Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: Decora

 • 11 czerwca 2019

  10 znanych spółek, które sypną groszem na wakacje

  W najbliższych tygodniach kilkadziesiąt spółek z GPW podzieli ubiegłoroczne zyski, a kilkanaście z nich jeszcze przed wakacjami wypłaci gotówkę. StockWatch.pl z czerwcowego kalendarium wybrał 10 ciekawych propozycji, które pomogą sfinansować wymarzony urlop. 

 • 19 lutego 2019

  DECORA – analiza techniczna na życzenie

 • 24 stycznia 2019

  8 ciekawych spółek kupowanych w styczniu przez insiderów

  Na progu nowego roku i tuż przed startem sezonu raportowego menedżerowie uzupełniają portfele przecenionymi akcjami. StockWatch.pl sprawdził, gdzie w ostatnich tygodniach doszło do najciekawszych znaczących transakcji.

 • 21 czerwca 2018

  5 gwiazd sezonu wyników za I kwartał wg analityków StockWatch.pl

  Analitycy StockWatch.pl co roku prześwietlają setki sprawozdań finansowych spółek notowanych na GPW. Z kilkudziesięciu dotychczas opublikowanych omówień za pierwszy kwartał wybraliśmy garstkę, która z racji imponujących dynamik zasługuje na szczególne wyróżnienie.

 • 18 maja 2018

  Zyski dekorowane wzrostem cen surowców- omówienie sprawozdania finansowego Decora po 1 kw. 2018r.

 • 30 maja 2017

  12 najhojniejszych propozycji dywidendowych czerwca

  W najbliższych tygodniach akcjonariusze kilkudziesięciu spółek notowanych na GPW spotkają się na corocznych walnych i zdecydują o losach dywidend. Do podziału są kwoty idące w dziesiątki a nawet setki milionów złotych. StockWatch.pl z czerwcowego kalendarium wybrał dwanaście najciekawszych ofert.

 • 25 stycznia 2017

  Raport: Kto najwięcej zyskał, a kto stracił na dobrej zmianie wg PiS

  Od zwycięstwa Andrzeja Dudy minęło już 1,5 roku, a od zaprzysiężenia Beaty Szydło ponad 14 miesięcy. W tym czasie na warszawskim parkiecie sporo się zmieniło. Sprawdziliśmy, jakie trendy na giełdzie wykreowały sztandarowe programy socjalne, nowe ustawy oraz polityka fiskalna rządu Prawa i Sprawiedliwości.

 • wczoraj

  Analiza techniczna czterech gwiazd sezonu wyników

  Na ostatniej prostej jesiennego sezonu wyników mocną poprawą zysków popisała się jedynie garstka spółek, wśród nich Comarch, Ergis, AB oraz Decora. Z pomocą eksperta z SGH sprawdziliśmy, jak wzmocnienie fundamentów przekłada się na sytuację techniczną notowań ich walorów.

 • 14 listopada 2016

  Sezon wyników za III kwartał ma sześciu nowych bohaterów

  Ponad 200 spółek z GPW odłożyło w tym sezonie na ostatnią chwilę publikację sprawozdania finansowego. Tylko garstka z nich zasłużyła na uznanie inwestorów za wzrost przychodów i zysków powyżej średniej.

 • 12 kwietnia 2016

  Analiza techniczna czterech spółek z niebotyczną stopą dywidendy

  Deklaracje dywidend o gigantycznych jak na polskie warunki stopach to sprawdzony patent na skokowy wzrost kursu akcji. StockWatch.pl z pomocą eksperta z SGH sprawdził, jak propozycje wypłat o dwucyfrowej stopie przełożyły się na sytuację techniczną notowań Decory, Wadeksu, ABC Daty i FAM-u.

 • 04 kwietnia 2016

  9 nowych spółek szykujących wypłatę wysokiej dywidendy

  Po sezonie wyników za 2015 rok rozkręciła się karuzela dywidendowa. StockWatch.pl spośród nowych deklaracji z ostatnich dni wybrał najciekawsze, o stopie od 5 proc. do nawet 22 proc.

 • 01 kwietnia 2016

  Decora rozbija bank i proponuje dywidendę o niebotycznej stopie

  Producent wyrobów do dekoracji wnętrz szykuje się do wypłaty rekordowej dywidendy. Tegoroczna propozycja to 2,50 zł na akcję, czyli więcej niż suma siedmiu poprzednich dywidend wpłaconych przez Decorę.

 • Giełdom nie do śmiechu po słabej sesji w Azji, w grze Alior i JSW

  Spadek indeksu Nikkei o 3,5 proc. po najgorszym od prawie trzech lat odczycie PMI oraz obniżka perspektywy ratingu Chin przez agencję Standard & Poor's stały się pretekstem do kolejnej wyprzedaży akcji w Europie. Eksperci zaznaczają, że po solidnych wzrostach ostatnich dwóch miesięcy rynkom przyda się korekta, która schłodzi rozgrzane głowy.

 • 05 maja 2015

  6 giełdowych misiów z wysokimi notami maklerskimi

  Segment małych i średnich spółek to w tym roku kopalnia okazji inwestycyjnych dla przedstawicieli biur maklerskich. StockWatch.pl z długiej listy rekomendacji z zaleceniem kupuj wybrał sześć najciekawszych wskazań, w tym takie z potencjałem wzrostu kursu akcji o nawet 50 proc.

 • 27 kwietnia 2015

  Co dalej z kursami akcji ACE i Dekory – analiza techniczna

  W ostatnich dniach inwestorzy z zachwytem obserwują świetną postawę segmentu giełdowych maluchów. Ekspert od techniki z DM BOŚ sprawdził techniczne prognozy dla dwóch reprezentantów indeksu sWIG80, którzy w ubiegłym tygodniu zaliczyli imponujące wybicie na kursie akcji.

 • 22 grudnia 2014

  Propozycje inwestycyjne na 2015 rok

  Znamy już pierwsze typy biur maklerskich na championów przyszłego roku. Swoje strategie i propozycje spółek z ponadprzeciętnym potencjałem przedstawili analitycy DM BOŚ oraz ING Securities.

 • 24 listopada 2014

  Ciekawe spółki upatrzone przez maklerów na grudzień

  Eksperci z DM BOŚ, DM BZ WBK, Erste Securities oraz BESI przygotowani są na scenariusz wzrostów w końcówce roku. Sprawdziliśmy, które spółki zdaniem maklerów zabłysną stopami zwrotu na ostatniej prostej 2014 r.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku