Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: comarch

 • 27 maja 2019

  Comarch proponuje 1,50 zł dywidendy na akcję

  Zarząd spółki informatycznej na tegoroczną dywidendę chce przeznaczyć 12,2 mln zł, czyli 1,50 zł na akcję. Ostateczna decyzja w tej sprawie zapadnie na walnym 26 czerwca.

 • 07 maja 2019

  14 czarnych koni sezonu wyników za I kwartał wg DM mBanku

  Analitycy DM mBanku w cyklicznym raporcie wskazali kilkanaście spółek, które w trwającym sezonie mogą błysnąć dynamiką zysków. Wśród faworytów są reprezentanci siedmiu ważnych branż.

 • wczoraj

  Analiza techniczna 4 dobrze rokujących spółek z indeksu mWIG40

  Indeks giełdowych średniaków w końcu doczekał się mocnego odreagowania, a na wykresach wielu popularnych wśród inwestorów misiów pojawiły się obiecujące formacje techniczne. Wojciech Kręcki, autor portfela Cztery Fazy Rynku przyjrzał się bliżej szansom na kontynuację listopadowo-grudniowych wzrostów na kursach akcji Budimeksu, Comarchu, Dino Polska i Banku Millennium.

 • 12 grudnia 2018

  11 nowych rekomendacji dla spółek z sektora telekomunikacyjnego, mediowego i technologicznego

  Konrad Księżopolski, szef działu analiz Haitong Banku, zaktualizował zalecenia i ceny docelowe dla akcji aż 11 spółek z sektora TMT. Rekomendacje kupuj dostało w sumie 8 znanych firm z GPW.

 • 23 maja 2018

  DACH nad wynikami – omówienie wyników i sytuacji finansowej Comarch po 1 kw. 2018 r.

 • 02 marca 2018

  Indeksy przekroczyły cienką czerwoną linię. GetBack w krzyżowym ogniu

  Czwartkowa desperacka szarża spółek energetycznych nie pomogła. WIG i WIG20 przełamały kluczowe wsparcia. Zachowanie rynków globalnych potwierdza, że wygenerowane sygnały sprzedaży to nie przypadek. W piątek skalą przeceny wyróżnia się GetBack.

 • 19 grudnia 2017

  6 faworytów Haitong Banku z branży technologii, mediów i telekomunikacji

  Maklerzy w grudniowym raporcie utrzymali zalecenie kupuj dla akcji Cyfrowego Polsatu, Play, LiveChat, Wirtualnej Polski, Agory i Comarchu. Przysłowiową łyżką dziegciu w beczce miodu są niższe wyceny akcji.

 • 14 listopada 2017

  Comarch wygrał przetarg ZUS warty ćwierć miliarda złotych. Kurs akcji rośnie

  Oferta Comarchu warta 242,03 mln zł brutto, została wybrana jako najkorzystniejsza w przetargu Zakładu Ubezpieczeń Społecznych na usługi wsparcia i utrzymania systemu informatycznego. We wtorek akcje spółki drozeją przy niewielkich obrotach o kilka procent.

 • 12 października 2017

  Faworyci DM mBanku na październik

  Dobre momentum makro w światowej gospodarce, napływ nowego kapitału do funduszy akcyjnych ETF i rosnąca relatywna atrakcyjność wycen spółek z EM vs. rynki rozwinięte to główne argumenty biura przemawiające za pozytywnym nastawieniem do rynku akcji. Na październikowej liście DM mBank umieścił blisko 30 spółek.

 • 01 września 2017

  GPW z szansą na wzrosty we wrześniu, w grze CCC, GetBack i Comarch

  Warszawska giełda ma za sobą udany sierpień. Indeks WIG20 wzrósł o 6 proc., testując poziomy nieoglądane od 2 lat. WIG znalazł się najwyżej od 10 lat. Jest szansa, że wrzesień przyniesie kontynuację tych wzrostów (w tym nowe rekordy na WIG-u), do których wreszcie dołączy segment średnich i małych spółek.

 • 07 sierpnia 2017

  Wyniki spółek w centrum uwagi. Wzrosty na LPP, Trakcji i Polimeksie

  W centrum uwagi inwestorów giełdowych pozostają wyniki spółek. Prawdziwy ich wysyp nastąpi w piątek, gdy 117 firm opublikuje raporty finansowe. Po południu nastroje na rynku podyktują dane makro z USA.

 • 23 maja 2017

  Polskie blue chipy idą w odstawkę. Mocna przecena KGHM i Orlenu

  Początek wtorkowej sesji przynosi powtórkę z poniedziałku. Mocne spadki na kursach takich gigantów jak KGHM, PKN Orlen czy Lotos ciągną indeksy w dół. Tyle tylko, że tym razem koniec może być znacznie mniej optymistyczny.

 • 19 kwietnia 2017

  DM BOŚ dopisał Netię i PKN Orlen do listy top picks

  Do listy spółek, których kurs akcji w najbliższym miesiącu powinien zachowywać się lepiej niż cały rynek analitycy DM BOŚ dodali Netię i PKN Orlen. Z listy najlepszych spółek usunięto jednocześnie: Pelion, Mercator, Sanok i Comarch.

 • 03 marca 2017

  Haitong Bank podwyższył cenę docelową Comarchu do 241 zł

  Haitong Bank w raporcie z 2 marca docenił informatyczną spółkę za najnowsze wyniki finansowe. Biuro podtrzymało zalecenie kupuj i podniosło cenę docelową akcji Comarchu ze 194 zł do 241 zł.

 • 02 marca 2017

  Chwila prawdy na WIG20, w grze Energa, PGE i Comarch

  W czwartek ważą się losy indeksu dwudziestu największych polskich spółek. Ewentualne fiasko ataku na tegoroczne szczyty może sprowokować głębszą korektę.

 • 16 lutego 2017

  DM BOŚ dodał CD Projekt, Comarch, Idea Bank i Tower Investments do listy top picks

  Do listy spółek, których kurs akcji w najbliższym miesiącu powinien zachowywać się lepiej niż cały rynek analitycy Domu Maklerskiego BOŚ dodali Comarch, CD Projekt, Idea Bank i Tower Investments. Z listy wypadły akcje Emperii i Neuki.

 • 08 lutego 2017

  Warszawskie indeksy zjechały na boczny tor, w grze KGHM, mBank i Kęty

  Osłabienie złotego kładzie się cieniem na wycenie polskich akcji. W południe główne indeksy GPW kontynuują płaską korektę styczniowych wzrostów.

 • Comarch dostał rekomendację kupuj z ceną docelową na 194 zł

  Haitong Bank w raporcie z 7 lutego podwyższył rekomendację dla Comarchu do kupuj z neutralnie i podniósł cenę docelową akcji do 194 zł ze 161,50 zł. Względem wtorkowego zamknięcia wycena z rekomendacji jest wyższa o blisko 10 proc.

 • 28 grudnia 2016

  8 spółek z największym potencjałem wzrostu w 2017 r. wg Haitong Banku

  Analitycy Haitong Banku przyszłym roku stawiają na deweloperów mieszkaniowych, spółki budowlane, medialne oraz telekomunikacyjne. Największy potencjał spadkowy widzą w akcjach koncernów energetycznych, giełdowych kopalń oraz potentatów z sektora handlu detalicznego.

 • 13 grudnia 2016

  Propozycje inwestycyjne na grudzień wg DM mBanku

  W grudniowym raporcie biuro stawia przede wszystkim na spółki przemysłowe, informatyczne, deweloperskie oraz liderów branży budowlanej.

 • wczoraj

  Analiza techniczna czterech gwiazd sezonu wyników

  Na ostatniej prostej jesiennego sezonu wyników mocną poprawą zysków popisała się jedynie garstka spółek, wśród nich Comarch, Ergis, AB oraz Decora. Z pomocą eksperta z SGH sprawdziliśmy, jak wzmocnienie fundamentów przekłada się na sytuację techniczną notowań ich walorów.

 • 15 listopada 2016

  Comarch skokowo poprawił zyski, pomogły zdarzenia jednorazowe

  Spółka informatyczna zakończyła trzeci kwartał płaskimi przychodami i silnym wzrostem zysków. Pomocny okazał się wysoki wynik na pozostałej działalności operacyjnej, za którym stoją m.in. wpływy ze sprzedaży piłkarza Bartosza Kapustki.

 • 12 października 2016

  Propozycje inwestycyjne na październik wg DM mBanku

  W najbliższych tygodniach o klimacie na GPW zdecydują czynniki polityczne oraz start sezonu wynikowego za III kwartał. Selektywne podejście do rynku akcji jest jak najbardziej wskazane, a analitycy DM mBanku atrakcyjnie wyceniane spółki widzą m.in. w sektorze energetycznym, deweloperskim, informatycznym czy przemysłowym.

 • 13 września 2016

  15 ciekawych spółek na wrzesień wg DM mBanku

  Biuro z uwagi na niepewność co do kondycji światowej gospodarki oraz lokalne czynniki ryzyka pozostaje zwolennikiem niedużej ekspozycji na rynek akcji. Na krótkiej liście spółek, których kursy akcji mogą wykazać się relatywną siłą w najbliższych tygodniach dominują reprezentanci z sektora przemysłowego i TMT.

 • 01 września 2016

  Kurs Comarchu cofa się po mieszanych wynikach za II kwartał

  Informatyczna grupa pozytywnie zaskoczyła wynikami operacyjnymi. Jednak solą w oku inwestorów okazały się spadające zyski EBIT i netto, na skutek m.in. wzrostu zatrudnienia i zwiększenia rezerw na należności wątpliwe. W czwartek rano akcje Comarchu tanieją o blisko 3 proc.

 • 29 sierpnia 2016

  8 spółek do gry pod pozytywne zaskoczenia sezonu

  Przed inwestorami z warszawskiej GPW ciężki szczyt sezonu wynikowego. W ciągu dwóch dni na rynek trafi 250 raportów finansowych. StockWatch.pl sprawdził, które spółki zdaniem maklerów mają szansę nieoczekiwanie pokazać mocną poprawę fundamentów.

 • 23 sierpnia 2016

  Comarch dostał rekomendację z rekordową wyceną

  DM mBank szacuje obecny potencjał wzrostu akcji informatycznej spółki na 14 proc. Biuro zwraca uwagę na spodziewaną poprawę wyników, zdrowy bilans i niski profil ryzyka, przewiduje też powrót do wypłaty dywidendy.

 • 11 lipca 2016

  Comarch dostał rekomendację z 10-proc. potencjałem wzrostu

  DM BDM zakłada, że po słabszym 2016 r. Comarch wróci na ścieżkę poprawy wyników. Pomóc ma w tym m.in. mocny portfel zamówień oraz uruchomienie środków z nowej perspektywy UE.

 • 30 czerwca 2016

  Komentarz giełdowy: Przewaga niedźwiedzi

  Po kilku dniach optymistycznych wzrostów i odrabiania strat na rynki wraca niepewność związana z kolejnymi krokami w sprawie Brexitu. W Wielkiej Brytanii odbywa się właśnie zgłaszanie kandydatur na fotel premiera. Informacją z Wysp, która wywołała największe poruszenie było nie podjęcie walki o stanowisko premiera przez Borisa Johnsona, jednego z liderów kampanii wyjścia. Funt zareagował na tę informację dynamicznym wzrostem.

 • 13 czerwca 2016

  9 dobrze rokujących spółek informatycznych

  Poślizg w przetargach publicznych i cięcia inwestycyjne w polskiej gospodarce skłoniły spółki informatyczne do budowania alternatywnych nóg biznesu. StockWatch.pl sprawdził, co kryje się za tegorocznymi wzrostami kursów akcji spółek IT oraz które mogą przynieść najwyższe stopy zwrotu w kolejnych kwartałach.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku