Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: sanok

 • 24 maja 2019

  Fundusz PZU namawia Sanok na wypłatę dużo wyższej dywidendy

  Otwarty Fundusz Emerytalny PZU Złota Jesień zgłosił projekt na walne w sprawie wypłaty 1,50 zł na akcję. Propozycja jest o 50 proc. większa niż to, co wcześniej zarekomendował zarząd Sanoka.

 • 25 marca 2019

  Sanok Rubber sygnalizuje niższą dywidendę niż przed rokiem

  Zarząd Sanok Rubber będzie chciał rekomendować akcjonariuszom wypłatę dywidendy, ale jej poziom - który zostanie określony w późniejszym terminie - będzie raczej niższy, niż ubiegłoroczny, zapowiedział prezes Piotr Szamburski.

 • wczoraj

  KGHM i Dino Polska ciągną w górę WIG20. W tle temat obniżenia podatku miedziowego

  Perspektywa obniżenia podatku od kopalin winduje kurs KGHM-u na roczne maksima. Razem z nim rośnie indeks WIG20 i cała warszawska giełda. Pomagają dobre nastroje w Europie. Na szerokim rynku wyróżnia się Dino Polska i spółki publikujące wyniki finansowe. 

 • 01 marca 2019

  SANOK – analiza techniczna na życzenie

 • 28 lutego 2019

  Dino Polska i Play zastąpią Energę i Eurocash w WIG20

  Giełda przedstawiła wynik rocznej rewizji portfeli głównych indeksów. Energa i Eurocash tracą miejsce w prestiżowym segmencie na rzecz debiutantów z 2017 r. Rewizja zmniejszy odrobinę udział Skarbu Państwa w indeksie WIG20.

 • 28 sierpnia 2018

  WIG20 łapie oddech po szalonym rajdzie. CD Projekt i Asseco w górę po wynikach

  Po poniedziałkowym rajdzie, który otworzył WIG20 drogę do 2.500 pkt., wtorek przynosi lekkie wyhamowanie. Nastroje pozostają jednak optymistyczne. Po wynikach w górę idą akcje CD Projektu i Asseco Poland.

 • 02 lipca 2018

  16 spółek na dywidendowe żniwa w lipcu

  Tylko w lipcu prawo do zysku rozdysponuje ponad 50 spółek z GPW. Sprawdziliśmy, kto ma w planach najwyższe stopy dywidend, sięgające nawet kilkunastu procent.

 • 16 marca 2018

  Najciekawsze raporty bieżącego tygodnia

  W najbliższych dniach prawdziwą lawinę sprawozdań finansowych zafundują małe i średnie spółki oraz reprezentanci NewConnect. Najwięcej emocji będzie towarzyszyć publikacjom takich firm jak CD Projekt, Dino Polska, Kruk czy Brand 24.

 • 28 sierpnia 2017

  WIG20 znów pokazał pazur. Mocno w górę PKN Orlen i PGE

  WIG20 idzie jak burza. Notowania indeksu ledwo w ubiegłym tygodniu sforsowały 2.400 pkt., a już na starcie nowego zdobyły kolejny okrągły poziom 2.500 pkt.

 • 20 lipca 2017

  DM BOŚ dodał akcje Azotów, LiveChat i Agory do listy top picks

  Do listy spółek, których kurs akcji w najbliższym miesiącu powinien zachowywać się lepiej niż cały rynek analitycy Domu Maklerskiego BOŚ dodali akcje Azotów, LiveChat i Agory. Z listy najlepszych spółek usunięto jednocześnie: Enel-Med i Tower Investments.

 • 07 czerwca 2017

  DM BOŚ wpisał Sanok, Enel-Med, GTC, Famur i Unimot na listę top picks

  Do listy spółek, których kurs akcji w najbliższym miesiącu powinien zachowywać się lepiej niż cały rynek analitycy Domu Maklerskiego BOŚ dodali Sanok, Enel-Med, GTC, Famur i Unimot. Z listy najlepszych spółek usunięto jednocześnie: Vistulę, Trakcję, Netię, LPP oraz Asseco BS.

 • wczoraj

  Raport z przeglądu okresowego 10 znanych spółek z sektora motoryzacyjnego

  Branża motoryzacyjna ma się coraz lepiej, czego dowodem są rosnące z roku na rok słupki sprzedaży i rejestracji nowych aut w Unii Europejskiej. Sprawdziliśmy, jak z koniunktury korzystają polskie spółki obecne na GPW oraz które z nich są obecnie najatrakcyjniej wyceniane.

 • wczoraj

  DM BOŚ dopisał Netię i PKN Orlen do listy top picks

  Do listy spółek, których kurs akcji w najbliższym miesiącu powinien zachowywać się lepiej niż cały rynek analitycy DM BOŚ dodali Netię i PKN Orlen. Z listy najlepszych spółek usunięto jednocześnie: Pelion, Mercator, Sanok i Comarch.

 • 22 listopada 2016

  Raport: 3 ciekawe spółki przemysłowe na IV kwartał

  W tym roku spółki przemysłowe z ekspozycją na eksport idą jak burza. Pomaga im słaby złoty, dobra koniunktura gospodarcza w Europie Zachodniej oraz niskie ceny surowców. Eksperci StockWatch.pl rozejrzeli się za kandydatami na mocną końcówkę roku w giełdowym sektorze przemysłowym.

 • 02 listopada 2016

  Maklerzy grają pod nowe rekordy cenowe na kursie Stomilu Sanok

  Analitycy DM BOŚ wyceniają akcje przemysłowej spółki z 15-proc. potencjałem względem kursu giełdowego. Wśród atutów Stomilu Sanok wymieniają potencjał chińskiego rynku i wyższe marże w segmencie motoryzacyjnym.

 • 06 września 2016

  9 solidnych spółek do obserwacji na III kwartał

  Czarnym koniem sezonu wynikowego były spółki przemysłowe, które pełnymi garściami czerpały z dobrej koniunktury gospodarczej, windując jednocześnie kursy akcji. Z pomocą ekspertów zbadaliśmy, które z nich mają szanse na powtórzenie dobrych wyników w kolejnym kwartale.

 • 02 września 2016

  Analiza techniczna czterech asów sezonu wynikowego

  Nowe szczyty cenowe na kursach akcji spółek przemysłowych to nagroda za dynamiczną poprawę wyników finansowych w II kwartale. StockWatch.pl z pomocą eksperta z SGH sprawdził, ile sił na bicie nowych rekordów mają notowania Amiki, Ferro, Forte i Stomilu Sanok.

 • 30 sierpnia 2016

  Kurs Sanoka dodał gazu na widok dynamicznej poprawy zysków

  Dwucyfrowy wzrost zysków przemysłowej grupy to głównie zasługa segmentu motoryzacyjnego i mieszanek. Wyniki na tyle spodobały się inwestorom, że kurs rośnie nawet o blisko 8 proc. przy wysokich obrotach.

 • Na GPW ruszyła lawina raportów, mocno w górę JSW, Sanok i Forte

  Tematem przewodnim wtorkowej sesji na GPW są mocne wzrosty na kursie JSW w reakcji na porozumienie w kwestii spłaty zaległego długu oraz olbrzymia porcja sprawozdań finansowych za I półrocze. Dobre nastroje widać też na zachodnioeuropejskich rynkach, gdzie większość indeksów zalicza blisko 1-proc. ruch w górę.

 • 21 kwietnia 2016

  Analiza techniczna 4 rozpędzonych spółek z branży motoryzacyjnej

  Trwa hossa na akcjach spółek kooperujących z producentami samochodów. Z pomocą eksperta od analizy technicznej z SGH sprawdziliśmy, jak wysoko w tym roku mają szansę zajechać kursy walorów Uniwheels, Wieltonu, Sanoku i Alumetalu.

 • 25 stycznia 2016

  18 faworytów na 2016 rok wg Noble Securities

  Strategia inwestycyjna biura zakłada, że w drugiej połowie roku sytuacja na rynkach akcji ulegnie mocnej poprawie, a indeksy WIG i WIG20 wyjdą na plus. Do portfela na 2016 rok analitycy zabierają przecenione akcje banków i spółek energetycznych. W gronie top picks znalazły się także popularne misie z branży budowlanej, przemysłowej, handlowej i IT.

 • 20 stycznia 2016

  5 spółek holowanych przez rozpędzoną branżę motoryzacyjną

  Prognozy dla polskich spółek przemysłowych kooperujących z branżą motoryzacyjną są optymistyczne. Zyski dostawców części i podzespołów do aut mają przyspieszyć dzięki ekspansji zagranicznej oraz korzystnym kursom walut. StockWatch.pl sprawdził, które spółki wykręcą w tym roku najlepsze wyniki.

 • 15 stycznia 2016

  Giełdy duszą się oparami afery spalinowej, w grze KGHM i JSW

  Najnowsze doniesienia w sprawie kontroli koncernu Renault sugerują, że Europa jest na progu kolejnej afery spalinowej. Inwestorzy mając w pamięci ubiegłoroczną falę wyprzedaży po ujawnieniu sprawy Volkswagena wolą dmuchać na zimne i pozbywają się ryzykownych aktywów. W piątek główne indeksy w Paryżu, Frankfurcie i Warszawie tracą po ok. 1 proc.

 • 22 grudnia 2015

  6 świeżych spółek w styczniowym portfelu DM BOŚ

  W cyklicznym portfelu analityków DM BOŚ pojawili się nowicjusze - 11 bit studios, Duon, Midas, Ronson, Sanok i Unibep. W sumie na liście styczniowych faworytów mamy 21 spółek.

 • 23 września 2015

  Odczyty PMI ratują giełdy w Europie, w grze Boryszew i Kerdos

  Wtorkowe tąpnięcie na rynkach akcji znalazło potwierdzenie w najnowszym wstępnym odczycie PMI dla chińskiego przemysłu. W środę inwestorzy w Europie ostrożnie kupują przecenione akcje. Twardym argumentem jest wrześniowy PMI dla przemysłu sfery euro. Wynik na poziomie 52 pkt. rozwiał wątpliwości o kondycję przemysłu europejskiego.

 • 14 maja 2015

  Gracze realizują pokaźne zyski, gorąco na PGNiG i Serinus Energy

  Środowe odczyty makroekonomiczne zasiały wśród inwestorów ziarno niepewności. Część graczy postanowiła zrealizować zyski z akcji i przerzucić się na uważane za bezpieczniejszą przystań złoto. W Polsce oprócz wyników za I kwartał inwestorzy śledzą korektę majowych wzrostów na akcjach takich spółek jak CD Projekt, LPP, Serinus Energy czy PGNiG.

 • 20 marca 2015

  Segment motoryzacyjny rozpędził wyniki Stomilu Sanok

  W IV kwartale przemysłowa spółka utrzymała dwucyfrową dynamikę zysków. Pomogła konsolidacja Drafteksu i rozwoju na rynku automotive.

 • 24 lutego 2015

  12 spółek przemysłowych, na które w tym roku polują maklerzy

  Rosnące kursy akcji spółek przemysłowych przed publikacją wyników finansowych to nie przypadek. Eksperci otwarcie przyznają, że w obliczu rekordowo tanich surowców i korzystnej sytuacji w eksporcie liczą na pozytywne niespodzianki. StockWatch.pl przygotował listę dwunastu spółek upatrzonych przez maklerów na ten rok.

 • 23 lutego 2015

  Co dalej z kursami akcji Libetu i Sanoka – analiza techniczna

  Indeks szerokiego rynku próbuje ostrożnie odbijać. Ekspert z DM BOŚ na nieco sennym rynku znalazł dwie spółki w ciekawym układzie technicznym.

 • wczoraj

  8 twardych spółek na przeczekanie rynkowej zawieruchy

  Wśród spółek, które lepiej na razie omijać szerokim łukiem maklerzy, wymieniają banki, firmy surowcowe i energetyczne. Na spokojny sen mogą za to liczyć akcjonariusze spółek dywidendowych oraz garstki parkietowych maluchów, znanych z dynamicznego rozwoju.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku