Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: OPENFIN

 • 09 kwietnia 2019

  Odpis na Home Broker obniży wynik grupy Open Finance za ub. rok o 91 mln zł

  Odpis aktualizujący z tytułu utraty wartości firmy Home Broker obniży skonsolidowany wynik Open Finance za 2018 rok o kwotę 91,05 mln zł.

 • 28 lutego 2019

  Wynik pod ciężarem Home Broker – omówienie sytuacji finansowej i rynkowej Open Finance za III kw. 2018 r.

 • 12 lutego 2019

  Co dalej z kursami akcji 4 spółek Leszka Czarneckiego – analiza techniczna

  Obecnie na spółkach portfelowych znanego miliardera karty rozdają spekulanci, a to oznacza olbrzymie emocje i ryzyko. Ponadprzeciętne wahania kursów i obroty każą mieć się na baczności, bo zmiana kierunku może przyjść dosłownie w każdej chwili, o czym cześć graczy boleśnie przekonała się już podczas poniedziałkowej sesji. Wojciech Kręcki, autor portfela Cztery Fazy Rynku sprawdził, gdzie obecnie położone są kluczowe wsparcia i opory na wykresach czterech gorących spółek.

 • 11 stycznia 2019

  Open Finance zrezygnował z emisji nowych akcji

  Spółka z grupy Leszka Czarneckiego po dokonaniu ponownej analizy kwestii podwyższenia kapitału zakładowego spółki, w tym mając na uwadze obecny poziom notowań akcji, odstąpiła od procedury podwyższenia kapitału w drodze nowej emisji akcji.

 • 03 stycznia 2019

  Kolejna spółka Leszka Czarneckiego rozpoczęła przygotowania do procesu scalenia akcji

  Open Finance chce wydostać się z segmentu Listy Alertów poprzez proces scalenia akcji. Wcześniej na identyczny krok zdecydowały się władze Getin Holdingu i Getin Noble Banku

 • 21 grudnia 2018

  Roszady w indeksach GPW. Getin Noble Bank i Open Finance na liście alertów

  Giełda po sesji 28 grudnia 2018 r. z list uczestników poszczególnych indeksów wykreśli akcje sześciu spółek. Z kolei od stycznia na czarną listę GPW trafią dwie kolejne spółki z grupy Leszka Czarneckiego.

 • 04 grudnia 2018

  Open Finance planuje restrukturyzację Home Brokera w 2019 r.

  Open Finance chce w przyszłym roku przeprowadzić restrukturyzację spółki zależnej Home Broker (HB) i w efekcie zahamować spadek jej przychodów i wyprowadzić tę spółkę na „zero" pod względem wyniku netto, poinformowała prezes Joanna Tomicka-Zawora.

 • 22 listopada 2018

  Polska giełda idzie za ciosem. W centrum uwagi potężne wzrosty spółek Czarneckiego

  Po słabszym początku notowań, indeks WIG20 wyszedł na plus. Jednak brak sesji na Wall Street i w większości czerwone europejskie parkiety, ograniczają szansę na mocniejszy ruch do góry. Dlatego druga połowa notowań powinna przynieść spadek zmienności i obrotów. W czwartek gorąco jest m.in. na akcjach Idea Banku, Getin Noble Banku i Ciechu.

 • Analiza techniczna 4 spadających noży z portfela Leszka Czarneckiego

  Łapanie spadających noży i na giełdzie i w życiu codziennym często kończy się źle. Jednak nawet po najbardziej drastycznych przecenach przychodzi czas na solidną (choć zazwyczaj krótką) korektę wzrostową. Wojciech Kręcki, autor portfela Cztery Fazy Rynku na StockWatch.pl sprawdził, jak po środowym odbiciu prezentuje się układ techniczny na wykresach Idea Banku, Getinu, Getin Noble Banku oraz Open Finance.

 • 11 września 2017

  Open Finance również będzie sprzedawać akcje LC Corp

  Open Finance przyłączył się do konsorcjum podmiotów sprzedających akcje LC Corp po 2,05 zł za walor, podała spółka.

 • 25 stycznia 2017

  Raport: Kto najwięcej zyskał, a kto stracił na dobrej zmianie wg PiS

  Od zwycięstwa Andrzeja Dudy minęło już 1,5 roku, a od zaprzysiężenia Beaty Szydło ponad 14 miesięcy. W tym czasie na warszawskim parkiecie sporo się zmieniło. Sprawdziliśmy, jakie trendy na giełdzie wykreowały sztandarowe programy socjalne, nowe ustawy oraz polityka fiskalna rządu Prawa i Sprawiedliwości.

 • 25 listopada 2016

  Open Finance przeprowadzi emisję akcji z PP po 1,16 zł za sztukę

  Spółka pośrednio kontrolowana przez Leszka Czarneckiego w sumie może pozyskać z nowej emisji 23 mln zł. Środki chce przeznaczyć na spłatę zobowiązań.

 • 11 stycznia 2016

  Co dalej z kursami akcji Open Finance i Voxel – analiza techniczna

  Rynkowej przecenie z pierwszej połowy stycznia oparła się zaledwie garstka małych spółek. StockWatch.pl z pomocą eksperta z DM BOŚ sprawdził, do jakich poziomów technicznych zmierzają rozpędzone kursy akcji Open Finance i Voxel.

 • 19 sierpnia 2015

  Rynek docenił Open Finance za mocną poprawę wyników

  Grupa oferująca usługi doradztwa finansowego poprawiła w II kwartale zysk netto o ponad 30 proc., a w całym I półroczu aż o 80 proc. Przysłowiową łyżką dziegciu w beczce miodu okazała się stagnacja przychodów.

 • Rynek odbija się od wsparcia, w grze banki, Oponeo.pl i Open Finance

  WIG20 ustanowił nowe minima w cenach zamknięcia, ale wybronił ważne wsparcie. Rynkowi ciąży zamieszanie polityczne, taniejące surowce oraz kolejne informacje o słabości chińskiej gospodarki. Środa upływa jednak na odreagowaniu, a najlepiej radzą sobie banki oraz indeks średnich spółek.

 • 30 grudnia 2014

  Zmiana warty: Nowe twarze nadzieją giełdy w 2015 roku

  Strategia gry pod znane nazwiska dużych inwestorów w mijającym roku zawiodła na całej linii. Na rynku giełdowym przy okazji ciekawych debiutów pojawiły się jednak nowe osobowości, które warto śledzić w 2015 r.

 • 30 maja 2014

  13 ciekawych spółek do czerwcowego portfela akcji

  W optymistycznym wariancie maklerzy spodziewają do końca kwartału nawet 5-proc. ruchu na północ. Wśród okazów akcyjnych na czerwiec pysznią się duzi i mali reprezentanci sektora energetycznego, finansowego, przemysłowego, budowlanego oraz spółki dywidendowe.

 • 04 marca 2013

  Co dalej z kursami Graala i Open Finance – analiza techniczna

  Poniedziałkowa sesja to kontynuacja ruchów zainicjowanych przez najnowsze raporty. W tym czasie indeks szerokiego rynku konsoliduje się wokół 46 tys. pkt. Ekspert z DM BOŚ zwraca uwagę na ciekawą sytuację Graala oraz Open Finance.

 • 23 stycznia 2013

  10 małych spółek na celowniku Otwartych Funduszy Emerytalnych

  W drugiej części cyklu firma badawcza Analizy Online przygotowała zestawienie spółek, w których OFE w trakcie 2012 roku znacznie zwiększyły swój udział w kapitale.

 • 21 stycznia 2013

  35 spółek, w których OFE siedzą tuż pod progiem 5 proc.

  StockWatch.pl wraz z firmą Analizy Online prezentuje pierwszą odsłonę cyklu analiz portfeli Otwartych Funduszy Emerytalnych. Autorami są analitycy monitorujący działające w Polsce fundusze. Na początek sprawdzamy, w których spółkach OFE ukryły się tuż pod progiem 5 proc.

 • 13 lipca 2012

  Dwa niesforne szkraby, które uciekły indeksowi maluchów

  Otwarcie drugiego półrocza wypadło mizernie. W lipcu doszło do przecen na wielu mniejszych spółkach, a indeks sWIG80 znalazł się w klinczu. Jednak to nie przeszkadza pojedynczym spółkom ugrać coś dla siebie. Przykładem są Open Finance i JW Construction. Sprawdziliśmy perspektywy techniczne dla ich notowań.

 • 06 czerwca 2012

  Cztery mocne karty na partyjkę z rosnącym rynkiem

  Już dawno WIG20 nie wzrósł o ponad 3 proc. na jednej sesji. Wrócił tym samym ze strefy mroku na rozdroże, by podjąć walkę o dalszy kierunek. Na wykresach pierwszych spółek pojawiły się oznaki naciągania sprężyny, czekającej z wybiciem na potwierdzenie siły rynku. StockWatch.pl sprawdził, które spółki czają się do skoku na najbliższych sesjach.

 • 23 maja 2012

  Budujemy defensywny portfel na przeczekanie bessy

  Kto uważa, że akcje są tanie i chce teraz wracać na rynek, nie powinien szukać dołka. Zawsze zdąży dołączyć do wzrostów gdy się pojawią, zaś przez ten czas należy chronić kapitał i wykorzystać defensywne rozwiązania dające nieduży zysk w każdych czasach. StockWatch.pl zapytał ekspertów jak teraz powinien wyglądać portfel inwestora akcyjnego, który szukając długoterminowego zysku nie chce eksponować się na nadmierne ryzyko.

 • 17 stycznia 2012

  16 maluchów polecanych na styczniową odwilż

  Akcje małych spółek eksplodowały. Jednak to jeszcze nie wiosna, lecz chwilowa odwilż na rynku – ostrzegają eksperci. Niemniej jednak powinna się trochę przeciagnąć, bo łakomych kąsków wśród spółek z sWIG80 nie brakuje. Zobacz jakie ciekawe spółki wskazują analitycy.

 • 06 grudnia 2011

  Wysyp rekomendacji maklerów, większość tnie wyceny

  Powiało grozą. Na 89 opublikowanych ostatnio rekomendacji, zdecydowana większość zweryfikowała w dół oceny dla spółek. Tylko 10 nowych raportów analitycznych zaleca kupowanie akcji. StockWatch.pl sprawdził co i dlaczego radzą sprzedawać maklerzy.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku