Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: tfone

 • 07 października 2016

  Jest nowe wezwanie na TelForceOne po 3,10 zł za akcję

  Cena w nowym wezwaniu na akcje producenta i dystrybutora elektroniki użytkowej jest identyczna jak w poprzednim. W dalszym ciągu znacznie odbiega od wartości księgowej, która wynosi około 9,30 zł na akcję.

 • 18 maja 2016

  Komentarz giełdowy: Rynek w zawieszeniu

  Na rynkach akcyjnych nie obserwujemy dzisiaj dynamicznych ruchów. Widać bardzo umiarkowany optymizm, który właściwie należałoby nazwać trwaniem w zawieszeniu. Najważniejszy czynnik ryzyka dla rynków akcyjnych, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych nadal przed nami, będzie to oczywiście publikacja protokołu z ostatniego posiedzenia Rezerwy Federalnej.

 • Fitch gasi resztki optymizmu na GPW, w grze TelForceOne i InPost

  W środę warszawski parkiet kontynuuje spadki. Stronę podażową wzmocniła agencja ratingowa Fitch, która obniżyła prognozę wzrostu PKB Polski w 2016 roku do 3,2 proc. i podniosła szacunki dot. deficytu sektora finansów publicznych do 2,8 proc.

 • Jest wezwanie na TelForceOne z 35-proc. przebitką, ale poniżej WK

  Proponowana cena za akcje producenta i dystrybutora elektroniki użytkowej w pierwszej części wezwania wynosi 3,10 zł, a w drugiej 2,95 zł. Jednak i tak znacznie odbiega od wartości księgowej, która na jedną akcję wynosi 9,40 zł.

 • 02 maja 2016

  Komentarz giełdowy: Słabe dane nie zaburzają spokoju na giełdach

  Poniedziałkowa sesja nie przynosi dużych zmian na indeksach giełdowych. Nieco mniejsza zmienność na rynku finansowym jest spowodowana przede wszystkim nieobecnością inwestorów z Wielkiej Brytanii, gdzie obchodzone jest dziś święto. Z okazji dnia pracy, nieobecni dziś byli również inwestorzy z Chin.

 • Giełda na majówce, wyróżniają się LPP, JSW i TelForceOne

  Długi weekend w Polsce i święto w Wielkiej Brytanii znajdują odzwierciedlenie w mizernych obrotach na warszawskim rynku. Pod nieobecność dużego kapitału gracze próbują wyciągnąć WIG20 ponad psychologiczny poziom 1.900 pkt.

 • 24 marca 2015

  Rekordowa frekwencja na czacie inwestorskim z zarządem TelForceOne

  Na spotkaniu on-line z przedstawicielami zarządu spółki zajmującej się m.in. produkcją i dystrybucją urządzeń mobilnych stawiło się ponad 1,5 tys. inwestorów. Pytania dotyczyły wyników, polityki dywidendowej oraz strategii dalszego rozwoju.

 • 23 marca 2015

  WIG20 odpoczywa po wzrostowym rajdzie, w grze spółki po wynikach

  Na początku nowego tygodnia indeks blue chipów łapie oddech po wyjątkowo aktywnym piątku, gdy udało się podciągnąć kurs ponad poziom 2.400 pkt. W poniedziałek inwestorzy na krajowym rynku skupiają się na lekturze kolejnej dużej porcji raportów rocznych.

 • 14 listopada 2014

  9 gorących spółek na finiszu sezonu wynikowego

  Na ostatnią chwilę publikację sprawozdań za III kwartał odłożyło ponad 500 spółek. Mimo informacyjnego szumu inwestorzy bez problemu rozróżnili wygranych od przegranych, co doskonale widać po zachowaniu kursów akcji. StockWatch.pl sprawdził, czyje wyniki na finiszu wzbudziły największe emocje i dlaczego.

 • 25 sierpnia 2014

  Rozkład jazdy na najgorętszy tydzień wakacyjnego sezonu wynikowego

  Lwia część spółek popularnych wśród inwestorów zostawiła publikację wyników na sam koniec okresu sprawozdawczego. W efekcie w ciągu najbliższego tygodnia na rynek trafi grubo ponad 300 raportów. Zobacz listę czterdziestu najciekawszych pozycji nadchodzących dni.

 • 30 lipca 2014

  Cztery maluchy, które na przekór rynkowi zafundowały sobie hossę

  W tym roku indeks WIG250 jest rynkowym outsiderem, ale w szerokim gronie małych spółek można znaleźć urwisy skradające się pod prąd giełdowej przeceny. StockWatch.pl z pomocą eksperta sprawdził techniczną kondycję czterech maluchów o ciekawych perspektywach technicznych i dynamicznym przyroście zysków.

 • 24 marca 2014

  Relacja z czatu inwestorskiego z zarządem TelForceOne

  Na poniedziałkowym spotkaniu on-line z przedstawicielami zarządu spółki zajmującej się m.in. produkcją i dystrybucją urządzeń mobilnych stawiło się blisko 230 uczestników. Dyskusję zdominowały pytania o najnowsze wyniki finansowe, strategię i nowe produkty spółek z grupy TelForceOne.

 • wczoraj

  Kurs akcji TelForceOne surfuje na fali mocnej poprawy zysków

  Producent i dystrybutor urządzeń mobilnych w dwucyfrowym tempie zwiększył przychody i w trzycyfrowym zysk netto. Wyższa sprzedaż to w dużej mierze efekt współpracy z sieciami wielkopowierzchniowymi. Drugim półroczu ubiegłego roku TelForceOne zadebiutował w segmencie e-papierosów.

 • 15 listopada 2013

  TelForceOne chce być alternatywą dla produktów światowych marek

  Z Wiesławem Żywickim, wiceprezesem TelForceOne SA o wynikach finansowych rozmawia Kamil Gemra.

 • 14 listopada 2013

  Wyniki TelForceOne nabrały mocy celując w obfite święta

  Grupa TelForceOne w najnowszym sprawozdaniu finansowym pochwaliła się poprawą wyników oraz zwiększeniem portfolio produktowego. Ważną częścią ubiegłego kwartału były przygotowania do okresu przedświątecznego, który jest najintensywniejszym pod względem sprzedaży całym roku. 

 • 15 października 2013

  GPW imponuje siłą, w grze Atende, TelForceOne i Energoinstal

  W USA nadal trwają negocjacje dotyczące budżetu i poziomu zadłużenia, ale wydaje się pewne, że jeszcze w tym tygodniu dojdzie do rozstrzygnięcia. Brak oficjalnych decyzji zupełnie nie przeszkadza polskiej giełdzie, gdzie indeksy pewnym krokiem maszerują w kierunku nowych szczytów.

 • 14 października 2013

  Rekordowa sprzedaż w III kwartale podbiła kurs akcji TelForceOne

  Akcje producenta i dystrybutora telefonów i smartfonów zyskują na poniedziałkowej sesji blisko 7 proc. Zainteresowanie inwestorów walorami TelForceOne to efekt informacji o szacunkowych wynikach sprzedażowych za III kwartał.

 • 27 sierpnia 2013

  Dobre wyniki pretekstem do realizacji zysków na kursie TelForceOne

  Na wtorkowej sesji akcje producenta i dystrybutora akcesoriów do urządzeń mobilnych tanieją o blisko 9 proc. Spółka opublikowała wyniki za I półrocze, gdzie pochwaliła się znaczącym wzrostem zysku netto w ujęciu rocznym.

 • 16 maja 2013

  4 gwiazdy sezonu z technicznym przytupem

  Wybrzmiewają ostatnie akordy tańca z raportami kwartalnymi. Niestety, w tym sezonie wielu tancerzy znów zmyliło krok na parkiecie. Rynkowe jury wyłoniło jednak czołówkę artystów i nagrodziło ich akcje wzrostami. Wraz z ekspertem od analizy sprawdziliśmy, jak od strony technicznej prezentują się kursy czterech takich prymusów.

 • 15 maja 2013

  Rekordowa frekwencja na czacie inwestorskim z zarządem TelForceOne

  Na środowym spotkaniu online z przedstawicielami TelForceOne stawiło się ponad 430 inwestorów. Emocji nie zabrakło, ponieważ czat zbiegł się w czasie z publikacją raportu za I kwartał i zwyżką kursu akcji o ponad 20 proc. Uczestnicy wypytywali o szczegóły dotyczące  sytuacji finansowej i planów rozwoju spółki.

 • wczoraj

  Kurs TelForceOne świętuje udany rok

  Spółka handlująca telefonami i tabletami zarobiła w ubiegłym roku na czysto 1,2 mln zł. Plan na najbliższe kwartały zakłada kontynuację ekspansji produktowej i terytorialnej. Na środowej sesji kurs momentami rośnie w dwucyfrowym tempie.

 • Indeksy na krawędzi, w grze KGHM, City Interactive i TelForceOne

  Sytuacja polityczna i finansowa na Cyprze nie daje spokoju globalnym rynkom. Napięcia szczególnie mocno zaszkodziły polskiej giełdzie, która już od dłuższego czasu zmaga się z korektą. W efekcie WIG20 naruszył wczoraj linię 10-miesięcznego trendu wzrostowego. W środę trwa dramatyczna walka o zanegowanie negatywnego sygnału.

 • 11 lutego 2012

  Dwadzieścia najtańszych spółek i co im dolega – cz. 5

  To już finalna część cyklu, w którym StockWatch.pl wspólnie z ekspertami od zarządzania i restrukturyzacji prześwietlił najtańsze majątkowo spółki z GPW. Dziękujemy Adamowi Jabłońskiemu z Simple Solution za wsparcie i wspólną pracę przez ostatnie półtora miesiąca. Dziś w ostatnim cyklu wiwisekcji niedowartościowanych spółek, na stół trafiły Euromark, Groclin, Lubawa i TelForceOne.

 • 05 stycznia 2012

  3 mocno przecenione spółki, które walczą o wyjście na prostą

  Choć koniunktura w handlu podobno sprzyja, to nie brakuje spółek borykających się z kłopotami. Wzięliśmy pod lupę trzy takie firmy dystrybucyjne, obracające różnym asortymentem. Zobacz jakie są rokowania dla Bomi, CEDC i TelForceOne na wyjście z kłopotów, co przełożyłoby się na wzrosty kursów.

 • 11 października 2011

  TelForceOne wprowadzi swoje produkty do hipermarketów Real

  10 października 2011 r. TelForceOne poinformowała o zawarciu umowy z Realem dotyczącą długoterminowej współpracy w zakresie sprzedaży akcesoriów GSM i telefonów.

 • 16 września 2011

  Mniejszościowi chcą wyjaśnień od TelForceOne

  Spółka mówi o rozwoju, ale mniejszościowi akcjonariusze chcą wyjaśnień dotyczących jej sytuacji. Zaniepokojenie budzi spadek kursu o blisko 50 proc. w kilka tygodni, mimo dobrych wyników kwartalnych.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku