Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: atmgrupa

 • 10 maja 2019

  Wycena z BoomBitem w tle – omówienie sprawozdania finansowego ATM Grupa po 4 kw. 2018 r.

 • 01 października 2018

  Analiza techniczna 4 ciekawych spółek z mocno wyprzedanego sWIG80

  Tylko we wrześniu indeks sWIG80 stracił ponad 8 proc. i znalazł się o krok od dołka z sierpnia 2014 r. Zdaniem Wojciecha Kręckiego, autora portfela Cztery Fazy Rynku, w najbliższych tygodniach bessa wśród maluchów powinna nieco odpuścić. Wśród kandydatów do wzrostów widzi Apatora, ATM Grupę oraz dwie spółki biotechnologiczne. 

 • 06 września 2018

  Tydzień spadających noży w sWIG80. Mocna przecena Altusa i jego spółek portfelowych

  Na GPW znów obserwujemy komplet czerwieni wśród głównych indeksów. Najgorzej poradził sobie sWIG80, który po 2-proc. przecenie cofnął się do poziomów z sierpnia 2014 r. W centrum uwagi pozostaje silna wyprzedaż akcji Altusa oraz jego spółek portfelowych.

 • 20 czerwca 2018

  ATM Grupa zastąpi Coliana w indeksie sWIG80 po sesji 21 czerwca

  Akcje Coliana zostaną wykreślone z list uczestników indeksów sWIG80, sWIG80TR, WIG, WIG-Poland oraz WIG-spożywczy po sesji 21 czerwca 2018 r. i w indeksach sWIG80 i sWIG80TR zostaną uzupełnione przez akcje ATM Grupy, poinformowała Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie.

 • 18 kwietnia 2018

  12 najciekawszych propozycji dywidendowych z I połowy kwietnia

  Karuzela deklaracji dywidendowych kręci się w najlepsze. Tylko w kwietniu chęć podzielenia się zyskiem z akcjonariuszami zgłosiło około 40 spółek z GPW. Sprawdziliśmy, u kogo tegoroczne wypłaty zapowiadają się najciekawiej. 

 • wczoraj

  DM BDM zaktualizował wyceny akcji Dom Development, Wasko i ATM Grupy

  Biuro w październikowym raporcie podwyższyło cencę docelową akcji dewelopera mieszkaniowego o 9 proc. do 93,90 zł, a spółki informatycznej o 29 proc. do 2,86 zł. Jedynie w wypadku ATM Grupy maklerzy zdecydowali się na obniżkę wyceny do 4 zł za walor.

 • 20 lipca 2017

  ATMGRUPA – analiza techniczna na życzenie

 • 17 maja 2017

  15 spółek, które w drugiej połowie maja podzielą 1,2 mld zł dywidend

  Sezon dywidend nabiera tempa. W ciągu najbliższych dwóch tygodni spółki giełdowe podzielą między akcjonariuszy 1,17 mld zł. Zdecydowana większość z nich wypłaci gotówkę jeszcze przed wakacjami.

 • 04 kwietnia 2016

  9 nowych spółek szykujących wypłatę wysokiej dywidendy

  Po sezonie wyników za 2015 rok rozkręciła się karuzela dywidendowa. StockWatch.pl spośród nowych deklaracji z ostatnich dni wybrał najciekawsze, o stopie od 5 proc. do nawet 22 proc.

 • 23 marca 2016

  ATM Grupa proponuje o 40 proc. wyższą dywidendę niż przed rokiem

  Giełdowy producent telewizyjno-filmowy chce w tym roku przeznaczyć na dywidendę blisko 19 mln zł. Przy obecnym kursie akcji stopa dywidendy wyniesie 6 proc. Decyzja w sprawie wypłaty zysku zapadnie już za niespełna miesiąc.

 • 17 grudnia 2015

  Akcje spółek mediowych tanieją, PiS wystraszył inwestorów nową opłatą

  Kolejny pomysł nowej władzy uderza w spółki notowane na warszawskim rynku. Z najnowszych doniesień prasowych wynika, że PiS chce, aby prywatni nadawcy telewizyjni i radiowi dołożyli się do finansowania mediów publicznych.

 • 06 lipca 2015

  ATM Grupa dostała wycenę o 15 proc. powyżej kursu

  DM BDM sugeruje akumulowanie akcji spółki działającej w sektorze medialnym. W opinii analityków jest to jeden z najlepszych typów z ekspozycją na ożywienie na rynku reklamy i zmiany strukturalne zachodzące na szerokim rynku nadawczym.

 • 07 kwietnia 2015

  10 nowych spółek na karuzeli wysokich dywidend

  Na początku kwietnia kolejna grupa spółek zasygnalizowała chęć wynagrodzenia swoich akcjonariuszy żywą gotówką. StockWatch.pl wybrał z najnowszych deklaracji dziesięć najciekawszych propozycji, z których najwyższe oferują ponad 8-proc. stopę dywidendy.

 • 03 listopada 2014

  Co dalej z kursami ATM Grupa i Serinus Energy – analiza techniczna

  Ekspert z DM BOŚ proponuje uważnie obserwować zachowane kursu akcji dwóch wybranych reprezentantów branży mediowej i paliwowej. Jego zdaniem w obu wypadkach notowania po spełnieniu kilku warunków mają szansę na mocniejszy ruch w górę.

 • 20 sierpnia 2014

  Cztery spółki w sprzyjającej sytuacji technicznej

  Ostatnie dni okazały się punktem zwrotnym dla rynku. Okazję do wzrostów próbują korzystać m.in. spółki, którym ostatnio niewiele brakowało do rozstrzygnięcia sytuacji technicznej na swoją korzyść. StockWatch.pl z pomocą eksperta sprawdził szanse czterech śmiałków na pokonanie ważnych oporów.

 • 29 lipca 2014

  6 spółek przed skokową poprawą zysków

  Pierwsze sprawozdania finansowe przygasiły entuzjazm inwestorów. Eksperci są zgodni, że sezon wyników będzie trudny, ale wystarczy przyjrzeć się bliżej ciekawym spółkom, by dostrzec kandydatów na wysokie dynamiki zysków. StockWatch.pl sprawdził o kim mowa.

 • 21 lipca 2014

  Cztery medialne spółki na castingu do Must Be The Profit

  Drugi kwartał w branży medialnej bywa silny, a w tym roku dodatkowo odbudowuje się rynek reklamy TV. StockWatch.pl już teraz sprawdził, kto w ostatnich miesiącach zgarnął największe profity z koniunkturalnej poprawy w sektorze mediów.

 • 25 marca 2014

  Osiem spółek docenionych przez maklerów za świetne wyniki

  Od razu po zamknięciu sezonu, na rynek zaczęły trafiać nowe rekomendacje. Na pierwszy ogień poszły spółki, które dobrze zamknęły rok. Ich świetne raporty i wysokie wyceny sprawiły, że niektóre kursy ruszyły jak z kopyta. Sprawdziliśmy, gdzie skierowało się czujne oko analityków z domów maklerskich.

 • 02 grudnia 2013

  5 muskularnych spółek, chętnych do rajdu św. Mikołaja

  Niemrawy początek nowego miesiąca jeszcze nie przekreśla szans na rajd św. Mikołaja. Kursy akcji niektórych spółek aż palą się do wzrostów. Rozważając pozytywny scenariusz, warto poznać pięciu kandydatów do świątecznych fajerwerków, wytypowanych przez eksperta od analizy technicznej z SGH.

 • 13 września 2013

  Giełda gubi wzrostowy rytm, w grze Gant, ATM Grupa i Eko Export

  Poranne notowania wskazują, że piątek trzynastego nie ominął warszawskiej giełdy. Po serii pięciu wzrostowych sesji przyszedł prawdopodobnie czas na chwilę odpoczynku. W następnym tygodniu inwestorów czekają ważne wydarzenia, takie jak posiedzenie FOMC czy wygasanie wrześniowych kontraktów terminowych.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku