockWatch.pl sprawdził, które spółki oferują najwyższe stopy dywidend i czy warto po nie sięgnąć.

 • 25 czerwca 2018

  Analiza techniczna 4 ciekawych spółek z szansą na wakacyjny rajd

  Tegoroczny sezon wakacyjny ledwo ruszył a już ma pierwszych bohaterów. Krzysztof Borowski specjalnie dla StockWatch.pl sprawdził jak po ubiegłotygodniowych wybiciach prezentuje się sytuacja techniczna na wykresach Atremu, Dębicy, Polimeksu-Mostostalu i Tauronu.

 • 20 kwietnia 2018

  Niewielkie wzrosty na GPW, do gry wraca PlayWay

  Piątkowa sesja na GPW, podobnie jak na wielu europejskich parkietach, upływa pod znakiem niewielkich wzrostów. Do końca dnia ten obraz już nie powinien istotnie się zmienić. W centrum uwagi znajduje się PlayWay oraz Idea Bank i Getin Noble Bank.

 • 21 lutego 2018

  GPW znów pod presją podaży. Po wynikach rośnie Dębica, spada Orange

  W środę główne indeksy w Warszawie lekko zniżkują. Apetyt na akcje psuje wczorajsza wyprzedaż na Wall Street oraz ogólnie słabsze nastroje na globalnych parkietach. Losy dzisiejszej sesji wciąż jednak pozostają kwestią otwartą.

 • 31 sierpnia 2017

  Przegląd najciekawszych dywidend z wrześniowego kalendarium

  Wrzesień to ostatni miesiąc w tym roku z tak bogatym kalendarium dywidendowym. Według wyliczeń StockWatch.pl, ponad 20 spółek z rynku głównego i NewConnect wypłaci swoim akcjonariuszom blisko 1,8 mld zł.

 • wczoraj

  Raport z przeglądu okresowego 10 znanych spółek z sektora motoryzacyjnego

  Branża motoryzacyjna ma się coraz lepiej, czego dowodem są rosnące z roku na rok słupki sprzedaży i rejestracji nowych aut w Unii Europejskiej. Sprawdziliśmy, jak z koniunktury korzystają polskie spółki obecne na GPW oraz które z nich są obecnie najatrakcyjniej wyceniane.

 • 10 maja 2017

  Dębica rekomenduje wypłatę 2,35 zł dywidendy na akcję z zysku za 2016 r.

  Firma Oponiarska Dębica rekomenduje akcjonariuszom przeznaczenie na dywidendę 32,44 mln zł z zysku za 2016 r., co oznacza wypłatę w wysokości 2,35 zł na akcję.

 • 26 lutego 2016

  Giełdy tańczą, jak im ropa zagra, gorąco na KGHM, Kernelu i Asbisie

  Pozytywny finał sesji w USA oraz wzrostowy rajd na kursie ropy naftowej nakręciły zakupowe szaleństwo w Europie. W piątek główne indeksy giełd we Frankfurcie i w Paryżu rosną o 2,5 proc. Nieco wolniej, bo 1,3 proc., umacnia się WIG20. Wydarzeniem dnia jest rozpoczynający się dzisiaj szczyt G20 w Szanghaju.

 • Wyniki Dębicy pod presją spadających cen opon

  Oponiarska grupa zamknęła miniony kwartał stratą EBIT i netto. Wyniki były pod presją nadpodaży opon na rynku oraz niższego popytu na opony zimowe.

 • 23 września 2015

  Odczyty PMI ratują giełdy w Europie, w grze Boryszew i Kerdos

  Wtorkowe tąpnięcie na rynkach akcji znalazło potwierdzenie w najnowszym wstępnym odczycie PMI dla chińskiego przemysłu. W środę inwestorzy w Europie ostrożnie kupują przecenione akcje. Twardym argumentem jest wrześniowy PMI dla przemysłu sfery euro. Wynik na poziomie 52 pkt. rozwiał wątpliwości o kondycję przemysłu europejskiego.

 • 27 lipca 2015

  7 spółek dywidendowych na drugą połowę wakacji

  Nic tak nie leczy ran inwestorów podczas rynkowej zawieruchy jak solidny zastrzyk gotówki w postaci dywidendy. StockWatch.pl z sierpniowego kalendarium wybrał spółki, które najlepiej zasilą portfele swoich akcjonariuszy.

 • 15 czerwca 2015

  11 nowych spółek, które uchwaliły dywidendę na 2015 rok

  Jak co roku podczas czerwcowych walnych ważą się losy ubiegłorocznych zysków w wielu giełdowych spółkach. StockWatch.pl sprawdził, w których spółkach akcjonariusze uchwalili ostatnio wypłatę dywidend ze stopą sięgającą nawet 7 proc.

 • 09 czerwca 2015

  7 popularnych małych spółek w kleszczach przeceny

  Mimo niepokojów na rynku, w tym roku indeks sWIG80 jest inwestycyjną żyłą złota. Ale całkiem spora grupa znanych giełdowych maluchów spóźniła się na hossę. StockWatch.pl sprawdził, co jest balastem dla kursów akcji siedmiu indeksowych gwiazd z minionych lat i czy są w stanie wrócić do wzrostów.

 • 25 maja 2015

  Co dalej z kursami ABC Data i Dębicy – analiza techniczna

  Indeks giełdowych maluchów po imponującej szarży broni się przed korektą. Wśród spółek idących pod prąd, ekspert z DM BOŚ zwraca uwagę na akcje dystrybutora IT i producenta opon.

 • 12 marca 2015

  Analiza techniczna czterech małych spółek spóźnionych na hossę

  Hossa na akcjach maluchów trwa w najlepsze. Okazji jest coraz mniej - wzbierająca fala kapitału wywindowała już kursy akcji ponad 3/4 spółek z indeksu sWIG80. Wraz z ekspertem z SGH sprawdziliśmy sytuację techniczną notowań czterech ciekawych spółek, które na razie cumują przy nabrzeżu.

 • 04 sierpnia 2014

  8 najlepszych dywidendowych propozycji na sierpień

  Druga połowa wakacji to żniwa także na polu dywidend. Z wyliczeń StockWatch.pl wynika, że w sierpniu będzie można załapać się na kawałek ubiegłorocznych zysków w aż 18 spółkach. Sprawdziliśmy, które z nich oferują najwyższe stopy dywidendy.

 • 12 grudnia 2013

  12 misiów, które dobrze znoszą grudniową zawieruchę

  Nie wszystkie małe i średnie spółki obrały azymut południowy. StockWatch.pl znalazł grupę piechurów, którzy wspinają się małymi krokami pod wiatr. Sprawdź jakie spółki okazują się odporne na rynkową korektę.

 • 27 sierpnia 2013

  4 spółki z branży przemysłowej w technicznym natarciu

  Lipcowe dane są twardym dowodem, że krajowy przemysł powoli odzyskuje dawny blask. Dobre odczyty błyskawicznie przełożyły się na kursy popularnych spółek przemysłowych. Wraz z ekspertem od techniki z SGH sprawdziliśmy techniczną kondycję czwórki branżowych liderów.

 • 23 sierpnia 2013

  6 najciekawszych propozycji dywidendowych na zakończenie wakacji

  Parcie na wypłaty dywidend jest ogromne. Ledwo na konta akcjonariuszy wpłynęły wypłaty z ubiegłorocznych zysków, a już pojawiły się spekulacje o szybkich dywidendach zaliczkowych. Smakowitym kąskiem są też propozycje spółek, które lada dzień ustalą prawo do wypracowanych zysków.

 • 07 czerwca 2013

  Cztery złote zasady inwestowania w spółki dywidendowe

  Mimo kurczących się zysków, wiele spółek nieźle zarabia i kusi inwestorów sowitymi dywidendami. Przy umiejętnym doborze akcji łatwo o osiągnięcie średnio 7 proc. stopy zwrotu. Eksperci specjalnie dla StockWatch.pl podpowiadają, jak rozsądnie dobierać spółki dywidendowe do portfela.

 • 26 listopada 2012

  Giełda po wynikach: ranking 13 spółek z największą gotówką

  Kryzys odchudził konta spółek z warszawskiego parkietu. Według raportów za III kwartał łączne zasoby gotówkowe stopniały o kilka miliardów złotych, ale nie tylko przez ponoszone straty. Sprawdziliśmy, które ze spółek mają nadal grubą poduszkę pełną gotówki na przedłużający się kryzys.

 • 04 czerwca 2012

  6 spółek, które skorzystają na gwałtownej przecenie ropy

  Notowania ropy Brent w kilku ruchach spadły poniżej 100 dolarów za baryłkę, a wiele czynników przemawia za dalszą przeceną. Mimo że słabnący popyt sygnalizuje hamowanie aktywności gospodarczej, jest to dobra wiadomość dla spółek, które ponosiły dotąd wysokie koszty związane z rekordowo droga ropą. StockWatch.pl sprawdził, gdzie można spodziewać się lepszych wyników dzięki przecenie.

 • 09 maja 2012

  Branża motoryzacyjna na zakręcie, spółki łapią gumę

  Droga dla firm z sektora automotive staje się coraz bardziej wyboista. Kwiecień okazał się kolejnym miesiącem, kiedy mocno spadła produkcja aut w Polsce. Na dodatek pesymistyczne sygnały dochodzą z innych państw UE. Giełdowe spółki kooperujące w branży motoryzacyjnej muszą pomyśleć o zaciśnięciu pasa.

 • 11 kwietnia 2012

  Branża motoryzacyjna ostro hamuje, spółki muszą zapiąć pasy

  W Europie Zachodniej maleje popyt na nowe auta, a to poważny negatywny sygnał dla polskich producentów. Lwia cześć rodzimej produkcji jest eksportowana właśnie w tym kierunku. Gorsze nastroje będą miały realny wpływ na wyniki wielu spółek kooperujących z branżą motoryzacyjną. Sprawdzamy rokowania dla sektora oraz typujemy potencjalnych beneficjentów i ofiary obecnego trendu.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku