Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: zwg

 • 21 lipca 2014

  Marek Falenta sprzedał niemal cały pakiet akcji ZWG

  Znany giełdowy inwestor w ubiegłym tygodniu zmniejszył swoje zaangażowanie w akcjonariacie ZWG z ponad 31 proc. do zaledwie kilku procent. Dotychczas ujawniono tylko jednego znaczącego nabywcę papierów. Marek Falenta do końca lipca ma także sfinalizować sprzedaż pakietu akcji Hawe.

 • 04 lipca 2014

  Giełda broni ostatnich rubieży, w grze KGHM, PGE i Boruta-Zachem

  Warszawska giełda razi w ostatnim czasie słabością na tle rynków zagranicznych. W czasie, gdy indeksy w Niemczech czy USA wspinają się na nowe szczyty, polskie indeksy szorują po dnie i walczą o utrzymanie wsparć. Aktualnie przyszedł jednak czas na decydującą walkę na długoterminowej linii trendu wzrostowego.

 • 25 czerwca 2014

  GPW drży przed korektą w USA, w grze Hawe, ZWG i Cyfrowy Polsat

  Spadkowy początek środowej sesji na warszawskim parkiecie to efekt wtorkowej słabości rynku za oceanem, gdzie pomimo dobrych warunków do wzrostów indeksy zaliczyły przecenę o znamionach paniki. Dzisiaj odbija się to czkawką rynkom w całej Europie.

 • 24 czerwca 2014

  Hawe i ZWG tanieją po doniesieniach o zatrzymaniu akcjonariusza

  Portal tvn24.pl donosi, że organy ścigania zatrzymały Marka F., znanego biznesmena i inwestora kojarzonego z dwiema giełdowymi spółkami. Prokuratura na razie nie potwierdza tych doniesień.

 • 20 maja 2014

  Bumech łączy się z ZWG, parytet wymiany akcji wyniesie 2:1

  Według przyjętych ustaleń, cały majątek ZWG zostanie przeniesiony na Bumech w zamian za akcje nowej emisji. We wtorek przed południem tylko notowaniom Bumechu udaje się wznieść ponad kreskę.

 • 22 kwietnia 2014

  9 najciekawszych rekomendacji maklerskich z kwietnia

  W kwietniu maklerzy rekomendują kupno akcji aż 37 spółek. StockWatch.pl wybrał z nich te, które mają silne fundamenty i wysoką wycenę, wskazującą na możliwe duże wzrosty kursu akcji.

 • 23 września 2013

  Giełda trawi dużą porcję danych, w grze Bumech, Fluid i Boryszew

  Rynki wróciły do normalności po szoku wywołanym brakiem cięcia programu QE3, ale aktualnie nie brakuje kolejnych impulsów. W centrum uwagi inwestorów są m.in. wybory parlamentarne w Niemczech, wstępne odczyty indeksów wyprzedzających PMI oraz kolejna odsłona negocjacji w sprawie limitu zadłużenia USA. Z kolei w Polsce startuje indeks WIG30.

 • 18 września 2013

  Hawe i ZWG realizują ambitne plany – czat z Markiem Falentą

  Gościem spotkania z inwestorami w StockWatch.pl był znany inwestor giełdowy Marek Falenta, wiodący akcjonariusz spółek Hawe oraz ZWG. Inwestorzy wypytywali o perspektywy obu spółek, plany biznesowe i możliwości dalszych przejęć.

 • 23 sierpnia 2013

  Giełda wraca na ścieżkę wzrostów, w grze Hawe, ZWG i Impexmetal

  W piątek rano na warszawskiej giełdzie przeważa zieleń. Nastroje wśród inwestorów poprawiły lepsze od oczekiwań wskaźniki wyprzedzające PMI. Na dzisiejszej sesji w centrum uwagi będą publikacje dotyczące PKB w Niemczech i Wielkiej Brytanii oraz rozpoczynające się sympozjum w Jackson Hole.

 • 19 sierpnia 2013

  Giełda osuwa się w korekcie, w grze JHM Development i Komputronik

  Rozpoczynający się tydzień może przynieść kontynuację  spadków. W poniedziałek rano przewodzą im blue chipy, których indeks odbił się od linii trendu spadkowego. Mniej podatne na zmiany nastrojów są małe i średnie spółki, które dyskontują ożywienie gospodarcze w Polsce.

 • wczoraj

  Giełdy chłodzą się korektą, w grze EFH, ZWG, Monnari i Impexmetal

  Podczas wolnego czwartku na rynek napłynęły świetne dane z amerykańskiego rynku pracy. Inwestorzy uważają, ze pozytywne odczyty przybliżają cięcia programu QE3 w USA i reagują wyprzedażą akcji. Dodatkowym czynnikiem przemawiającym za spadkami na polskim rynku jest linia trendu spadkowego, która zatrzymała wzrosty indeksu WIG20.

 • 01 sierpnia 2013

  ZWG mocno rośnie, inwestorom spodobały się plany akwizycyjne

  Informacja o przejęciu spółki Kobud wywołała euforię na kursie producent wyrobów gumowych i gumowo-metalowych. Na czwartkowej sesji kurs zyskuje blisko 20 proc. ZWG nie wyklucza kolejnych dużych transakcji.

 • Giełda złapała wiatr w żagle, w grze ZWG, LST Capital i Serinus

  Okres słabej postawy polskiego rynku i niskich obrotów dobiegł końca. W czwartek na warszawskim parkiecie obserwujemy nagły zryw na północ. Indeksy małych i średnich spółek zmierzają w kierunku swoich wieloletnich szczytów. Otuchy inwestorom dodały bardzo dobre odczyty makro.

 • 06 czerwca 2013

  Polska giełda imponuje siłą na tle Europy, w grze Duda, Kopex i ZWG

  W ostatnich dniach na naszym rynku obserwujemy trend boczny, co należy odczytywać jako przejaw siły na tle osuwających się giełd na całym świecie. Imponujący rajd na północ kontynuują małe i średnie spółki, a blue chipy starają się przeczekać burzę w bezpiecznym porcie.

 • 04 października 2012

  Rusza nowy projekt dedykowany inwestorom z NewConnect

  Firma Infinity8, autoryzowany doradca z rynku NewConnect, rozpoczęła przygotowywanie wzorcowego portfela inwestycyjnego, złożonego tylko ze spółek notowanych w Alternatywnym Systemie Obrotu. Docelowo biuro zamierza aktualizować portfel co miesiąc.

 • 02 maja 2012

  Kolejna sesja na mizernym obrocie, w grze m.in PBG i Hawe

  Środa obfituje w odczyty wskaźników wyprzedzających PMI dla przemysłu. Niestety wynikające z nich prognozy są negatywne. Indeks PMI dla strefy euro spadł do poziomu najniższego od 34 miesięcy. Europejskie giełdy radzą sobie jednak całkiem dobrze. Na GPW gorące są m.in walory PBG i Hawe.

 • 23 marca 2012

  Po 5 sesjach rzezi GPW z trudem łapie oddech

  Tydzień kończy się nieznacznym odreagowaniem na głównych europejskich parkietach. Po pięciu spadkowych sesjach z rzędu warszawskie indeksy też lekko odbiły i próbują odrobić część strat. Gorącymi spółkami są ponownie m.in. ZWG, Kruk i Warfama. Do tego grona dołączyło również  mocno przecenione PBG i Hawe.

 • 22 marca 2012

  Słabe odczyty PMI w Europie pchają giełdy w dół

  Po neutralnym otwarciu polskie indeksy ruszyły na południe. Na indeksach zaciążyły słabe odczyty wskaźników wyprzedzających PMI dla Francji i Niemiec oraz całej strefy euro. Dobrze na tle spadającego rynku wypadają m.in. Kruk, ZWG i Warfama.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku