Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: hawe

 • 04 lipca 2018

  Sąd uznał za niedopuszczalne wycofanie propozycji układowych Hawe Telekom

  Sąd uznał za niedopuszczalne cofnięcie przez zarząd Hawe Telekom w restrukturyzacji propozycji układowych. Mediatel poinformował też, że zaprzestaje przekazywania informacji o propozycjach układowych Hawe Telekomu i poda informacje dopiero o ostatecznych propozycjach układowych, które zostaną zaakceptowane przez wierzycieli.

 • 19 czerwca 2018

  Hawe Telekom wycofał z sądu propozycje układowe, pracuje nad nowymi

  Hawe Telekom w restrukturyzacji wycofał w całości z sądu propozycje układowe złożone przez zarząd, a obecnie pracuje obecnie nad nowymi propozycjami układowymi, określającymi sposób restrukturyzacji zobowiązań Hawe Telekom, które przedstawi w najbliższym możliwym terminie.

 • 04 maja 2018

  Hawe nie odwoła się od decyzji KNF o karze i wykluczeniu z obrotu na GPW

  Hawe nie wniesie odwołania od decyzji Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) w sprawie kary pieniężnej w wysokości 700 tys. zł oraz kary bezterminowego wykluczenia akcji z obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych (GPW).

 • 21 lutego 2018

  KNF nałożyła kary na Gothaer TU, Generali TU oraz Pawła Paluchowskiego

  Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) nałożyła na Generali Towarzystwo Ubezpieczeń karę pieniężną w wysokości 97 tys. zł, na Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń - karę pieniężną w wysokości 240 tys. zł, poinformowała Komisja. KNF nałożyła również na Pawła Tomasza Paluchowskiego karę pieniężną w wysokości 300 tys. zł za rażące naruszenie obowiązków informacyjnych przez spółkę publiczną.

 • 16 lutego 2018

  Sąd znów rozkłada ręce w kwestii upadłości Hawe

  Sąd Okręgowy w Warszawie oddalił wnioski Agencji Rozwoju Przemysłu (ARP) oraz Olesińscy i Wspólnicy s.k. o ogłoszenie upadłości Hawe. To kolejna już próba ze strony wierzycieli. W ubiegłym roku sąd umorzył postępowanie ze względu na fakt, że spółka nie posiada środków na pokrycie bieżących kosztów postępowania upadłościowego.

 • 23 sierpnia 2017

  Sąd stwierdził, że Hawe nie ma pieniędzy na pokrycie kosztów postępowania upadłościowego

  Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy umorzył postępowanie upadłościowe wobec Hawe. Zarząd nie wyklucza złożenia w sądzie wniosku o otwarcie ponownego postępowania sanacyjnego spółki.

 • 24 lipca 2017

  Hawe złożyło w sądzie zażalenie na decyzję o upadłości spółki

  Pełnomocnik Hawe złożył zażalenie na postanowienie Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy o ogłoszeniu upadłości spółki. Prezes Hawe liczy na to, że akcjonariusze skorzystają z oferty obrotu akcjami w postaci opcji konwertowalnych na Novej Giełdzie, wynika z oświadczenia zarządu Hawe. Tymczasem Nova Giełda została w ub. tygodniu wpisana przez Komisję Nadzoru Finansowego (KNF) na listę ostrzeżeń publicznych.

 • 14 czerwca 2017

  Batalia o majątek po Hawe. Akcjonariusze chcą, aby syndyk skupił się na odzyskaniu aktywów

  Akcjonariusze Hawe zrzeszeni w Porozumieniu Akcjonariuszy Mniejszościowych liczą, że wyznaczony przez sąd syndyk jako priorytet przyjmie odzyskanie utraconego majątku, a nie sprzedaż infrastruktury. PAH to obecnie największy ujawniony akcjonariusz upadłej spółki, posiadający powyżej 9 proc. akcji.

 • 12 czerwca 2017

  Sąd ogłosił upadłość likwidacyjną Hawe. Syndyk ma odzyskać wyprowadzone aktywa

  Sąd Rejonowy w Warszawie ogłosił upadłość likwidacyjną Hawe. Zarząd spółki zaraz po ogłoszeniu decyzji zapowiedział złożenie zażalenia na wyrok.

 • 06 czerwca 2017

  KNF żąda zawieszenia notowań Hawe, Budopolu-Wrocław i B3System od 6 czerwca

  Komisja Nadzoru Finansowego skierowała do Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie żądanie zawieszenia notowań trzech spółek, które nie opublikowały raportów finansowych za I kw. 2017 r.

 • 05 kwietnia 2017

  Mediatel: Sąd oddalił wniosek o ogłoszenie upadłości Hawe Telekom

  Sąd w Warszawie oddalił wniosek o ogłoszenie upadłości Hawe Telekom, złożony przez Agencję Rozwoju Przemysłu (ARP), podał Mediatel.

 • 07 lipca 2016

  Mocne wzrosty na giełdach po danych z USA, w grze Synthos i Hawe

  Świetny odczyt ISM dla sektora usług w USA oraz gołębi wydźwięk minutek z czerwcowego posiedzenia FOMC zmieniły nastroje wśród inwestorów o 180 stopni. W czwartek główne indeksy giełd w Europie świecą na zielono. Jednym z najmocniejszych punktów jest WIG20, który w południe rośnie ponad 2 proc.

 • 25 kwietnia 2016

  Notowania Hawe odwieszone, sprawozdania za 2015 rok brak

  Od poniedziałku, po miesięcznej przerwie, do notowań wróciły akcje Hawe, które otworzyły się ponad 25-proc. luką spadkową. Na starcie sesji za jeden walor płacono 0,50 zł. Olbrzymia wyrwa przyciągnęła kapitał spekulacyjny, który jak może podciąga notowania telekomu.

 • 16 marca 2016

  Komentarz giełdowy: Rynek czeka na FED

  Środowa sesja przebiega pod znakiem niewielkiej zmienności. Bankierzy centralni po raz kolejny skupiają na sobie uwagę inwestorów, którzy czekają ze swoimi decyzjami do dzisiejszego wieczora. Już o 19:00 poznamy decyzję FED-u w sprawie stóp procentowych, a także nowe prognozy gospodarcze.

 • wczoraj

  Komentarz giełdowy: Skromne spadki przed FED

  Rynki akcyjne notują we wtorek spadki, którym towarzyszy dynamiczna przecena na rynku surowcowym. Ceny surowców zaliczają największy, dwudniowy spadek od miesiąca, co przejawia się także słabą kondycją walut surowcowych. Ropa WTI traci już ok. 2,6 proc. na kilka godzin przed dzisiejszym odczytem API dotyczącym zapasów.

 • Wysokie dywidendy siłą polskiej giełdy, w grze PZU, Kogeneracja i ZUE

  We wtorek sentyment na europejskich rynkach akcji psują taniejące surowce oraz przecena w Azji. Mimo niesprzyjających warunków zewnętrznych warszawski parkiet zachowuje spokój. Zachętą do trzymania lub kupowania akcji są szczodre deklaracje zarządów w kwestii podziału ubiegłorocznych zysków.

 • 11 marca 2016

  Komentarz giełdowy: Krajobraz po bitwie

  Wydarzenie tygodnia, jakim była czwartkowa decyzja Europejskiego Banku Centralnego nie zawiodła osób żądnych mocnych wrażeń na rynkach. Indeksy giełdowe zaliczyły wczoraj prawdziwy roller-coaster i mimo zdecydowanie mniej dramatycznego przebiegu dzisiejszej sesji, wzmożona aktywność inwestorów jest wciąż widoczna.

 • Inwestorzy wracają po przecenione akcje, w grze Grupa Azoty i Hawe

  Gołębi komunikat banku centralnego i jastrzębia konferencja prasowa Mario Draghiego mocno rozhuśtały rynki finansowe. Na szczęście chwila przerwy wystarczyła na opanowanie emocji i w piątek giełdy w Europie wracają na wzrostową ścieżkę. Przed południem DAX i CAC 40 rosną po ok. 2,7 proc.

 • 09 marca 2016

  Rośnie napięcie przed decyzją EBC, w grze Alumetal, Hawe i Bytom

  Niewielka zmienność na rynkach akcji podczas dzisiejszej sesji to jasny sygnał, że inwestorzy z decyzjami o zakupach wolą poczekać do ogłoszenia czwartkowej decyzji EBC. Jeśli Mario Draghi nie sprosta wysokim oczekiwaniom, przez giełdy w Europie może przetoczyć się silna fala wyprzedaży.

 • 05 lutego 2016

  Dane z rynku pracy w USA w centrum uwagi, w grze KGHM i Bytom

  Poranna flauta na giełdach to nic innego jak ciszą przed burzą. O losach amerykańskiej waluty i nastrojach na rynkach akcji przesądzą popołudniowe dane z amerykańskiego rynku pracy.

 • 04 lutego 2016

  Duże spółki wracają do wzrostowej formy, w grze KGHM, mBank i JSW

  W czwartek indeks warszawskich blue chipów rośnie o blisko 2 proc. i jest jednym z najsilniejszych w Europie. Poprawa sentymentu wokół polskiego rynku akcji to m.in. efekt osłabienia dolara i mocnego odbicia na rynku ropy naftowej.

 • 03 lutego 2016

  Ceny ropy huśtają rynkami akcji, w grze spółki modowe i Hawe

  W ostatnich tygodniach cena ropy naftowej stała się barometrem nastrojów rynkowych. Jej odreagowanie w końcówce stycznia pozwoliło na korektę wzrostową na rynkach akcji, ale w lutym wracamy do spadków. W środę na sentyment rynkowy oddziaływać będzie również seria danych dotyczących sektora usług na świecie.

 • 04 stycznia 2016

  Giełdy budzą się z bólem głowy po odczytach z Chin, tanieją KGHM i PGE

  Najnowsze dane na temat chińskiego przemysłu sprawiły zimny prysznic inwestorom z całego świata. Silne spadki na giełdzie w Szanghaju skłoniły regulatora tamtejszego rynku do wcześniejszego zamknięcia notowań. W Europie przed południem główne indeksy w Warszawie, Paryżu oraz Frankfurcie tracą po ponad 2 proc.

 • Grupa Hawe zamknęła rok 2015 wnioskiem o bankructwo

  Właściciel sieci światłowodowej na kilka godzin przed rozpoczęciem sylwestrowej zabawy ogłosił bankructwo. Dzień wcześniej sąd na wniosek jednego z wierzycieli ustanowił spółce tymczasowego nadzorcę.

 • 23 grudnia 2015

  Giełdy zaliczają mini rajd św. Mikołaja, w grze KGHM, PZU i Lotos

  W Europie inwestorzy wykorzystują ostatnią sesję przed feriami świątecznymi do kupowania akcji. Największe indeksy, takie jak DAX, FTSE, CAC czy Euro Stoxx, rosną dzisiaj o blisko 1,5 proc. Na mini rajd łapią się także główne wskaźniki warszawskiego parkietu.

 • 21 grudnia 2015

  Św. Mikołaj mobilizuje resztki popytu, w grze Tauron i PKN Orlen

  Niskie obroty to sygnał, że warszawski parkiet już przestawił się na tryb świąteczny, a inwestorzy myślami są przed stołem wigilijnym. Mimo mizernej aktywności, w poniedziałek indeksy dużych i średnich spółek robią co mogą, by poprawić tegoroczne statystyki.

 • 18 grudnia 2015

  Bankructwo operatora sieci światłowodowej ciągnie na dno Hawe

  W piątek z wnioskiem o upadłość układową wystąpiło Hawe Telekom. Dla wierzycieli oznacza to, że na realizację październikowej umowy restrukturyzacyjnej nie ma co liczyć. Pracę nad własnym wnioskiem o bankructwo wznowił też zarząd giełdowego Hawe.

 • 09 grudnia 2015

  Dantejskie sceny na kursach blue chipów, tanieją m.in. PZU i Bogdanka

  Kursy akcji największych i najpłynniejszych spółek na GPW bezwładnie spadają w otchłań. W środę WIG20 z impetem łamie wsparcie na 1.800 pkt. i kontynuuje podróż po kolejnych kręgach piekła. W gronie nielicznych wyjątków są dzisiaj spółki energetyczne.

 • 02 grudnia 2015

  GPW rozpoczyna grudzień pod znakiem rózgi, w grze CCC i Hawe

  W pierwszych dniach nowego miesiąca podaż nie ma litości wobec warszawskiego parkietu. Najmocniej obrywa się dużym spółkom. W środę WIG20 bez walki oddaje 1 proc. i niechybnie zbliża się do kolejnego psychologicznego poziomu.

 • 17 listopada 2015

  WIG20 walczy o poziom 2.000 pkt., w grze Enea, Hawe i CI Games

  Wygaszenie emocji wokół paryskich zamachów sprzyja rynkom i przekłada się na blisko 2-proc. wzrosty na zachodnioeuropejskich parkietach. Humory dopisują też polskim inwestorom. WIG20 około południa rośnie o 1,5 proc. i znowu jest powyżej ważnego poziomu 2.000 pkt.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku