pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

underground

underground

Ostatnie 10 wpisów
A mogłabyś coś szerzej napisać jak oceniane są te kosmetyki i jak często pojawiają się na tle innych?

Jestem ciekaw czy koronawirus im pomógł przy tym całym pędzie ludzi do zwiększonego używania kosmetyków oraz środków antybakteryjnych i dezynfekujących. W ofercie mają zarówno żele dezynfekujące i mydła antybakteryjne, wszystko podobno na naturalnych surowcach, co też wpisuje się w tendencje światowe.
Według strony ich spółki zależnej Onlybio sp. z o.o. sprzedają do wielu krajów.
https://onlybio.life/en/
Dodatkowo w tamtym roku podpisali umowę z siecią Rossmann, a produkty firmy trafiły na półki do 800 placówek tej sieci.
www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wi...
A czerwcu tego roku w drogerii Rossmann w łódzkiej Manufakturze marka OnlyBio otworzyła pierwszą w Polsce automatyczną i jedyną na świecie z tak zaawansowaną automatyką i autorskim systemem dezynfekcji stację refill.
wirtualnekosmetyki.pl/-newsy-p...
Mało ostatnio wpisów o spółce, co o niej sądzicie?

Dwa ciekawe artykuły dotyczące spółki pojawiły się w ostatnim okresie, które zawierające interesujące informacje. Wg mnie fajnie widać, że spółka krok po kroku ładnie rozwija się przy okazji mało hałasu robiąc wokół siebie:
www.rynekelektryczny.pl/najwie...

Cytat:
Rok 2019 przyniósł zmiany w rankingu największych dystrybutorów artykułów elektrotechnicznych. Dwaj najwięksi gracze: TIM i Alfa Elektro zajmują wciąż te same miejsca – odpowiednio pierwsze i drugie. Natomiast do pierwszej trójki weszła sieć hurtowni elektrotechnicznych Grodno.


infostrefa.com/infostrefa/pl/w...

Cytat:
" Będzie rósł udział fotowoltaiki w przychodach m.in. dzięki rządowym programom takim jak +Mój Prąd+, pojawiają się też środki regionalne. Nasz udział w rynku w obszarze małych i średnich instalacji fotowoltaicznych szacujemy na 15 proc. i ten rynek na pewno w przyszłym roku też będzie się dynamicznie rozwijał" - powiedział prezes.


Mnie interesuje ten drugi cytat, ktoś orientuje się jak duży udział w całości rynku fotowoltaiki ma ten obszar małych i średnich instalacji fotowoltaicznych, o którym Prezes mówił, że szacuje udział Grodna na 15% i co znajduje się w tym obszarze?
Czy ktoś wie czy Grodno tylko sprzedaje te urządzenia czy też je instaluje i serwisuje?
Czy ta sprzedaż idzie tylko do idywidualnych lub małych odbiorców czy też ma jakieś większe umowy z określonymi odbiorcami?

Dzisiaj dwa kolejne raporty jeden ze wzrostem produkcji, drugi ze zwiększeniem wartości umowy z Budimexem. Obie wydają się być bardzo pozytywne. Widać, że spółka przyspiesza. Relacja z Budimexem jako potentantem na rynku budowlanym bardzo fajnie wróży, tym bardziej, że Budimex jest znany jako wymagający partner, który starannie i selektywnie dobiera kooperantów.

28.05. zgodnie z informacją powinny być wyniki za I kwartał.
Jest bardzo interesujące jakie będą biorąc pod uwagę co się działo podczas szału zakupowego w szczycie pandemii koronawirusa oraz początku lockodownu.
Dodatkowo trzeba założyć, że popyt na produkty mógł być większy ze względu na fakt, że duża część ludzi siedziała w domach.

Ciekawa zapowiedź ze strony spółki w dniu dzisiejszym
Cytat:
Zarząd (…) informuje, iż podczas nadchodzącej konferencji AACR Virtual Annual Meeting II, która odbędzie się on-line w dniach 22 - 24 czerwca 2020 roku Emitent zaprezentuje najnowsze wyniki projektów onkologicznych z obszarów:
- immunoonkologii i immunometabolizmu nowotworów (…)
- syntetycznej letalności - degradery białka SMARCA2 (BRM) w komórkach nowotworowych z mutacjami SMARCA4.

infostrefa.com/infostrefa/pl/w...

Pytanie czy rynek ewentualne informacje będzie dyskontował wcześniej czy też poczeka na pełną informację?

Sonel ma w swojej ofercie kamery termowizyjne do mierzenia gorączki
www.sonel.pl/pl/produkty/urzad...
Tego rodzaju rozwiązania są bardzo popularne w Azji i widać, że teraz zyskują na zainteresowaniu w innych częściach świata. Nie dziwi więc, że cena akcji amerykańskiego producenta kamer termowizyjnych Flir Systems od długiego czasu rośnie
www.nasdaq.com/market-activity...
U nas na razie widać takie rozwiązania w szpitalach i niektórych dużych państwowych spółkach. Czy uważacie, że te rozwiązania będą zyskiwać na zainteresowaniu ze strony różnych podmiotów, a spółka ma szansę znacząco zwiększyć sprzedaż tych produktów w Polsce czy też nie?

Chociaż ostatecznie w wytycznych nie znalazł się wymóg kamer termowizyjnych dla galerii handlowych, to temat stosowania kamer termowizyjnych wydaje się gorący w najbliższym okresie czasu.

Odnośnie samych galerii i i wytycznych to pewnie było zbyt mało czasu na spełnienie tego wymogu. aby można go było wpisać na twardo, ale myślę, że temat może być dalej aktualny, bo mierzenie fizyczne, jeśli takie będzie przy wejściach w galeriach to zadanie dość czasochłonne i ryzykowne ze względu na stosunkowo bliski kontakt fizyczny. Z kolei kamery termowizyjne to znacznie krótszy czas i ryzyko, choć pewnie może wywoływać dyskomfort u klientów nieprzyzwyczajonych do tej formy.

Poza tym wiele firm już zdecydowało się na montaż takich urządzeń, choćby KGHM, JSW czy Polska Grupa Górnicza, gdzie każdy pracownik na wejściu przechodzi przez bramkę do mierzenia temperatury, a sami pracownicy sobie chwalą rozwiązanie ze względu na krótszy czas procesu niż przy tradycyjnym mierzeniu.

Do tego pojawia się coraz więcej informacji, że kamery termowizyjne są montowane w szpitalach.

Zobaczymy na ile to rozwiązanie zacznie być wdrażane w urzędach i środkach komunikacji zbiorowej, bo na razie nic w tym zakresie nie słychać, ale też i urzędy i komunikacja zbiorowa działają w chwili obecnej w zdecydowanie innej formie.

W Stanach Zjednoczonych sporo na ten temat pisze jako narzędziu wsparcia wyjścia z lockdownu. Amazon, który jest dla wielu wyznacznikiem organizacji, wdrożył już rozwiązanie w tym zakresie
edition.cnn.com/2020/04/19/bus... ">http:// edition.cnn.com/2020/04/19/bus...

Dziękuję za analizę.
Faktycznie obroty w ostatnim okresie dość dobrze wyglądają.
Dzisiaj wygląda na próbę forsowania ostatniego szczytu sprzed kilku dni, co dałoby szansę sprawdzenia w praktyce analizy

Spółce nie można odmówić innowacyjności. Na przestrzeni czasu było sporo informacji w zakresie nowych produktów.
Teraz jak wydaje się spółka próbuje odpowiedź na potencjalne zapotrzebowanie po zakończeniu lockdownów w związku z COVID-19
Ciekawe czy produkt ma szansę powodzenia rynkowego. Wydaje się ciekawym pomysłem dla wszelkich miejsc, w których następuje częsta wymiana klientów.

mlsystem.pl/przegroda-szklana/...
Informacje
Stopień: Elokwentny
Dołączył: 25 kwietnia 2012
Ostatnia wizyta: 24 października 2020 15:49:08
Liczba wpisów: 340
[0,10% wszystkich postów / 0,11 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,437 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +135,80% +27 160,25 zł 47 160,25 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d