Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: inpro

 • 19 kwietnia 2019

  14 tłustych dywidend z kwietniowych rekomendacji

  Lista spółek sygnalizujących gotowość do wypłaty dywidendy rośnie w zawrotnym tempie. W trzy tygodnie na rynek trafiło ponad 30 świeżych rekomendacji. Stopy dywidend wśród najhojniejszych propozycji zbliżają się do 9-10 proc.

 • 18 stycznia 2019

  Deweloperzy z Catalyst tracą impet. Sprzedaż mieszkań w 2018 r. spadła o 14 proc. r/r

  Deweloperzy obecni na rynku Catalyst zmniejszyli sprzedaż o 13,9 proc. r/r do 23.268 lokali w 2018 r., wynika z raportu przygotowanego przez DM Navigator. Analitycy przewidują, że wolumeny sprzedaży w tym roku wrócą do poziomu z 2016 r.

 • 24 stycznia 2018

  Giełdowe gepardy 2018 roku – spółki i branże cz. I

  Świetna koniunktura gospodarcza, wzmocniona inwestycjami i przemyślaną strategią zarządu, to przepis na giełdowy sukces i wysokie stopy zwrotu. StockWatch.pl w pierwszej odsłonie cyklu ruszył tropem sektorów i spółek, które w tym roku narzucą wysokie tempo krajowej gospodarce.

 • 30 maja 2017

  12 najhojniejszych propozycji dywidendowych czerwca

  W najbliższych tygodniach akcjonariusze kilkudziesięciu spółek notowanych na GPW spotkają się na corocznych walnych i zdecydują o losach dywidend. Do podziału są kwoty idące w dziesiątki a nawet setki milionów złotych. StockWatch.pl z czerwcowego kalendarium wybrał dwanaście najciekawszych ofert.

 • 17 lutego 2017

  Raport: Czy na polskim rynku mieszkaniowym czeka nas powtórka kryzysu z 2008 roku?

  Miniony rok przyniósł nowe rekordy na pierwotnym rynku mieszkaniowym w Polsce. Liczba zawartych transakcji po raz kolejny okazała się historycznie najwyższa i wydaje się, że zarówno kupujący jak i deweloperzy zapomnieli o bardzo słabych nastrojach, które panowały na tym rynku po burzliwej końcówce 2008 roku.

 • 03 sierpnia 2016

  3 ciekawe spółki na przedłużoną hossę w deweloperce

  Choć tempo wzrostu rynku mieszkaniowego w drugim kwartale przyhamowało, to sprzedaż u giełdowych deweloperów w większości wypadła lepiej od oczekiwań analityków. Od razu przełożyło się to na lepsze prognozy oraz podwyższone rekomendacje biur maklerskich.

 • 18 lipca 2016

  Raport: Oznaki końca hossy wśród deweloperów mieszkaniowych

  Słabe dane na temat sprzedaży mieszkań w II kwartale są pierwszą poważną rysą na hossie w branży deweloperów mieszkaniowych. StockWatch.pl sprawdził, które giełdowe spółki mogą mimo wszystko utrzymać wysokie wyniki w kolejnych kwartałach 2016 roku.

 • 10 maja 2016

  8 najbardziej hojnych propozycji dywidendowych maja

  Zaczyna się rozkręcać karuzela dywidend. 8 najbogatszych spółek podzieli się z akcjonariuszami kwotą ponad 550 mln zł. W maju przypada dzień ustalenia prawa do udziału w zysku w łącznie 26 spółkach. Najhojniejsze wypłacą dywidendy z aż dwucyfrową stopą.

 • 07 kwietnia 2016

  Ośmiu liderów hossy wśród deweloperów mieszkaniowych

  Trwa hossa na polskim rynku mieszkaniowym. W I kwartale 2016 roku giełdowi deweloperzy sprzedali o 1/5 mieszkań więcej niż przed rokiem. Zdaniem ekspertów, perspektywa rekordów sprzedaży także w kolejnych kwartałach to solidny fundament do dalszych wzrostów notowań wybranych spółek z GPW.

 • 04 stycznia 2016

  Raport: Perspektywy na 2016 r. dla akcji deweloperów mieszkaniowych

  Niskie stopy procentowe, program MDM i wzmożona akcja kredytowa sprawiły, że miniony rok był najlepszy w historii polskiego rynku mieszkaniowego, a akcje deweloperów przyniosły wysokie stopy zwrotu. Sprawdzamy, czy w 2016 r. spółki te nadal będą w stanie równie dużo budować, sprzedawać i zarabiać.

 • 03 listopada 2014

  Raport: Prognozy maklerów na listopad dla akcji i surowców

  Prognozy na najbliższe tygodnie podzieliły rynkowych ekspertów. Pesymiści spodziewają się kilkuprocentowej przeceny, a optymiści liczą na atak indeksu WIG na tegoroczne maksima. Listopad ciekawie zapowiada się także na rynku surowcowym i to nie tylko w kontekście szwajcarskiego referendum.

 • 30 września 2014

  Raport: Analiza fundamentów dwunastu ciekawych deweloperów

  W pierwszym półroczu spółki deweloperskie rozkwitły jak w rekordowym 2007 roku. Imponujące dynamiki sprzedaży to za mało dla rynku, który wciąż boi się tego sektora. StockWatch.pl sprawdził, kto spośród firm deweloperskich jest najbardziej niedoceniany mimo systematycznego budowania wartości dla akcjonariuszy.

 • 07 kwietnia 2014

  Raport: Dziewięciu deweloperów kwitnących od mieszkaniowej hossy

  Najnowsze dane o sprzedaży mieszkań potwierdziły kolejny świetny kwartał w wykonaniu branży deweloperskiej. Za silną poprawą stoją czynniki, o których StockWatch.pl pisze już od kilku miesięcy, a jednocześnie powinny podsycać popyt jeszcze przez nawet kilka kwartałów.

 • 27 lutego 2014

  Czterej strzelcy do gry pod techniczną ofensywę

  Tuż przed marcowym wybiegnięciem zawodników na giełdową murawę, dokonaliśmy przeglądu technicznego rezerwowych, którzy ostatnio czekali na swoją kolej poza boiskiem notowań. Z pomocą eksperta z SGH wytypowaliśmy cztery spółki, których celem jest atak na ubiegłoroczne szczyty cenowe.

 • 03 lutego 2014

  UOKiK wytargał za ucho 13 giełdowych deweloperów

  Wstyd. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów zmiażdżył branżę deweloperską, wszczynając aż 85 postępowań w ochronie naruszonych interesów osób kupujących mieszkania. Nieprzyjemności grożą 13 spółkom giełdowym lub firmom będącym pod kontrolą emitentów notowanych na GPW.

 • 10 stycznia 2014

  5 deweloperów z potencjałem do odbudowy wartości

  Noworoczna korekta zrobiła sporą wyrwę w notowaniach spółek deweloperskich, nie bacząc na poprawę koniunktury i ożywienie w tym sektorze. Z pomocą ekspertów z biur maklerskich sprawdziliśmy, które spółki mają szansę odbić jak na sprężynie, gdy ustąpi ślepa podaż akcji ze strony OFE.

 • 08 grudnia 2011

  Inpro i Black Lion NFI przedterminowo wykupują obligacje

  Jest nowy trend wśród emitentów obligacji: wcześniejsze wykupy. Właśnie zdecydowały się na to dwie spółki.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku