Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

underground

underground

Ostatnie 10 wpisów
@krewa wygląda na to, że w części przedstawiona konepcja sprawdziła się i pierwszy ruch powrotny zatrzymał się na zakreślonym poziomie. Teraz jednak mamy ponownie zejście w rejon 17 zł. Czy wg Ciebie to zapowiedż trójkąta rozszerzającego i odwrócenia trendu, czy powrót do spadków?

kliknij, aby powiększyć

No i mamy na historycznych minimach komunikat
http://infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/31981205,ceramika-nowa-gala-sa-14-2018-podjecie-decyzji-o-kontynuacji-procesu-przegladu-przez-spolke-opcji-strategicznych
Cytat:
Na obecnym etapie zarząd będzie rozważał różne opcje strategiczne, w szczególności poszukiwanie dla spółki inwestora strategicznego, zawarcie aliansu strategicznego, dokonanie transakcji o innej strukturze, jak również brak działań w tym zakresie. Niniejsze nie przesądza o wyborze którejkolwiek z wyżej wymienionych opcji.

Obecna wycena rynkowa ok.23 mln zł, a jak patrzy się na akcjonariat to ponad 50% OFE. Wycena zjechała w ciągu roku z ok. 2 zł do dzisiejszych 0,50 zł. Ciekawe jakie znajdą rozwiązanie w tej sytuacji.

I mamy z jednej strony spore obroty na 2 ostatnich sesjach oraz podejście pod zakreślona linie. Sytuacja jest bardzo ciekawa.

Faktycznie idzie dość opornie w górę. Trochę ta projekcja różni się od mojej. Mnie wydaje się, że mamy dość fajnie ukształtowany diament, który dodatkowo potwierdzony jest dość fajnie rozłożonym obrotem. Wydaje mi się także, że przedwczoraj nastąpiło przebicie dwuletniej linii trendu spadkowego. Dodatkowo jak się przeanalizuje wszystkie podejścia w górę to miały one dużo wyższe obroty niż późniejsze zejścia w dół. Obecny ruch też odbywa się na sporym obrocie. Oczywiście zgadzam się, że ta strefa 3,6-3,7 jest istotna, ale chyba powyższe rzeczy mogą powoli przemawiać za odwrócenie trendu.

Proszę o analizę techniczną.

było podobnie w czasach kryzysu firm drogowych.
Dla mnie interesujące jest w jaki sposób PFR teraz skutecznie nadzoruje realizację tych przesłanek na podstawie których podjął decyzję o inwestycji i czy ta zmiana na stanowisku Prezesa była skonsultowana z nim Bo jak można wyczytać w gazetach B.Prezes znała się osobiście z Prezesem PFR. To w szczególności mając w tle powiązania Rafako z PBG i problemy jakie tam są. My indywidualni nie mamy takiej siły przebicia ale media lub profesjonalne podmioty jak np. Stockwatch są ma pewno bardziej serio traktowani.

Właśnie najbardziej interesujące jakie pogląd na tą sprawę ma PFR, który przecież obejmował w zeszłym roku akcje w nowej emisji po 4 zł + koszt prawa poboru wykładając dość pokaźną kwotę. Tematem powinny zainteresować się media w końcu to były publiczne pieniądze.

Można powiedzieć, że w ciągu dni kurs zrealizował wysokość trójkąta z którego nastąpiło wybicie w dół zatrzymując się na koniec sesji dokładnie w miejscu tej wysokości odliczonej w dół od przebitej dolnej bandy konsolidacji. To chyba jedna z nadziei akcjonariuszy na ewentualne korekcyjne odbicie. Na plus przemawia nie ustanowienie na koniec sesji nowego minimum intraday. Na minus obroty, które był wyższe niż wczoraj.
Gdyby ten poziom nie wytrzymał dalej już trzeba by poszukiwać kolejnego poziomu w okolicach wysokość przebytej pomiędzy ostatnią a poprzednią konsolidacją a przy okazji znajdują się wsparcia sprzed lat.

Faktycznie prezesowanie zaczęło się fatalnie dla kursu . Przełamane w dół wsparcie i obawy co dalej. Zarząd milczy co planuje, to rodzi niepewność i widać to na wykresie. Ciekawe co dalej?

Wczoraj nieoczekiwana zmiana Prezesa co sądzicie o tej zmianie?

Informacje
Stopień: Elokwentny
Dołączył: 25 kwietnia 2012
Ostatnia wizyta: 13 grudnia 2018 20:57:40
Liczba wpisów: 270
[0,09% wszystkich postów / 0,11 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,487 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d