Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: qumak

 • 02 kwietnia 2019

  Sławomir Połukord zrezygnował z funkcji prezesa Qumaka

  Sławomir Połukord zrezygnował z funkcji prezesa, a Konrad Pogódź zrezygnował z funkcji członka zarządu, podał syndyk masy upadłości Qumak Piotr Duda.

 • 15 marca 2019

  Qumak za 6 miesięcy zostanie wycofany z GPW

  Decyzja sądu o ogłoszeniu upadłości Qumaka uprawomocniła się, podał syndyk masy upadłości Qumak. Klauzula prawomocności nadana została 14 marca. Po upływie 6 miesięcy od dnia uprawomocnienia się postanowienia nastąpi wycofanie akcji Qumak z obrotu.

 • 06 lutego 2019

  Lotos rośnie po wynikach, w grze Grupa Azoty i Qumak

  Dużym spółkom udało się wykorzystać okres prosperity w polskiej gospodarce do poprawy wyników. Potwierdza to Lotos, którego akcje drożeją dziś po publikacji wstępnych wyników. Znacznie gorzej sytuacja wygląda w wypadku mniejszych firm.

 • 05 lutego 2019

  Qumak oficjalnie bankrutem. Sąd wzywa wierzycieli do zgłaszania swoich wierzytelności

  Po blisko czterech miesiącach od złożenia wniosku warszawski sąd ogłosił upadłość spółki informatycznej oraz wezwał wierzycieli do zgłaszania swoich wierzytelności. We wtorek akcje Qumaku podrożały o blisko 30 proc.

 • 31 stycznia 2019

  Qumak poszukuje inwestora dla spółki zależnej Qumak Professional Services

  W ramach prowadzonego przeglądu opcji strategicznych Qumak rozpoczął procedurę mającą na celu pozyskanie inwestora, który obejmie udziały w Qumak Professional Services.

 • 15 stycznia 2019

  Sąd zabezpieczył majątek Qumaka

  Warszawski sąd zdecydował o ustanowieniu tymczasowego nadzorcy sądowego dla majątku Qumaka i zawiesił wszczęte postępowania egzekucyjne.

 • 02 stycznia 2019

  IBM doprowadził do zajęcia komorniczego w Qumaku

  Aktywa spółki Qumak, w tym udziały w spółkach zależnych Qumak Professional Services, Skylar oraz Star ITS, zostały zajęte na poczet egzekucji komorniczej prowadzonej z wniosku wierzyciela IBM Polska na kwotę 4,205 mln zł wraz z ustawowymi odsetkami i opłatami egzekucyjnymi.

 • 26 listopada 2018

  Qumak ma list intencyjny ws. warunków dokapitalizowania QPS przez IT Works

  Qumak w ramach prowadzonego przeglądu opcji strategicznych, mającego na celu wyłonienie inwestora strategicznego dla spółki zależnej Qumak Professional Services (QPS), zawarł list intencyjny mający na celu ustalenie warunków dokapitalizowania QPS przez potencjalnego inwestora - spółkę IT Works.

 • 20 listopada 2018

  Qumak z powodu upadłości zwolni około 200 osób

  Qumak zdecydował o rozpoczęciu procedury zwolnień grupowych w związku z decyzją o złożeniu wniosku o ogłoszenie upadłości. Planowane jest zwolnienie nie więcej niż 217 osób.

 • 26 października 2018

  Kolejne uderzenie bessy na GPW. Czy WIG20 obroni się na poziomie 2.100 punktów?

  Warszawska giełda w czwartek wyprzedziła korekcyjne odbicie na Wall Street. Dziś wyprzedza prawdopodobny powrót spadków za oceanem. Indeks WIG20 w stronę czerwcowego dołka ciągną przede wszystkim akcje Orlenu, PKO BP, Pekao i CD Projektu. Powodów do kupna akcji wciąż brak. Jedna nadzieja w tym, że dołek sprzed czterech miesięcy zatrzyma spadki.

 • 25 października 2018

  Qumak zamierza przygotować wniosek o ogłoszenie upadłości spółki

  Zarząd Qumaka podjął decyzję w sprawie przygotowania wniosku o ogłoszenie upadłości spółki zgodnie z ustawą z dnia 28 lutego 2003 r. prawo upadłościowe.

 • 17 października 2018

  9 znanych spółek giełdowych z biznesem na przeglądzie

  Przegląd opcji strategicznych to dla jednych szansa na awans do wyższej ligi, a dla drugich ostatnia deska ratunku. StockWatch.pl sprawdził, o co walczą znane spółki z GPW i co skłoniło je do weryfikacji długoterminowych strategii.

 • 16 października 2018

  GPW na zielono, mocna enrgetyka, CCC, KGHM i CD Projekt

  Poprawa nastrojów na globalnych rynkach akcji, wspierane nadziejami na wzrosty na Wall Street, pomaga giełdzie w Warszawie. Rosną wszystkie indeksy. W centrum uwagi znalazły się przede wszystkim akcje CCC, PGE, CD Projekt, PKO BP i KGHM.

 • 14 października 2018

  Problemy się piętrzą – omówienie sytuacji fundamentalnej Qumak Secom po raporcie za II kw. 2018 r.

 • 12 października 2018

  Qumak przygotuje wniosek o postępowanie restrukturyzacyjne i kontynuuje przegląd opcji strategicznych

  Zarząd Qumaka podjął decyzję w sprawie przygotowania wniosku o otwarcie postępowania restrukturyzacyjnego - przyspieszonego postępowania układowego w celu zawarcia układu częściowego. Zarząd zdecydował także o kontynuacji przeglądu opcji strategicznych rozpoczętych 4 października 2018 roku.

 • 11 października 2018

  Rzeź na giełdach, WIG20 próbuje odrabiać straty

  Fala gwałtownej wyprzedaży przetoczyła się przez globalne rynki akcji. Indeks WIG20, który spadł na otwarciu, próbuje się jej oprzeć. Atak popytu może jednak okazać się falstartem.

 • 10 października 2018

  WIG20 mocno w dół, mWIG40 koryguje spadki

  Po jednodniowej przerwie WIG20 wraca do spadków. W dół ciągnie go bardzo słabo spisujący się ostatnio CD Projekt, a także PKO BP, PKN Orlen i PGNIG. Na szerokim rynku gorąco jest m.in. na Qumaku i Kruku.

 • 05 października 2018

  Nerwowo na giełdach, w grze Work Service, Gino Rossi i Ten Square Games

  Pogorszenie nastrojów na globalnych rynkach akcji psuje humory inwestorom w Warszawie. Indeksy w dół ciągnie głównie KGHM i Orlen, ale to na takich spółkach jak Work Service czy Ten Square Games jest naprawdę ciekawie. Dziś układ sił może jeszcze się zmienić po godzinie 14:30, gdy zostaną opublikowane dane z USA.

 • Qumak rozpoczął przegląd opcji strategicznych celem pozyskania inwestora

  Qumak podjął decyzję o rozpoczęciu przeglądu opcji strategicznych, mogących wesprzeć kontynuację działalności. To efekt niepowodzenia transakcji polegającej na dokapitalizowaniu spółki kwotą 35 mln zł w ramach objęcia akcji serii M oraz połączeniu grup kapitałowych Qumak i Euvic.

 • 04 października 2018

  GPW ofiarą sukcesu amerykańskiej gospodarki, tanieją akcje banków i JSW

  Na czerwono rozpoczęła się czwartkowa sesja w Warszawie. Paradoksalnie w dół indeksy ciągną sukcesy amerykańskiej gospodarki. Słabo radzi sobie zwłaszcza sektor bankowy. Tanieją też spółki energetyczne, które jeszcze wczoraj mocno błyszczały na GPW.

 • 02 października 2018

  Włochy ponownie psują krew inwestorom, w centrum uwagi CD Projekt i LPP

  Nawrót obaw o Włochy, spadające indeksy w Europie i fatalne nastroje po poniedziałkowej sesji w Warszawie. To wszystko przekłada się na wtorkowe spadki na GPW. W centrum uwagi jest dzisiaj CD Projekt, którego akcje tanieją z obawy na możliwy spór prawny z twórcą Wiedźmina.

 • 19 lipca 2018

  Spadki na CD Projekcie i KGHM-ie. Orlen rośnie po odcięciu dywidendy

  Wyniki kwartalne spółek kształtują nastroje na największych światowych giełdach. Wkrótce do tego grona dołączyć powinna giełda w Warszawie. Póki co jednak, główną rolę odgrywają inne tematy. W czwartek w centrum uwagi znalazły się walory CD Projektu, KGHM-u, Orlenu i Qumaka.

 • 05 kwietnia 2018

  Giełdowy rollercoaster trwa w najlepsze, w grze PGNiG i Qumak

  W środę WIG20 spadł o 1,7 proc., a dziś startuje na 1,5-proc. plusie. Giełdowy rollercoaster na GPW trwa w najlepsze. Pytanie kiedy się zatrzyma? W czwartek w centrum uwagi duże spółki oraz Qumak i Prairie Mining.

 • 19 listopada 2017

  20 najciekawszych raportów przyszłego tygodnia

  Szczyt sezonu jest już za nami, ale wyniki kwartalne jeszcze do końca listopada będą ważnym czynnikiem kształtującym nastroje na warszawskiej giełdzie. W porównaniu do ubiegłego tygodnia, gdy na rynek trafiło ponad pół tysiąca sprawozdań, najbliższe dni zapowiadają się znacznie spokojniej. Wśród ponad 50 zaplanowanych na ten tydzień publikacji jest kilka ze szczególnie ważnych dla warszawskiego rynku firm.

 • 19 października 2017

  Qumak za 19 mln zł rozbuduje inteligentny system ruchu w Lublinie

  Spółka podpisała umowę z Zarządem Dróg i Mostów w Lublinie na modernizację systemu zarządzania ruchem i komunikacją. Planowane zakończenie prac przypada na grudzień 2019 roku. Wartość kontraktu opiewa na 19 mln zł netto.

 • 28 września 2017

  GPW przed szansą. LPP wraca do wzrostów, PZU bez dywidendy

  Środowe wzrosty na Wall Street, w tym mocna postawa spółek technologicznych, nie zdołały znacząco poprawić nastrojów na GPW. Przed południem warszawskie indeksy pozostają w okolicach poziomów odniesień. Jest jednak szansa, że w kolejnych godzinach klimat inwestycyjny nieco się ociepli, a sesja w Warszawie zakończy się odreagowaniem ostatnich spadków. 

 • 26 września 2017

  Przecena na GPW i kursie złotego. LPP i CCC spadają z lokalnych szczytów

  Realizacja zysków na spółkach detalicznych i minorowe nastroje na rynkach globalnych pociągnęły we wtorek w dół giełdę w Warszawie. Honor rynku próbowały ratować Orlen i Lotos, których akcje wystrzeliły w ślad za cenami ropy.

 • 22 września 2017

  Ciemne chmury nad WIG20, w odwrocie KGHM, JSW i Kruk

  Czwartkowe wybicie dołem z konsolidacji popsuło sytuację techniczną indeksu prestiżowej dwudziestki warszawskiej giełdy. Na ostatniej sesji w tym tygodniu największą przecenę notują spółki surowcowe i energetyczne. 

 • 20 września 2017

  Oczy zwrócone na Fed, w grze GetBack, Pfleiderer i Qumak

  Środowa sesja na giełdzie w Warszawie rozpoczęła się od niewielkich wzrostów. Inwestorzy czekają na nowe sygnały z Fed, jednocześnie rozgrywając poszczególne spółki. W centrum uwagi jest Getback, Pfleiderer Group, Qumak i bijący kolejne rekordy CD Projekt.

 • 14 lipca 2017

  GPW czeka na sygnały z USA, gorąco na spółkach energetycznych i Eurocashu

  O losach piątkowej sesji w Warszawie zdecydują przede wszystkim publikowane po południu dane z USA oraz wyniki spółek z Wall Street. Czekanie na te potencjalne impulsy powinno zapewnić spokojny handel w pierwszej części notowań.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku