Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: gtc

 • 22 maja 2019

  GTC ustaliło cenę emisyjną akcji serii N na 8,29 zł

  Globe Trade Centre zdecydowało, że cena emisyjna jednej akcji serii N wyniesie 8,29 zł. 

 • 01 kwietnia 2019

  13 najhojniejszych propozycji dywidendowych marca

  Przymiarki do tegorocznego sezonu dywidendowego trwają w najlepsze. Tylko w marcu konkretne propozycje przedstawiło blisko 40 spółek z GPW, a kolejnych kilkanaście zasygnalizowało zamiar ogłoszenia rekomendacji w najbliższych tygodniach. Wśród nich jest aż 13, gdzie stopa dywidendy przekracza 5 proc.

 • 21 marca 2019

  GTC zaproponuje 0,37 zł na akcję dywidendy z zysku za 2018 rok

  Zarząd Globe Trade Centre zaproponuje zwyczajnemu walnemu zgromadzeniu spółki wypłatę dywidendy w wysokości 0,37 zł na jedną akcję z zysku wypracowanego w 2018 roku.

 • 15 maja 2018

  Akcje Tauronu rekordowo tanie po decyzji o wykluczeniu z indeksu MSCI Poland

  Tauron pożegna się z indeksem MSCI Poland po sesji 30 maja. Po tej informacji kurs akcji spadł na historyczne minimum. Przed południem jeden walor Tauronu wyceniono na 2,19 zł, czyli o 57 proc. niżej niż w IPO sprzed ośmiu lat.

 • 21 marca 2018

  GTC rekomenduje 0,33 zł dywidendy na akcję z zysku za 2017 r.

  Zarząd Globe Trade Centre (GTC) zarekomendował wypłatę z zysku za ub.r. w wysokości 0,33 zł na akcję. Przy obecnym kursie stopa dywidendy wynosi 3,5 proc.

 • 16 marca 2018

  Najciekawsze raporty bieżącego tygodnia

  W najbliższych dniach prawdziwą lawinę sprawozdań finansowych zafundują małe i średnie spółki oraz reprezentanci NewConnect. Najwięcej emocji będzie towarzyszyć publikacjom takich firm jak CD Projekt, Dino Polska, Kruk czy Brand 24.

 • 01 marca 2018

  Giełda ogłosiła zmiany w indeksie WIG20. CD Projekt zastąpi Asseco Poland

  To już pewne. CD Projekt będzie pierwszym producentem gier wideo w historii prestiżowego indeksu GPW. Roszady w indeksach WIG20, mWIG40 i sWIG80 nastąpią po sesji 16 marca.

 • 23 lutego 2018

  Nowe rekomendacje dla 3 spółek z sektora nieruchomości komercyjnych

  Haitong Bank w raporcie z 22 lutego podniósł zalecenie dla Capital Park do kupuj z ceną 6,90 zł za walor, a dla Echo Investment do neutralnie wyceną 5,21 zł za akcję. W wypadku GTC biuro utrzymało rekomendację kupuj z ceną 10,80 zł.

 • 27 listopada 2017

  Maklerzy podnieśli wycenę akcji Globe Trade Centre

  Haitong Bank w raporcie z 24 listopada podtrzymał rekomendację kupuj dla Globe Trade Center i podniósł cenę docelową akcji do 10,70 zł., co oznacza ponad 14-proc. potencjał wzrostowy. Nowa rekomendacja to efekt m.in. zmian w założonym harmonogramie realizacji projektów przez spółkę oraz dodania nowych projektów, jak również korekty o dywidendę wypłaconą w bieżącym roku.

 • 13 listopada 2017

  Pechowy 13 listopada. Mocne spadki na XTB, CD Projekcie i Eurocashu

  Trzynasty listopada, pomimo że to nie piątek, dla sporej grupy inwestorów jest pechowy. PGNiG rozczarował wynikami, kurs Eurocashu kolejny dzień szuka dna, CD Projekt leci w dół za sprawą kontrowersji wokół gry Cyberpunk 2077, a notowania XTB załamały się po ujawnieniu przez prasę informacji, że prokuratura bada sprawę oszustwa na szkodę klientów.

 • 18 października 2017

  Nowe rekomendacje dla akcji J.W. Construction, GTC i Emperii

  W październiku DM BOŚ wznowił rekomendowanie J.W. Construction od zalecenia kupuj, a DM PKO BP podniósł wyceny akcji Emperii i GTC.

 • 21 sierpnia 2017

  To może być udana sesja na GPW. Rosną spółki energetyczne i GetBack

  Warszawski parkiet rozpoczął nowy tydzień od nieśmiałych wzrostów. Sentyment do rynku akcji mogą wzmocnić rosnące nadzieje na odreagowanie spadków na Wall Street. Czarnym koniem poniedziałkowej sesji mogą być spółki z branży energetycznej i surowcowej.

 • 20 lipca 2017

  DM BOŚ dodał akcje Azotów, LiveChat i Agory do listy top picks

  Do listy spółek, których kurs akcji w najbliższym miesiącu powinien zachowywać się lepiej niż cały rynek analitycy Domu Maklerskiego BOŚ dodali akcje Azotów, LiveChat i Agory. Z listy najlepszych spółek usunięto jednocześnie: Enel-Med i Tower Investments.

 • 12 lipca 2017

  Budowlane i deweloperskie typy maklerów DM mBanku

  Analitycy DM mBanku w raporcie z 6 lipca wskazali trzy najbardziej perspektywiczne spółki sektora budowlanego i aż osiem z branży deweloperskiej.

 • 30 czerwca 2017

  Analiza techniczna czterech misiów z sygnałami kupna na wykresie

  Po udanym początku tygodnia, jego koniec okazał się nerwowy dla inwestorów. W ślad za sprzedażowymi decyzjami inwestorów na Wall Street także na GPW pojawiły się spadki. StockWatch.pl z pomocą eksperta z SGH sprawdził scenariusze techniczne dla notowań akcji czterech spółek, które wbrew rynkowi zakończyły tydzień na plusie - AilleronEcho InvestmentGTC Forte.

 • 12 czerwca 2017

  DM BZ WBK podwyższył wycenę GTC i nadal rekomenduje kupuj

  Analitycy DM BZ WBK podwyższyli cenę docelową akcji Globe Trade Centre (GTC) do 10,76 zł z 9,42 zł i jednocześnie podtrzymali zalecenie kupuj, wynika z raportu datowanego na 9 czerwca.

 • 07 czerwca 2017

  DM BOŚ wpisał Sanok, Enel-Med, GTC, Famur i Unimot na listę top picks

  Do listy spółek, których kurs akcji w najbliższym miesiącu powinien zachowywać się lepiej niż cały rynek analitycy Domu Maklerskiego BOŚ dodali Sanok, Enel-Med, GTC, Famur i Unimot. Z listy najlepszych spółek usunięto jednocześnie: Vistulę, Trakcję, Netię, LPP oraz Asseco BS.

 • 21 kwietnia 2017

  Co dalej z kursami akcji GTC i Grupy Kęty – analiza techniczna

  Na warsztat eksperta od analizy technicznej z DM BOŚ trafił indeks mWIG40 oraz walory dewelopera i producenta profili aluminiowych.

 • 20 marca 2017

  WIG20 w odwrocie. Gorąco na JSW, GTC i PKP Cargo

  Nowy tydzień na giełdach rozpoczyna się pod dyktando strony podażowej. Największe straty notują główne indeksy w Budapeszcie i w Warszawie. WIG20 spada o blisko 1 proc. i oddala się od okrągłego poziomu 2.300 pkt.

 • 01 lutego 2017

  Surowcowa hossa napędza indeksy w Europie, gorąco na JSW i KGHM

  Luty na giełdach rozpoczyna się od mocnego akcentu strony popytowej. W południe blisko 1-proc. wzrosty notują główne indeksy w Paryżu, Londynie i we Frankfurcie. Kroku zachodnioeuropejskim wskaźnikom dotrzymuje warszawski WIG20.

 • 31 stycznia 2017

  DM mBank podniósł wyceny akcji Capital Parku, Echo Investment i GTC

  Biuro w styczniowym raporcie na temat deweloperów komercyjnych wystawiło wysokie zalecenia i podniosło wyceny akcji. Zdaniem maklerów z DM mBanku, największy potencjał wzrostowy mają walory Capital Parku.

 • 28 grudnia 2016

  8 spółek z największym potencjałem wzrostu w 2017 r. wg Haitong Banku

  Analitycy Haitong Banku przyszłym roku stawiają na deweloperów mieszkaniowych, spółki budowlane, medialne oraz telekomunikacyjne. Największy potencjał spadkowy widzą w akcjach koncernów energetycznych, giełdowych kopalń oraz potentatów z sektora handlu detalicznego.

 • 26 października 2016

  13 ciekawych spółek w jesiennych rekomendacjach maklerskich

  Październikowe odbicie na warszawskim parkiecie zbiegło się w czasie z wysypem mocnych rekomendacji. StockWatch.pl sprawdził, które spółki polecają maklerzy na najbliższe miesiące.

 • 14 października 2016

  Giełdy odrabiają straty, gorąco na Pekao, PKO BP i Bogdance

  Tym razem najnowsze dane makro z Chin przyniosły ulgę inwestorom. Główne indeksy w Europie Zachodniej rosną o nawet 1,6 proc. i z nawiązką odrabiają wczorajsze straty. Zapału do podciągania wyników póki co brakuje inwestorom w Warszawie, gdzie indeks WIG20 odbija o zaledwie 0,4 proc.

 • GTC zamierza odwołać się od niekorzystnej decyzji ws. Galerii Wilanów

  Prezydent Miasta St. Warszawy znów odmówiła deweloperowi udzielenia pozwolenia na budowę Centrum Handlowego w Wilanowie. Spółka zamierza odwołać się od decyzji. Zdaniem ekspertów, dobrym rozwiązaniem dla GTC byłaby sprzedaż działki lub budowa ok. 1,5 tys. mieszkań.

 • 28 września 2016

  Jest rekomendacja dla akcji GTC z wyceną podniesioną do 8,66 zł

  Analitycy DM PKO BP podwyższyli cenę docelową akcji dewelopera komercyjnego o 21 proc. W rekomendacji zwrócono uwagę m.in. na aktywnie zwiększany portfel nieruchomości i korzystne otoczenie.

 • 09 września 2016

  Analiza techniczna czterech szybko rosnących spółek

  Walory czterech misiów: 11 bit studios, GTC, JSW i Wieltonu mają za sobą świetny początek września. Z pomocą eksperta od analizy technicznej z SGH wyznaczyliśmy ważne dla dalszych losów ich notowań poziomy wsparć i oporów.

 • 08 czerwca 2016

  Maklerzy widzą drzemiący potencjał w akcjach GTC

  DM BDM wycenia jedną akcję dewelopera na 7,33 zł. Biuro chwali spółkę za reorganizację biznesu i przeprowadzone akwizycje. W odróżnieniu od poprzednich lat nie dostrzega ryzyka dokonania odpisów.

 • 30 marca 2016

  Janet Yellen uskrzydliła rynki akcji, w grze Energa, GTC i Mirbud

  Środowe wzrosty na rynkach akcyjnych i surowcowych to zasługa gołębiego wystąpienia szefowej Rezerwy Federalnej. Janet Yellen po raz kolejny zapewniła, że FED nie zamierza się spieszyć z zacieśnianiem polityki monetarnej w USA.

 • 14 grudnia 2015

  Podaż poczuła krew misiów, tanieją Herkules, Agora i Monnari

  Nowy tydzień indeksy małych i średnich spółek rozpoczynają od kontynuacji piątkowej przeceny. W odwrocie są dzisiaj m.in. akcje misiów kojarzonych w tym roku z wysokimi stopami zwrotu.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku