X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: bos

 • 02 stycznia 2019

  Sfinks Polska złamał warunek umowy kredytowej z Bankiem Ochrony Środowiska

  Sfinks Polska nie zrealizował zobowiązania wynikającego z aneksu do umowy kredytowej z Bankiem Ochrony Środowiska (BOŚ) z 8 października 2018 r. dotyczącego podwyższenia kapitału własnego Sfinksa w drodze emisji akcji o kwotę nie niższą niż 5,5 mln zł w ustalonym terminie tj. do 31 grudnia 2018 r.

 • 07 grudnia 2018

  EuroRating zmienił perspektywę ratingu Banku Ochrony Środowiska z negatywnej na stabilną

  Agencja ratingowa EuroRating zmieniła perspektywę ratingu kredytowego nadanego Bankowi Ochrony Środowiska z negatywnej na stabilną. Rating został utrzymany na dotychczasowym poziomie BB.

 • 05 grudnia 2018

  BOŚ – analiza techniczna na życzenie

 • 28 września 2018

  Sfinks porozumiał się z BOŚ Bankiem i wydłużył spłatę kredytu

  Sfinks Polska otrzymał pozytywną decyzję Banku Ochrony Środowiska (BOŚ) w sprawie zmiany warunków umowy kredytowej. Bank zaakceptował złożoną propozycję spółki dotyczącą wydłużenia spłat kredytu do 2028 r.

 • 17 maja 2018

  NFOŚiGW zwiększy udział w akcjonariacie BOŚ

  Dzięki objęciu 21 mln akcji w emisji Banku Ochrony Środowiska (BOŚ), udział Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) w kapitale banku wzrośnie do 58,05 proc. z 52,41 proc.

 • 30 kwietnia 2018

  Analiza 5 banków w ciekawej sytuacji technicznej

  Krzysztof Borowski specjalnie dla StockWatch.pl sprawdził scenariusze techniczne dla akcji Banku Handlowego, Millennium, PKO BP, Banku Ochrony Środowiska i Idea Banku.

 • 21 marca 2018

  Raport: Banki wypłacą blisko 5 mld zł dywidend w 2018 r.

  Niemal co drugi bank notowany na GPW podzieli się zyskiem z inwestorami. Według naszych szacunków wartość tegorocznych dywidend będzie większa niż przed rokiem o 40 proc. i wyniesie 4,9 mld zł. Sprawdziliśmy, na jakie stawki i stopy dywidend mogą liczyć akcjonariusze poszczególnych banków.

 • 16 marca 2018

  Najciekawsze raporty bieżącego tygodnia

  W najbliższych dniach prawdziwą lawinę sprawozdań finansowych zafundują małe i średnie spółki oraz reprezentanci NewConnect. Najwięcej emocji będzie towarzyszyć publikacjom takich firm jak CD Projekt, Dino Polska, Kruk czy Brand 24.

 • 14 lutego 2018

  Akcjonariusze BOŚ Banku przegłosowali emisję akcji o wartości do 400 mln zł

  Akcjonariusze Banku Ochrony Środowiska (BOŚ) zdecydowali o emisji do 40 mln akcji serii V o wartości do 400 mln zł, emitowanych w ramach subskrypcji prywatnej bez prawa poboru, wynika z uchwał podjętych przez nadzwyczajne walne.

 • 17 stycznia 2018

  Dobre widoki na historyczny rekord, w grze CD Projekt i BOŚ

  Wtorkowa świetna sesja w wykonaniu dużych spółek otworzyła warszawskiej giełdzie drogę do nowych historycznych rekordów. Przed taką szansą stanie indeks WIG, który od szczytu z 2007 roku dzieli niespełna 2 proc. W środę rano w centrum uwagi jest LPP, CCC i CD Projekt.

 • 03 grudnia 2017

  Ofiara walki z wiatrakami ciągle w grze – omówienie sytuacji finansowej i rynkowej BOŚ za III kw. 2017 r.

 • 21 listopada 2017

  Rekomendacja KNF ws. obligacji uderzy głównie w Getin Noble Bank

  Komisja Nadzoru Finansowego rekomenduje, aby wartość nominalna pojedynczej podporządkowanej obligacji we wszystkich kolejnych emisjach banków wynosiła co najmniej 400 tys. zł. Wysoki próg wejścia ma chronić drobnych inwestorów, ale już dla Getin Noble Banku, który w ostatniej ofercie ustalił minimalny zapis na 25 tys. zł, to może oznaczać spore problemy z pozyskaniem kapitału.

 • 30 października 2017

  Bank Ochrony Środowiska – analiza techniczna na życzenie

 • 21 września 2017

  Fed popsuł nastroje. KGHM i JSW mocno w dół, BOŚ i CD Projekt w górę

  Inwestorzy obawiają się podwyżek stóp procentowych w USA. W czwartek warszawski rynek w dół ciągnie m.in. KGHM i JSW. Po wynikach natomiast drożeje BOŚ. Kolejne rekordy bije też CD Projekt.

 • 05 października 2016

  PZU ciągnie polską giełdę w górę, gorąco na CD Projekt i Uniwheels

  Giełda w Warszawie jest dzisiaj jedną z nielicznych, na której dominuje zieleń, ale duża w tym zasługa rajdu na akcjach PZU. Spadki na europejskich parkietach to z kolei efekt zbliżającej się perspektywy zaostrzenia polityki monetarnej banków centralnych po obu stronach Atlantyku.

 • 15 stycznia 2016

  Raport: 7 plag pustoszących notowania akcji banków

  Już drugi raz 15 stycznia inwestorom objawił się Czarny Łabędź. Rok temu frank szwajcarski poszybował na 5,20 złotych, w tym roku tego dnia ruszyły prace nad przewalutowaniem kredytów frankowych. Ale szwajcarska waluta to nie jedyny problem sektora. StockWatch.pl przeanalizował siedem najważniejszych ryzyk ciągnących w otchłań notowania giełdowych banków.

 • 03 grudnia 2015

  Projekt ustawy PiS-u ws. podatku bankowego podciął kurs akcji PZU

  Projekt ustawy Prawa i Sprawiedliwości ws. podatku od transakcji finansowych i aktywów obejmie banki, SKOK-i i zakłady ubezpieczeń. Największą stawką mają być objęci ubezpieczyciele, a samo PZU może schudnąć w przyszłym roku nawet o 0,4 mld zł.

 • 09 października 2015

  Rośnie apetyt na ryzyko, w grze KGHM, PGE i CD Projekt

  W końcówce tygodnia na rynkach akcji i surowców dominuje kolor zielony. Warszawski parkiet w górę ciągną dzisiaj przede wszystkim akcje PGE i KGHM. Do wysokiej formy wrócił też segment średnich spółek. 

 • 21 września 2015

  7 spółek typowanych do gry pod przejęcie

  Jest klimat na duże transakcje. Tylko w ostatnich dniach giełdowe spółki położyły na stół blisko 2 mld zł, aby przejąć swoich konkurentów lub uzupełnić portfolio o brakujące ogniwo. Rynek już spekuluje, kto w karuzeli przejęć może być następny. StockWatch.pl zapytał maklerów, jakie spółki widzą na liście życzeń dużych graczy.

 • 19 sierpnia 2015

  Rynek odbija się od wsparcia, w grze banki, Oponeo.pl i Open Finance

  WIG20 ustanowił nowe minima w cenach zamknięcia, ale wybronił ważne wsparcie. Rynkowi ciąży zamieszanie polityczne, taniejące surowce oraz kolejne informacje o słabości chińskiej gospodarki. Środa upływa jednak na odreagowaniu, a najlepiej radzą sobie banki oraz indeks średnich spółek.

 • 29 lipca 2015

  Giełda rośnie po nowych deklaracjach polityków, w grze banki i Serinus

  Deklaracja PiS-u na temat odłożenia w czasie planów wprowadzenia nowego podatku bankowego zmieniła o 180 stopni sytuację na warszawskim parkiecie. W środę akcje niektórych banków drożeją nawet w dwucyfrowym tempie, a główne indeksy zyskują o ponad 1,5 proc. 

 • 21 lipca 2015

  Giełda otrzepuje się z przeceny, w grze banki i spółki paliwowe

  Ryzyko polityczne znowu dało o sobie znać, czego wyrazem jest poniedziałkowa mocna przecena banków oraz spółek energetycznych. We wtorek część spółek odrabia straty, ale mankamentem pozostają niskie obroty. Udany początek zaliczają m.in. spółki paliwowe, które korzystają na niskich cenach ropy naftowej.

 • Spekulacje o przejęciu ożywiły kurs akcji Banku Ochrony Środowiska

  Agencja Bloomberg podała, że PZU jest zainteresowany kupne akcji Banku Ochrony Środowiska. Informacja podziałała na wyobraźnię inwestorów i notowania banku od wczoraj mocno zyskują na wartości. Emocje tonują analitycy.

 • 08 lipca 2015

  Rynek na kolanach po serii ciosów technicznych

  Greckie referendum nie wystraszyło polskich inwestorów, a giełda próbowała od poniedziałku zainicjować odreagowanie. Wtorek przyniósł jednak silna przecenę chińskich akcji i surowców przemysłowych, a także konkretną propozycję opodatkowania polskich banków.  W środę rynek próbuje otrząsnąć się po tych ciosach.

 • 04 lutego 2014

  18 mocnych spółek na przełamanie rynkowych lodów

  Rynkowi eksperci grają pod dalsze wzrosty. Wśród wybranych przez nich spółek dominują przedstawiciele branż uznawanych za głównych beneficjentów poprawy koniunktury. Brokerzy radzą przyglądać się bankom, deweloperom, spółkom przemysłowym, budowlanym oraz  spedycyjnym.

 • 23 stycznia 2013

  10 małych spółek na celowniku Otwartych Funduszy Emerytalnych

  W drugiej części cyklu firma badawcza Analizy Online przygotowała zestawienie spółek, w których OFE w trakcie 2012 roku znacznie zwiększyły swój udział w kapitale.

 • 21 stycznia 2013

  35 spółek, w których OFE siedzą tuż pod progiem 5 proc.

  StockWatch.pl wraz z firmą Analizy Online prezentuje pierwszą odsłonę cyklu analiz portfeli Otwartych Funduszy Emerytalnych. Autorami są analitycy monitorujący działające w Polsce fundusze. Na początek sprawdzamy, w których spółkach OFE ukryły się tuż pod progiem 5 proc.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku