Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: helio

 • 08 lipca 2019

  To będzie wyjątkowo gorący lipiec na giełdach, w grze m.in. Vistal, Ropczyce i Helio

  Kalendarz ważnych wydarzeń i publikacji makroekonomicznych pęka w szwach. W tym tygodniu emocje nie ominą też giełdy w Warszawie, gdzie dziś, w oczekiwaniu na sygnały z Fedu, w statystykach królują przede wszystkim mniejsze spółki. 

 • 09 kwietnia 2019

  Jest masa, ale gdzie jest kasa? – omówienie sprawozdania finansowego Helio po 4 kw. 2018 r.

 • wczoraj

  Przeciąganie liny między Orlenem a Pekao, gorąco na BAH i Helio

  Wtorkowe przedpołudnie upływa pod znakiem przeciągania liny w indeksie WIG20. Równo 10 spółek zyskuje na wartości, a drugie 10 traci. Pierwszej grupie przewodzi Orlen, a drugiej Pekao. 

 • 04 października 2017

  Słońce z Biedronki – omówienie raportu grupy Helio za III kw. roku obrotowego 2016/2017

 • 04 lipca 2017

  🔥 Portfel StockWatch.pl „Cztery fazy rynku” zakończył I półrocze na 18-proc. plusie

  Pierwsze półroczne bieżącego roku było udane dla prowadzonego na portalu Stockwatch.pl portfela "Cztery Fazy Rynku". W tym czasie udało się dotrzymać kroku silnie rosnącemu WIGowi i osiągnąć 18-proc. stopę zwrotu.

 • 01 czerwca 2017

  RANKING: 20 liderów poprawy wyników

  Miniony rok dla polskiej gospodarki był udany. Rodzime firmy, także te z warszawskiej giełdy, zanotowały solidną poprawę zysków i przychodów. StockWatch.pl na bazie raportów za 2016 r. sprawdził, które spółki z GPW zapracowały na tytuł geparda biznesu.

 • 25 stycznia 2017

  Raport: Kto najwięcej zyskał, a kto stracił na dobrej zmianie wg PiS

  Od zwycięstwa Andrzeja Dudy minęło już 1,5 roku, a od zaprzysiężenia Beaty Szydło ponad 14 miesięcy. W tym czasie na warszawskim parkiecie sporo się zmieniło. Sprawdziliśmy, jakie trendy na giełdzie wykreowały sztandarowe programy socjalne, nowe ustawy oraz polityka fiskalna rządu Prawa i Sprawiedliwości.

 • 29 listopada 2016

  Helio pokazało historyczny zysk, kurs akcji kontynuuje wzrosty

  Bakaliowa spółka zaliczyła udany start w nowy rok obrotowy 2016/2017. Ponad 60-proc. dynamika przychodów pozwoliła wypracować w minionym kwartale zysk netto. W poprzednich latach okres lipiec-wrzesień zawsze kończył się dla spółki na minusie.

 • 04 września 2013

  Cztery spółki, które dały popis w sezonie wyników

  Po raportach półrocznych rynek zwiesił nos na kwintę, ale inwestorzy wielu mniejszych spółek mają powody do radości. Poprawę sytuacji gospodarczej, lepsze zyski i wzrost przychodów już widać w wynikach najlepszych spółek, które wykorzystały kryzys jako szansę do wzmocnienia.

 • 10 lipca 2012

  Szukamy gwiazd nadchodzącego sezonu wyników półrocznych

  Mimo że na rynku jest bryndza, nawet w najgorszych czasach pokazanie dobrego raportu finansowego potrafi porządnie wyciągnąć kurs. StockWatch.pl zapytał ekspertów z domów maklerskich, na jakie spółki z odpornych na kryzys branż stawiają w trudnych czasach. Jako kandydatów do zabłyśnięcia wynikami wymieniane jest aż dziewięć spółek.

 • 23 lutego 2012

  Korekta zdycha, czas zapolować na ciekawe spółki

  Inwestorzy z niecierpliwością wyczekują końca korekty. Analitycy twierdzą, że jest on tuż tuż, więc nie warto przechodzić do defensywy. Zobacz kiedy zdaniem ekspertów wrócą wzrosty i na jakie spółki warto się w takiej sytuacji zasadzić.

 • 13 lutego 2012

  6 nowych obiecujących misiów w portfelu DM AmerBrokers

  Znamy pierwsze noworoczne ruchy w portfelu inwestycyjnym małych i średnich spółek Domu Maklerskiego AmerBrokers. Aż sześć spółek straciło względy ekspertów zarządzających portfelem - w tym KOV, Cormay i City Interactive. Zobacz co skłoniło maklerów do takiej decyzji i na kogo teraz stawiają.

 • 30 stycznia 2012

  10 ciekawych spółek na luty

  Wyczerpuje się potencjał do dalszych wzrostów i w lutym mogą powrócić spadki – ostrzegają pesymiści. Mimo że szeroki rynek stoi w obliczu korekty, wraz z ekspertami z domów maklerskich wybraliśmy spółki, dla których luty daje szansę na ocieplenie. Zobacz jakie akcje warto w tej chwili obserwować i dlaczego.

 • 09 stycznia 2012

  16 faworytów na nadchodzący sezon wyników

  Publikacje wyników finansowych za IV kwartał 2011 roku ruszają dopiero pod koniec stycznia, ale już dziś specjalnie dla StockWatch.pl analitycy z domów maklerskich ujawniają swoje typy spółek, które mają szanse błysnąć. Mocno preferowani są eksporterzy i, o dziwo, budowlanka. Zobacz na jakie konkretne spółki stawiają eksperci.

 • 11 października 2011

  Inwestorzy zaczynają łowić mocno przecenione spółki

  W ostatnich dniach wiele przecenionych spółek ruszyło do odrabiania strat. Zdaniem ekspertów przepytanych przez StockWatch.pl, wkrótce mogą być kolejne, które pójdą tym śladem, bo wiele papierów jest po prostu tanich.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku