Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: EUROTEL

 • 21 maja 2019

  I had a dream – iDream – omówienie sprawozdania finansowego Eurotel po 1 kw. 2019 r.

 • 07 maja 2019

  Dywidendowy potentat mocny siłą jabłka – omówienie sprawozdania finansowego Eurotel po 4 kw. 2018 r.

 • 01 października 2018

  Witalność z jabłka – omówienie sprawozdania finansowego Eurotel po II kw. 2018 r.

 • 10 grudnia 2017

  Niepokorna córka – omówienie wyników i sytuacji finansowej Eurotel po 3kw 2017 r.

 • 23 listopada 2017

  DM BOŚ dodał Vistulę, Neukę, Asseco BS, Eurotel i JSW do top picks

  Do listy spółek, których kurs akcji w najbliższym miesiącu powinien zachowywać się lepiej niż cały rynek analitycy DM BOŚ dodali akcje Vistuli, Neuki, Asseco BS, Eurotela i JSW. Z listy najlepszych spółek usunięto jednocześnie: Grupę Azoty, Inter Cars i Alior Bank.

 • 11 września 2017

  DM BOŚ dodał Inter Cars, Alior, KGHM, Play, PlayWay i Eurotel do ‚top picks’

  Do listy spółek, których kurs akcji w najbliższym miesiącu powinien zachowywać się lepiej niż cały rynek analitycy Domu Maklerskiego BOŚ dodali akcje Inter Cars, Alior Bank, KGHM, Play, PlayWay i Eurotela. Z listy najlepszych spółek usunięto jednocześnie: Unimot, Budimex, Azoty, LiveChat, Agorę i Medicalgorithmics.

 • 30 maja 2017

  12 najhojniejszych propozycji dywidendowych czerwca

  W najbliższych tygodniach akcjonariusze kilkudziesięciu spółek notowanych na GPW spotkają się na corocznych walnych i zdecydują o losach dywidend. Do podziału są kwoty idące w dziesiątki a nawet setki milionów złotych. StockWatch.pl z czerwcowego kalendarium wybrał dwanaście najciekawszych ofert.

 • 11 lipca 2016

  9 spółek dywidendowych, które sypną groszem na wakacje

  Lipcowa fala dywidend to świetna okazja na podreperowanie wakacyjnego budżetu. StockWatch.pl z kalendarium wypłat wybrał dziewięć najciekawszych ofert. Znalezione przez nas spółki na dniach wypłacą swoim akcjonariuszom blisko 1,4 mld zł.

 • 28 czerwca 2016

  8 spółek dywidendowych w promocyjnych cenach

  Mocne spadki kursów to dobry moment na uzupełnienie portfela inwestycyjnego o akcje spółek słynących z regularnych dywidend. StockWatch.pl znalazł osiem takich, które dzielą się zyskiem z akcjonariuszami od co najmniej pięciu lat i jeszcze w tym roku zaoferują wypłatę o wysokiej stopie.

 • 01 czerwca 2016

  Walne Eurotelu przypieczętowało wypłatę hojnej dywidendy

  Grupa prowadząca sklepy z usługami T-Mobile Polska, Play, NC+ oraz salony z produktami Apple znana jest z płacenia sowitych dywidend. W tym roku akcjonariusze otrzymają 1,40 zł na każdą akcję, czyli o 40 proc. więcej niż w rok wczesniej.

 • 26 stycznia 2016

  Giełdowe spółki handlowe stracą na nowym podatku ok. 600 mln zł

  Resort finansów przedstawił szczegóły projektu ustawy, która pozwoli sięgnąć do kieszeni sporej grupy spółek handlowych notowanych na GPW. Wyliczenia StockWatch.pl wskazują, że nowa danina zabierze niektórym spółkom nawet ponad połowę rocznych zysków. We wtorek za realizację obietnic polityków słono płacą akcjonariusze Almy, Oponeo.pl, Baltony, Gino Rossi oraz Empiku.

 • 03 sierpnia 2015

  7 spółek w wakacyjnych transakcjach funduszy i insiderów

  Roszady w akcjonariatach giełdowych spółek w wykonaniu TFI, OFE oraz menedżerów to cenne wskazówki na kilka tygodni przed publikacją wyników za II kwartał. StockWatch.pl sprawdził, gdzie i w jakich okolicznościach doszło do najciekawszych znaczących transakcji.

 • 17 czerwca 2015

  Eurotel wypłaci akcjonariuszom sowitą dywidendę

  Grupa prowadząca sklepy z usługami T-Mobile Polska, Play, NC+ oraz salony z produktami Apple ma zielone światło na wypłatę dywidendy o 7-proc. stopie. Dzień dywidendy ustalono na 1 lipca.

 • wczoraj

  Giełda po wynikach: Siedem ciekawych spółek z wysoką dywidendą

  Opadają emocje po szaleństwie raportowym i czas na pierwsze podsumowania. StockWatch.pl w oparciu o najnowsze wyniki sprawdził, jak w I kwartale poradziły sobie spółki, które z ubiegłorocznych zysków oferują dywidendy o najwyższej stopie na rynku.

 • 20 kwietnia 2015

  9 nowych spółek z pokaźną stopą dywidendy

  Tegoroczna pula dywidend rośnie w imponującym tempie. W tym tygodniu suma planowanych wypłat przekroczyła 16 mld zł. StockWatch.pl spośród najnowszych propozycji wybrał dziewięć spółek ze stopą sięgającą nawet 11 proc.

 • 14 kwietnia 2015

  Eurotel rekomenduje stopę dywidendy powyżej 7 proc.

  Grupa prowadząca sklepy z usługami T-Mobile Polska, Play, NC+ oraz salony z produktami Apple jest gotowa w tym roku wypłacić 1 zł dywidendy na akcję. Tym samym Eurotel utrzymałby zwyczaj dzielenia się zyskiem z akcjonariuszami kontynuowany od giełdowego debiutu z 2006 r.

 • 29 grudnia 2014

  Czterech technicznych kandydatów na styczeń

  Jak nie rajd św. Mikołaja, to może efekt stycznia. Walory ciekawych spółek tylko czekają na pozytywny sygnał z szerokiego rynku, który opiera się spadkom. Na styczniową odwilż ekspert z SGH wytypował specjalnie dla StockWatch.pl spółki z ciekawym układem technicznym na wykresach notowań.

 • 22 grudnia 2014

  Propozycje inwestycyjne na 2015 rok

  Znamy już pierwsze typy biur maklerskich na championów przyszłego roku. Swoje strategie i propozycje spółek z ponadprzeciętnym potencjałem przedstawili analitycy DM BOŚ oraz ING Securities.

 • 24 listopada 2014

  Ciekawe spółki upatrzone przez maklerów na grudzień

  Eksperci z DM BOŚ, DM BZ WBK, Erste Securities oraz BESI przygotowani są na scenariusz wzrostów w końcówce roku. Sprawdziliśmy, które spółki zdaniem maklerów zabłysną stopami zwrotu na ostatniej prostej 2014 r.

 • 22 października 2014

  Pięć hojnych spółek z dywidendą za pasem

  To już naprawdę dywidendowe ostatki z ubiegłorocznych zysków. W najbliższych dniach warto trzymać rękę na pulsie, bo w grę wchodzą wypłaty o stopie około 8 proc. Są też już pierwsze przymiarki do podziału profitów za 2014 rok, z których można będzie lada chwila skorzystać.

 • 08 października 2014

  Na rynkach trwa mocna wyprzedaż akcji, w grze taniejące banki

  Sytuacja techniczna indeksów warszawskiej giełdy robi się niewesoła. Po kolejnych spadkach kursów akcji za oceanem i na parkietach europejskich, indeks WIG20 zbliża się do istotnych poziomów wsparć. Ich ewentualne przebicie może wywołać lawinę.

 • 07 października 2014

  Słabe dane makro dołują indeksy, w grze LPP, Eurotel i Bytom

  Wtorkowa sesja przynosi kontynuację osłabienia z drugiej połowy poniedziałkowych notowań. Nastroje inwestorów na Starym Kontynencie pogarszają kiepskie dane o kondycji niemieckiej gospodarki.

 • Eurotel jest gotowy do wypłaty nawet ponad 8-proc. dywidendy

  W spółce zajmującej się m.in. dystrybucją produktów i usług T-Mobile trwa licytacja w kwestii wysokości dywidendy. Zarząd opowiada się za wypłatą maksymalnie 1 zł na akcję, a przedstawiciel rady nadzorczej widzi ją w przedziale 0,84-1,12 zł.

 • 25 lutego 2014

  Biuro maklerskie liczy na dobre wyniki i sowitą dywidendę Eurotela

  Spółka obsługująca sieć salonów sprzedaży T-Mobile i Play otrzymała wysoką rekomendację od DM IDM z wyceną o 28 proc. przewyższającą cenę rynkową. Biuro spodziewa się po spółce dywidendy ze stopą w przedziale 7-8 proc.

 • 04 lipca 2013

  Giełda po wynikach: 10 nowych spółek wg strategii Greenblatta

  Wracamy do magicznej formuły profesora Greenblatta. Poprzedni portfel przy umiejętnym zarządzaniu zleceniami stop loss, pobił szeroki rynek o 9 punktów procentowych. Wyłoniliśmy nowy zestaw spółek i przebudowujemy portfel.

 • 06 maja 2013

  8 najciekawszych propozycji dywidendowych na maj

  Dywidendowe żniwa właśnie się rozpoczynają. W tym miesiącu będzie aż 20 okazji do załapania się na wypłatę czystej żywej gotówki z ubiegłorocznego zysku. Sprawdziliśmy kto i kiedy oferuje najwyższe stopy dywidend.

 • 27 marca 2013

  Giełda po wynikach: 7 błyszczących gwiazd sezonu

  W minionym kwartale zaledwie garstka spółek była w stanie znacząco przebić rynkowe oczekiwania. Grono kurczy się jeszcze bardziej, jeśli uwzględnimy tylko te firmy, które mają dobre perspektywy na przyszłość. StockWatch.pl w oparciu o analizy raportów znalazł aż siedmiu takich prymusów.

 • 25 marca 2013

  16 dywidendowych okazów na rozpoczęcie wiosny

  Na osłodę koszmarnego sezonu wyników rocznych mogą pomóc tylko dywidendy. Na wypłatę żywej gotówki stać jednak tylko najlepsze spółki, które w ten sposób chcą się wyróżnić na parkiecie. StockWatch.pl zestawił najciekawsze propozycje z ostatnich dni.

 • 15 stycznia 2013

  Giełda przed wynikami: 19 spółek, które nie dają się kryzysowi

  Rynkowi eksperci nie mają wątpliwości, że w nadchodzącym sezonie sprawozdań kwartalnych czeka nas ciąg dalszy kryzysowych wyników. Jedynie garstka spółek uchowała się przed plagą topniejących zysków i przychodów. Specjalnie dla StockWatch.pl analitycy skompletowali taką antykryzysową ekipę.

 • 27 grudnia 2012

  Trigon DM wyłonił aż siedemnastu faworytów na nadchodzący rok

  Kolejne biuro zaprezentowało swoich faworytów na 2013 rok. W przyszłym roku Trigon DM stawia na przetwórców będących importerami netto. W zeszłym roku analitycy biura wskazali na eksporterów także z zakresu przetwórstwa, co okazało się strzałem w dziesiątkę.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku