Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: uboatline

 • 16 września 2015

  Giełda szykuje odstrzał kilkunastu nierzetelnych spółek z NewConnect

  Koniec zabawy ze emitentami, którzy nie rozumieją istoty statusu spółki publicznej. We wtorek władze GPW postawiły deadline trzynastu spółkom z NewConnect i jednej z Catalyst. Jeśli w przeciągu dwóch miesięcy nie nadrobią zaległych obowiązków informacyjnych, ich walory na dobre pożegnają się z notowaniami.

 • 14 września 2015

  Sąd postawił kropkę nad i, Uboat-Line w upadłości likwidacyjnej

  Krakowski sąd ogłosił likwidację majątku spółki, wyznaczył syndyka oraz termin zgłaszania wierzytelności. Niestety, już teraz wiadomo, że resztki majątku nie wystarczą do spłaty całego długu, który według wstępnych szacunków opiewa na blisko 17 mln zł.

 • 10 czerwca 2015

  Wątki giełdowe wokół działalności Zbigniewa Stonogi

  Inwestorzy giełdowi poznali postać Zbigniewa Stonogi przy okazji kontrowersyjnej transakcji z Grzegorzem Misiągiem, byłym prezesem Uboat-Line, oraz oferowania papierów wartościowych tej spółki bez prospektu emisyjnego w serwisie społecznościowym. We wtorek biznesmen na kilka godzin został zatrzymany ws. publicznego rozpowszechniania wiadomości ze śledztwa dotyczącego tzw. afery podsłuchowej.

 • 23 marca 2015

  Kontrowersje wokół sprzedaży akcji Uboat-Line przez G. Misiąga

  W sprawie ewakuacji prezesa Grzegorza Misiąga z pokładu jego giełdowej spółki pojawił się nowy wątek. Z fragmentu umowy sprzedaży akcji, do której dotarł StockWatch.pl wynika, że prezes był świadom grożącej mu odpowiedzialności i zawarł w umowie klauzule gwarantujące mu nietykalność. Prawdopodobnie słono też za to zapłacił.

 • 03 marca 2015

  Uboat-Line bankrutuje, kto ma szansę odzyskać pieniądze?

  Dla akcjonariuszy i obligatariuszy bankrutującej spółki z NewConnect zaczyna się nowy, trudny rozdział - walka o odzyskanie przynajmniej części zainwestowanych środków. Specjalnie dla StockWatch.pl ekspert z zakresu dochodzenia wierzytelności w postępowaniu upadłościowym wyjaśnia, co w kolejnych miesiącach może stać się z Uboat-Line.

 • 28 lutego 2015

  Uboat-Line idzie na dno, jest wniosek o upadłość likwidacyjną

  Gdy w listopadzie 2014 roku prezes Uboat-Line Grzegorz Misiąg deklarował, że firma nigdy nie miała się lepiej, nikt z obligatariuszy ani akcjonariuszy nie spodziewał się, że kilka miesięcy później spółka wystąpi o ogłoszenie upadłości.

 • 18 lutego 2015

  Giełda zawiesiła notowania akcji i obligacji piętnastu spółek

  Zarząd Giełdy nie odpuszcza spóźnialskim i niechlujnym spółkom notowanym na alternatywnym parkiecie NewConnect. Od środy zawieszono handel akcjami piętnastu spółek, które nie wywiązały się z obowiązków informacyjnych. Dwie z nich to równocześnie emitenci notowanych na Catalyst obligacji. 

 • 12 lutego 2015

  Zawieszenie broni na Ukrainie odblokowało giełdy, gorąco na LPP

  Mińskie negocjacje po blisko 15 godzinach rozmów przyniosły efekt. Przedstawiciele Niemiec, Francji, Rosji i Ukrainy mimo nerwowej atmosfery uzgodnili zawieszenie broni. Rozejm ma obowiązywać od 15 lutego.

 • Uboat-Line grozi upadłość, Zbigniew Stonoga opuszcza Polskę

  Po blisko dwóch tygodniach od ujawnienia w akcjonariacie Uboat-Line, Zbigniew Stonoga otwarcie przyznaje, że zamierza zarekomendować radzie nadzorczej i nowemu zarządowi ogłoszenie upadłości. Równolegle oskarża byłego prezesa - Grzegorza Misiąga - o szereg przestępstw, w tym wyprowadzanie majątku, niegospodarność oraz tworzenie i wprowadzanie w obieg fałszywych dokumentów mających wpływ na błędne decyzje GPW.

 • 03 lutego 2015

  Inwestorzy grają pod drożejące surowce, gorąco na KGHM i JSW

  Mocne wzrosty cen miedzi, srebra czy ropy naftowej przekładają się na notowania największych spółek surowcowych z warszawskiej giełdy. Z dużą uwagą rynek będzie śledził przebieg rozpoczynającego się we wtorek posiedzenia RPP. Eksperci nie spodziewają się zmian stopy procentowej, ale liczą na sygnały o planowanym cięciu w marcu.

 • 02 lutego 2015

  Mocne odczyty PMI nakręciły giełdy, rośnie Millennium i 11 bit studios

  W nowym tygodniu paliwem do wzrostów okazały się bardzo dobre odczyty określające koniunkturę w sektorze przemysłowym w Europie i w samej Polsce. Z ulgą mogą też odetchnąć posiadacze kredytów we franku szwajcarskim, za którego rano trzeba zapłacić poniżej 4 zł. Styczniowe straty nadrabiają też kursy akcji banków. 

 • 01 lutego 2015

  Grzegorz Misiąg opuścił pokład Uboat-Line w atmosferze skandalu

  Grzegorz Misiąg niczym zniesławiony kapitan Schettino bocznym wyjściem ulotnił się z pokładu Uboat-Line. W akcji ewakuacyjnej pomógł mu Zbigniew Stonoga, biznesmen znany z walki z fiskusem i kontrowersyjnych filmików w serwisie YouTube. Nowy akcjonariusz zaraz po transakcji w drodze wpisu w serwisie społecznościowym zaoferował akcje po cenie dziesięciokrotnie wyższej niż sam kupił.

 • 30 grudnia 2014

  Obligacje Uboat-Line tanieją po incydencie z wypłatą odsetek

  We wtorek obie serie obligacji Uboat-Line notowane na Catalyst tracą po kilka procent. Powodem przeceny jest opóźnienie w wypłacie kuponu od papierów serii C.

 • 03 czerwca 2014

  Uboat-Line stawia na organizację nowoczesnej grupy kapitałowej

  Grzegorz Misiąg, prezes zarządu Uboat-Line SA, rozmawia z redakcją StockWatch.pl o wynikach finansowych i planach spółki.

 • 16 maja 2014

  Kurs akcji Uboat-Line dryfuje na południe po wynikach kwartalnych

  Spółka działająca w obszarze usług logistycznych w I kwartale poprawiła sprzedaż. Słabiej wypadły zyski, co po części jest efektem inwestycji w rozwój. W piątek akcje Uboat-Line tracą na wartości kilka proc.

 • 17 lutego 2014

  Kwartalna strata netto zepchnęła kurs akcji Uboat-Line na mieliznę

  Notowania spółki działającej w obszarze usług logistycznych tracą w poniedziałek ponad 38 proc. Inwestorzy zamiast kolejnego raportu z dwucyfrową dynamiką zysków otrzymali blisko 56-tys. stratę netto. Słaby wynik kwartalny roztrzaskał także wizję realizacji podniesionej pod koniec ubiegłego roku prognozy czystego zysku. 

 • 15 listopada 2013

  Uboat-Line zwieńczył udany kwartał podniesieniem prognozy

  Notowana na rynku alternatywnym spółka działająca w obszarze usług logistycznych kontynuuje skokowy rozwój. W III kwartale Uboat-Line zanotował trzycyfrową dynamikę przychodów i zysku. Mocne wyniki zachęciły spółkę do podniesienia rocznej prognozy zysku netto o 50 proc.

 • 06 listopada 2013

  9 spółek głodnych wzrostu, z apetytem na duże akwizycje

  Maszyneria fuzji i przejęć nie zwalnia, a nasze spółki szukają już okazji inwestycyjnych po całym świecie. Nie braknie też takich, które wchodzą w nowe segmenty działalności, walcząc dla swoich akcjonariuszy o skokowy wzrost. Zestawiliśmy najciekawsze przejęcia z udziałem spółek notowanych na warszawskim parkiecie.

 • 28 października 2013

  Uboat-Line liczy na szybkie efekty uruchomienia nowej działalności

  Spółka z obszaru usług logistycznych wchodzi w segment spedycji lądowej. W tym celu Uboat-Line zakupił podmiot posiadający wymagane licencje. Prezes grupy liczy, że pierwsze efekty z nowej działalności będą widoczne już w wynikach za IV kwartał 2013 r.

 • 02 października 2013

  Uboat-Line z sukcesem uplasował obligacje za 5 mln zł

  Spółka działająca w sektorze logistyki oraz spedycji pozyskała 5 mln zł z zakończonej właśnie emisji obligacji serii C. Uboat-Line zamierza przeznaczyć nowe środki na kontynuację dynamicznego rozwoju i zwiększanie skali działalności.

 • 13 września 2013

  Uboat-Line szykuje emisję obligacji za 5 mln zł

  Spółka działająca w sektorze logistyki oraz spedycji wyemituje 5 tys. obligacji serii C. Pozyskane środki zamierza przeznaczyć na zwiększenie skali podstawowej działalności. W piątek kurs zyskuje ponad 1,5 proc. i ociera się o rekordowe poziomy.

 • 04 września 2013

  Cztery spółki, które dały popis w sezonie wyników

  Po raportach półrocznych rynek zwiesił nos na kwintę, ale inwestorzy wielu mniejszych spółek mają powody do radości. Poprawę sytuacji gospodarczej, lepsze zyski i wzrost przychodów już widać w wynikach najlepszych spółek, które wykorzystały kryzys jako szansę do wzmocnienia.

 • 14 sierpnia 2013

  Uboat-Line w II kwartale utrzymał wysoką dynamikę wyników

  Spółka z NewConnect działająca w obszarze usług logistycznych zanotowała w II kwartale skokowy wzrost przychodów i zysków. W najnowszym raporcie podtrzymała też realizację całorocznej prognozy. Środową sesję kurs Uboat-Line kończy niewielkim wzrostem.

 • 12 lipca 2013

  Kurs Uboat-Line rośnie po sprzedaży niemieckiej spółki

  Spółka działająca w obszarze usług logistycznych sprzedała firmę Oliwia Trans. W piątek kurs Uboat-Line zyskuje blisko 7 proc. i ociera się o historyczne szczyty cenowe.

 • 21 maja 2013

  Wyniki, plany i możliwości rozwoju na czacie z prezesem Uboat-Line

  Jak przewieźć promem żyrafę? Czy Turcy nie boją się wody? Jak dziewięciokrotnie zwiększyć zyski w zaledwie rok? Te i wiele innych pytań zadawali we wtorek inwestorzy prezesowi spółki Uboat-Line, która prze do przodu jak parostatek. Kolejny czat inwestorski w StockWatch.pl okazał się sukcesem frekwencji.

 • 15 maja 2013

  Uboat-Line pochwalił się imponującą dynamiką zysków

  Spółka działająca w sektorze logistyki oraz spedycji zarobiła na czysto 1,17 mln zł. Wynik kwartalny zrealizował w ponad 50 proc. prognozę zysku na cały 2013 r. W środę kurs Uboat-Line rośnie o 23 proc. i kontynuuje tegoroczny rajd.

 • 25 kwietnia 2013

  Uboat-Line uplasował emisję obligacji za 3,4 mln zł

  Spółka działająca w sektorze logistyki oraz spedycji uplasowała drugą emisję papierów dłużnych. Obligacje z serii B niebawem zadebiutują na rynku Catalyst.

 • 27 listopada 2012

  Uboat Line SA wprowadzi obligacje na Catalyst 28 listopada

  Będzie to 154. emitent papierów dłużnych na rynku Catalyst oraz 59. debiut na tym rynku w 2012 roku.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku