pixelg
Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

tOfi

tOfi

Ostatnie 10 wpisów
e-commerce okazał się nowym paliwem

Wygląda na drugie okrążenie

Sentyment na r/WSB pozostał

Trend wzrostowy po wybiciu z malejącym wolumenem obrotów


kliknij, aby powiększyć


Short volume ratio 26%

kliknij, aby powiększyć

Całość można podsumować cytatem z klasyka:


Wczoraj znalazłem info o nadchodzącym debiucie kryptowaluty PLNcoin, a mianowicie 17.03.2014 o godz. 20:00. Łączna ilość monet: 38.540.000. Przed debiutem Polacy mogą otrzymać 2.000.000 PLNc. W rejestracji podajemy tylko adres e-mail, żadnych regulaminów, klikamy tylko w link i gotowe. Nic nie tracąc można potencjalnie zyskać (patrz BITcoin).
Oferta ważna do dnia debiutu lub do wyczerpania limitu 2.000.000 PLNc

więcej szczegółów

John Rambofeler napisał(a):
(...) W każdym razie miło widzieć świeżą, ciepłą krew na GPW.

Taka świeża to już nie, ale faktem jest że sporo osób odkurzyło rachunki w związku z tym IPO. Musiałbym być na bezrobociu, aby mieć ochotę na 557 stronicowy prospekt, ale przeczytałem już aneks odn. przydziału i zgadza się - zasada Maksymalnego Przydziału.

Mi znane są 3 przypadki

X zapisał się na 1500 akcji, otrzymał 452
Y zapisał się na 1100 akcji, otrzymał 453
Z zapisał się na 600 akcji, otrzymał 452

Wygląda tak jakby nie było proporcjonalnego przydziału, tylko każdemu po równo. Prawie jak za komuny blah5 "prawie" bo za komuny każdy g... miał blah5

stefanek napisał(a):
Jak myślicie, czy przy inwestycji w IPO Newag jest szansa zwrotu środków zakładając redukcję do 2 grudnia, tzn. rozliczenie już przez KDP i zwrot na rachunek maklerski, celem załapania się na Energę?:)
...


Matematyka i zasady księgowania / rozliczania transakcji na gpw mówi, że nie:

25.11.13 - zakończenie budowania księgi popytu wśród inwestorów instytucjonalnych, ustalenie ostatecznej liczby akcji oferowanych w ramach oferty oraz ceny sprzedaży akcji Newag
25.11.13 +3 dni = 28.11.13

02.12.13 - ostatni dzień zapisów na akcje Energi
02.12.13 -3 dni = 27.11.13

ale nie wykluczam, że mogę się mylić.

Wg mnie marże są pożerane przez koszty złej jakości, które w motoryzacji w czasie kryzysu są skrzętnie wykorzystywane i generowane w dół łańcucha dostaw. Koszty te muszą się w pewnym miejscu zatrzymać, a że klientem jest zazwyczaj niemiecka firma i dostawcą też to obrywa polska firma która jest pośrodku.

Boryszew Maflow nadal szuka inżynierów jakości rozpatrujących reklamacje co może świadczyć o tym, iż na tym stanowisku istnieje duża rotacja:
www.pracuj.pl/praca/inzynier-j...
Cytat:
WYMAGANIA / KWALIFIKACJE ZAWODOWE:
...
Opanowanie, odporność na stres


Tyle odnośnie sytuacji z wewnątrz branży.

Odnośnie skupu to jest on przeprowadzany na wysokich poziomach prawdopodobnie po to, aby w 1. kolejności zawyżyć wynik finansowy. Boryszew posiada akcje Boryszewa, Impexmetal posiada akcje Boryszewa, Boryszew posiada akcje Impexmetal. W tym wypadku każdy wzrost kursu najlepiej na koniec okresu rozliczeniowego (koniec marca, czerwca, września, roku) powoduje wzrost wyniku finansowego obydwu firm. C/Z = 56, już nie piszę o sztucznie utrzymywanym kursie poprzez skup, bo za to usunięto mój ostatni wpis jak kurs poszybował z 0,40 do 0,90 w trakcie 1. skupu.

Witam,

zacząłem wypełniać pit 37 i zatrzymałem się w miejscu nadpłata podatku. Jeśli w 2012 miałem 0zł dochodu, a więc i 0zł podatku do zapłaty, lecz potrącono mi podatek od dywidendy to czy dobrze rozumuję, że powinienem mieć nadpłatę i US powinien mi zwrócić tę wartość?

Proszę o rozwianie moich wątpliwości.

No i stało się, fundusze DAMF i innych cypryjskich wehikułów Patrowicza uszczuplą się o 9,9%

www.pb.pl/3043899,64863,cypr-p...

Cytat:
Jednym z warunków uzyskania przez Cypr tej pomocy jest obciążenie depozytów bankowych jednorazową opłatą. W przypadku depozytów do 100 tys. euro jest to 6,75 proc., a powyżej 100 tys. euro - 9,9 proc

Cytat:
Szukam strategii inwestycyjnej na ten rok. Czy warto inwestować w spółki Mariusza Patrowicza?


Pierwszy obiektywny artykuł na w/w temat.

www.parkiet.com/artykul/7,1302...

Czy tylko ja widzę na wykresie Boryszewa możliwośc ORGR z zasięgiem na 0,86 i przełamanie linii trendu spadkowego?

4 wykres pod linkiem:

wiadomosci.stockwatch.pl/4-duz...

Pytań poważnie, ponieważ nie mam wykształcenia w tym kierunku a nie wiem czy nie kieruję się zbytnim optymizmem. Z tego co pamiętam to jakiś olbrzymi ORGR zrealizował się swego czasu na Krezusie i dzisiejszy kurs jest tego efektem.

Jako, iż parkiet ostatnio promując Don Patro dochodzi do granic absurdów to poniższy artykuł

www.parkiet.com/artykul/128535...

Cytat:
Rośnie wycena stajni Mariusza Patrowicza


nie bez powodu może kojarzyc się ze stajnią Augiasza

Cytat:
Augiasz miał dzięki przychylności bogów najbogatsze na świecie trzody i stada koni. Z jego stajni, obór i owczarni nie wynoszono jednak od wielu lat gnoju i były one źródłem przykrego zapachu. Również pastwiska zalegała gruba warstwa gnoju.

Oczyszczenie ich w ciągu jednego dnia było piątą z 12 prac, które Herakles musiał wykonać dla króla Eurysteusza. Pracę oczyszczenia stajni i obór Augiasza Eurysteus zlecił Heraklesowi w celu upokorzenia go. Jednak Heraklesowi udało się tego dokonać w ciągu jednego dnia przed zmierzchem.


Herkulesa na giełdzie już mamy...

Dzisiaj walka podaży z popytem, obrót po 3 godz. sięgnął już 16 mln pln (dla porównania KGHM 22,5 mln pln). Ostatnio zakład Boryszew Maflow w Tychach zwiększa zatrudnienie, o czym świadczy nie tylko link poniżej Shhh

www.pracuj.pl/praca/boryszew;k...

tOfi napisał(a):
(...) Z tego co czytałem to Karkosik ma w planach sprowadzenie przejętych firm na tereny w Toruniu, a wtedy koszty produkcji znacznie spadną(...)


Przepraszam, że zacytuję sam siebie, ale zostałem niesłusznie zanegowany przez 'menager'

"Podtrzymujemy plany przeniesienia części niemieckiej produkcji motoryzacyjnej do Elany. Pierwszym elementem tej układanki będzie uruchomienie tam produkcji regranulatu. W kolejnym etapie będziemy tam przenosić produkcję z niemieckich zakładów, prawdopodobnie w pierwszej kolejności będą to zakłady Ymos" - powiedział (prezes Boryszew S.A. - dop.).

źródło:
gpwinfostrefa.pl/GPWIS2/pl/new...(o

Przypuszczam, iż różnica pomiędzy twoimi proporcjonalnymi kalkulacjami, a kalkulacjami zarządu Boryszewa biorą się z tego, że projekty będą zamykane w formie PPAPu w drugim półroczu. Kto jest w branży ten wie, że za tym idą duże pieniądze.

I tak już mają spore możliwości technologiczne, więc po co mieliby dalej przejmować? Teraz muszą uporządkować sytuację w przejętych firmach, aby czerpać z nich maksymalny zysk (a możliwości tu są spore). Z tego co czytałem to Karkosik ma w planach sprowadzenie przejętych firm na tereny w Toruniu, a wtedy koszty produkcji znacznie spadną. Tak więc jak widać roboty jest sporo, a cały Automotive to projekty, projekty i jeszcze raz projekty. Produkcja jest planowana 2-3 lata przed tym zanim zobaczysz daną część w samochodzie, a części jest sporo (coraz więcej chromowanych vide Ymos).

Cóż za ironia. Czyżby do słabego, spekulacyjnego akcjonariatu zaliczał się sam prezes?

[...] Jednak w dłuższej perspektywie te spadki mogą wyjść nam na dobre. Opuści nas słaby, spekulacyjny akcjonariat, a my z czasem odbudujemy naszą pozycję i kurs akcji. [...]
źródło: wyborcza.biz

[...] Na zmniejszenie udziału w spółce zdecydował się również jej prezes Grzegorz Leszczyński. W ubiegłym tygodniu spółka poinformowała, że zmniejszył on swoje zaangażowanie z 12,09 do 10,5 proc. [...]
źródło: stockwatch.pl

następne będą piwniczne

Czytam i niedowierzam wypowiedzi naszego ministra finansów

Rostowski odpowiedział: "nie. Mamy gospodarkę rynkową, a w gospodarce rynkowej spółki sobie radzą i na tym polega bogactwo, które mamy od 20 lat"

Jeżeli upadłość spółek PBG i Polimex-Mostostal miałoby mieć znaczenie dla polskiej gospodarki liczone w %PKB to należy robić wszystko, aby temu zapobiec. Z obawy o spowolnienie gospodarcze w Europie pchamy pieniądze w kieszenie państw wiecznej siesty, a sami sobie nie mielibyśmy pomóc? Jeżeli pan Rostowski chce trwać przy swojej opinii o pięknie kapitalizmu to mógł wypowiadać się tym samym tonem na forum parlamentu europejskiego, a płakać iż zaczyna się starać o zieloną kartę jak Grecja upadnie.

Polimex już przedstawił swoją propozycję pomocy do ARP, teraz czas na PBG.

Arrinera to zwykły składak, a nie unikalny samochód wyścigowy wysokiej klasy. Firma ta w życiu nie sprzeda go w cenie równej ferrari albo lamborghini. Poza tym nic nie uzasadniałoby tak wysokiej ceny, podzespoły kupowane u innych producentów składane w jedną całośc. Firma nie inwestuje w żadne formy wtryskowe do produkcji unikalnych elementów składowych. Nie jest to żadna innowacja, a swoją kasę już zrobi za pomocą gpw.

Witam,

Grupie Boryszew brakuje restrukturyzacji w segmencie Automotive, ale skoro dopiero przejeli Ymosa efekty będą po niedługim czasie. Sam pracuję w jednej z restrukturyzowanych spółek w branży Automotive i jest tu duże pole do poprawienia wyniku finansowego. A należy pamiętać, iż Boryszew ma swoją wtryskownie, galwanizerie (coraz więcej elementów ozdobnych w nowych samochodach) i przewody hydrauliczne układów wspomagania. Jeśli produkują elementy stalowe to pewnie też wewnątrz grupy.

Aby nie rozwodnic dywidendy przypadającej na całkowitą ilośc akcji trzeba na każde 4 akcje kupic piąta. Wartośc dywidendy 0,14 pln / 1 akcja została przyjęta jako średnia z obliczeń tomcichy Przychody z dywidendy prezentują się wtedy następująco:

5 x 0,14 pln = 0,70 pln

Należy od nich odjąc także podatek dochodowy, zostaje 0,57 pln

Cena emisyjna: 0,80 pln

Wniosek: jeżeli wchodzisz w emisję to sam sobie sponsorujesz dywidendę, a jeszcze trochę zostaje w kasie PSW. Najwięcej zgarnie i tak SP.

Ja stawiam na info w stylu "Leszek Miller zwiększył zaangażowanie w Petrolinvest o 100%!", dla nieznających realia z 30 akcji do 60 Boo hoo!

@michalulicki

Trzeba było być dzisiaj o 13:20 w galerii Stary Browar w Poznaniu i zapytać się o to samego szefa Whistle Pamiętaj, że uśredniając zminimalizujesz stratę tylko w momencie jeżeli kurs ruszy do góry. Jeżeli dalej będzie spadało to ją tylko powiększysz. Decyzja należy do Ciebie - witamy na GPW wave

Cytat:
W związku z powzięciem przez Giełdę istotnej informacji dotyczącej spółki PROMET S.A., Zarząd Giełdy działając na podstawie § 11 ust. 1 pkt 2) Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu postanawia zawiesić obrót akcjami tej spółki, oznaczonymi kodem "PLPROMT00014", w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect począwszy od dnia 30 września 2011 r. do końca dnia następującego po dniu, w którym informacja ta zostanie przekazana przez tę spółkę do publicznej wiadomości w trybie i na warunkach obowiązujących na tym rynku.


źródło: gpwinfostrefa.pl/palio/html.ru...


Ciekawy jestem bezpośredniej przyczyny zawieszenia, bo pośrednich znalazłoby się sporo. Swoją drogą kto opublikuje raport bieżący skoro dotychczas robił to Prezes, a działalność gospodarcza została zawieszona.

Bessa i tyle. Granie przeciwko trendowi może się źle skończyć. Ja nauczony jednym cyklem trwającym od 2009, czekam na kolejny. Na argumentację mogę podać brak pozytywnych informacji w mediach, koniec rządowych programów pobudzających gospodarki (już dawno) i wszechobecne oszczędności. A i jeszcze chyba każdy cios w Stany kończył się tak samo.
Pozdro, ja na razie bez akcji od AA+


Jeszcze w ogóle nie było wyroku... a za nim się uprawomocni też trochę mija.
Póki co został złożony tylko wniosek o ogłoszenie upadłości.

1. Złożenie wniosku o ogłoszenie upadłości.
2. Otrzymanie wyroku 1. instancji
3. Apelacja
4. Prawomocny wyrok Sądu Apelacyjnego
5. 6 miesięcy i koniec notowań

To oczywiście niekorzystny scenariusz.

Należy również pamiętać, że w Prokuraturze Okręgowej w Bydgoszczy prowadzone jest śledztwo w sprawie działania na szkodę spółki (3 mln + 1 mln). Jeżeli udałoby im się odzyskać tę kwotę to firma znowu będzie mogła stanąć na nogi. Teren w Bydgoszczy czeka, nikt go nie dewastuje ani nie okrada.

Cytat:
2. Organizator Alternatywnego Systemu wyklucza instrumenty finansowe z obrotu w alternatywnym systemie:
1) w przypadkach określonych przepisami prawa,
2) jeżeli zbywalność tych instrumentów stała się ograniczona,
3) w przypadku zniesienia dematerializacji tych instrumentów,
4) po upływie 6 miesięcy od dnia uprawomocnienia się postanowienia o ogłoszeniu upadłości emitenta, obejmującej likwidację jego majątku, lub postanowienia o oddaleniu przez sąd wniosku o ogłoszenie tej upadłości z powodu braku środków w majątku emitenta na zaspokojenie kosztów postępowania.


źródło: www.newconnect.pl/pub/regulacj...


kliknij, aby powiększyć


kliknij, aby powiększyć


kliknij, aby powiększyć


kliknij, aby powiększyć


Cała galeria: media.stockwatch.pl/data/2011/...

Zdjęcia filii w Bydgoszczy z dnia 22 lipca.
Drzwi zamknięte na klucz, nikogo w środku, całość obita blachą zimnogiętą.
Od 2 miesięcy nie pracują, ale nie widziałem żeby ktoś rozkradał majątek.

Spółka o najwyższym wskaźniku produktywności, tj. przy nakładach nie przekraczających 200k kurs wywindowano o 300%. A wszystko dlatego, że parkiet zamieścił artykuł sponsorowany.

Kolejne dobre info:
Cytat:
Podpisanie umowy z dystrybutorem na rynek niemiecki
Zarząd BIOERG S.A. informuje, iż w dniu 12 lipca 2011 roku otrzymał informację od firmy Inside Global Business GmbH z siedzibą w Berlinie, Niemcy o podpisaniu z BIOERG S.A. umowy dystrybucyjnej.

Zawarcie umowy ma na celu pozyskanie przez dystrybutora klientów na produkty BIOERG S.A. na terenie Niemiec. Podpisana umowa precyzuje współpracę do pozyskania dwóch dużych niemieckich sieci handlowych, które łącznie posiadają 15 350 punktów sprzedaży.
O zawarciu znaczących umów z klientami pozyskanymi na podstawie niniejszej umowy dystrybucyjnej Emitent będzie informował w osobnych komunikatach.

Podpisanie umowy dystrybucyjnej jest częścią realizacji strategii BIOERG S.A. mającej na celu rozwój sprzedaży na rynkach zagranicznych.

źródło: www.newconnect.pl/index.php?pa...

Kierunek obrali właściwy, teraz pozostaje czekać na efekty. Swoją drogą inside-trading trwał już od kilku dni :/

156,40
+15%
Pray

Jejku, jeszcze nikt tu nie zauważył, że Romek puścił 43 mln akcji w rynek? Spójrzcie ile zarejestrował na ostatnim walnym, a ile jest w starych danych na gpwinfostrefa. W końcu za coś musi wykupić PP.
Teraz kurs i tak jest niżej niż w momencie odcięcia PP, więc pozostaje czekać na koniec notowań PP wtedy może coś się ruszy.
Pray

Dzięki za czujność, powinno być...

1. Spadek do 0,01 na K i 0,02 na S
2. Maksymalne wyduszenie leszczy na 100% spreadzie
3. Scalenie 100:1
4. Obniżenie kapitału zakładowego w drodze obniżenia wartości nominalnej akcji
5. Emisja z PP po 0,01 w stosunku 1:30
6. Emisja z PP po 0,10 w stosunku 1:10
7. Po odcięciu wartości PP beztransakcyjne wyciągnięcie kursu o 900% w górę
8. Po czym na zmianę spadki i wzrosty po 20%
9. W efekcie powolna osuwka do kilkudziesięciu groszy
10. Zakończenie emisji
11. Wywalenie nadmiaru w rynek aż sytuacja nie będzie jak w pkt. 1

Chyba tylko Don Patro nie gubi się w tym wszystkich i zawsze jest na +

Perspektywy widzę takie:

1. Spadek do 0,01 na K i 0,02 na S
2. Maksymalne wyduszenie leszczy na 100% spreadzie
3. Scalenie 100:1
4. Emisja z PP po 0,01 w stosunku 1:30
5. Emisja z PP po 0,10 w stosunku 1:10
6. Po odcięciu wartości PP beztransakcyjne wyciągnięcie kursu o 900% w górę
7. Po czym na zmianę spadki i wzrosty po 20%
8. W efekcie powolna osuwka do kilkudziesięciu groszy
9. Zakończenie emisji
10. Wywalenie nadmiaru w rynek aż sytuacja nie będzie jak w pkt. 1
Boo hoo!

A mnie zastanawia jedno, skoro większośc ludzi 'jara się' supercar'em a nie całą działalnością inwestycyjną Veno to dlaczego nie poczeka na debiut spółki Arrinera Automotive na NewConnect. Tym samym kapitałem uzyskacie większy udział w zyskach (jeżeli kiedykolwiek będą). Debiut miał byc już w 1 połowie 2011, ale pewnie najpierw dadzą szansę zrobic Veno emisje z pp po 0,07.

krewa napisał(a):
inwestorzy zobaczyli zaledwie prototyp, wyposażony w niby ekologiczną, lecz niewydajną jednostkę napędową o mocy 5 człowieków.

To już we Flinstonach opracowali lepszą technologię, wystarczyło że jeden machał nogami.
Silnik Veno o mocy 5 murzynów. Tylko trzeba będzie im codziennie obcinac paznokcie, żeby nie zarysowali lakieru. Na czerwonym świetle zawsze będą mogli umyc szyby - to jest technologia polish car Dancing

Mi to wygląda na sprzedaż faktów. Zgodnie z maksymą, ci co kupowali po 0,02 0,03 teraz sprzedają bo już nie ma pod co rosnąc. Prototyp pokazany? Pokazany. A od prototypu do produkcji/zysków dłuuuga droga wave

Tak edukacyjnie, skoro dzień dywidendy jest 3 czerwca to biorąc pod uwagę 3 dniowe rozliczenie transakcji na WGPW dzisiaj jest ostatni dzień aby się na nią załapac (1,00 na akcje). Tak tylko żeby nikt później się nie obudził za 3 dni, że kupił akcje i dlaczego to nie ma dywidendy? blackeye

Swoją drogą niezły pomysł na reklamę. Koleś z marketingu, który na to wpadł na pewno dostanie niezłą premię.
Parkiet też o tym pisze:
www.parkiet.com/artykul/105760...

edit: Ameryka się u nas bardzo dobrze "sprzedaje", przykład: Karen
no ale teraz to nie mowa o Polce z amerykańskim paszportem, tylko Obamie
wartośc spekulacyjna wysoka thumbright

Cytat:
IQ MEDICA S.A. jest podmiotem działającym w segmencie Premium rynku chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej oraz kosmetologii. W październiku 2007 r. Spółka otworzyła specjalistyczną klinikę w Warszawie. Klinika prowadzona przez Spółkę posiada status Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej (NZOZ) oraz wszystkie niezbędne zgody i pozwolenia Sanepid-u na prowadzenie działalności medycznej.
Obecnie klinika Emitenta świadczy usługi z zakresu: powiększania piersi, odsysania tłuszczu, korekcji powiek, plastyki brzucha, korekcji nosa, kosmetoginekologii, chirurgii estetycznej stopy.

Powyższe zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej stanowią 100% przychodów Spółki w 2010 r., które wyniosły 1 796 tys. zł. W 2009 r. całość przychodów Spółki została osiągnięta również z usług chirurgii plastycznej, których wartość wyniosła 1 928 tys. zł.

Poza powyżej przedstawionymi usługami Spółka od lipca 2011 r. wprowadzi zabiegi implantacji włosów – mała ilość obecnych na rynku specjalistów powoduje, iż zabieg ten jest bardzo poszukiwany. Zabieg ten będzie wykonywany w punkcie w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej.

Spółka prowadzi również rozmowy dotyczące wprowadzenia do oferty nowych zabiegów, m.in. zabiegówz zakresu usuwania żylaków innowacyjną metodą VNUS, medycyny estetycznej, laseroterapii, dermatokosmetologii, medispa.

Spółka jako pierwsza lub jedna z pierwszych w Polsce zaoferowała klientom następujące zabiegi:

-SmartLipo - lioliza laserowa, zabieg polegający na zastosowaniu technologii laserowej do likwidacji tkanki tłuszczowej,
-Vibrolipo - liposukcja XXI wieku, zabieg modelujący sylwetkę,
-Happy Lift - małoinwazyjny lifting twarzy z wykorzystaniem specjalnych nici,
-Macrolane – metoda polegająca na poprawianiu kształtu części ciała poprzez użycie preparatu kwasu hialuronowego,
-komputerowa wizualizacja implantów piersi przed zabiegiem.

Obecnie klinika znajduje się w czołówce klinik w Warszawie oraz współpracuje z 30 ekskluzywnymi zakładami kosmetycznymi na terenie Warszawy.

źródło: newconnect.pl/index.php?page=i...

Po artykule na pulsie biznesu kurs rośnie
newconnect.pb.pl/2432030,3370,...

Jednym z nielicznych zwycięzców na tym papierze będzie niewątpliwie InvestCon, który 23.05. poinformował że zszedł poniżej 5%. Dla rachunku kurs wynosił wtedy ok. 1,50, a obejmowali akcje po 0,10 co dla 106544 o których sprzedaży poinformowali daje niecałe 150k zysku. Biorąc pod uwagę 'prespektywy biznesu', a także jego wycenę pozostałe 68456 też już pewnie puscili w rynek łącznie uzyskując zapewne niecałe 250k zysku.
Kto przespał PDA to jego strata, teraz to już zdecydowanie po ptakach Whistle

Cytat:
Działając na podstawie art. 395 §2 pkt. 2 k.s.h. Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy City Interactive S.A. w związku z osiągnięciem przez Spółkę w roku obrotowym 2010 zysku netto w wysokości 25.823.050,62 PLN, postanawia całość zysku netto w wysokości 25.823.050,62 PLN przeznaczyć na fundusz dywidendowy Spółki.


źródło

Czy dobrze rozumiem, że w projekcie uchwały na WZA dn. 20.06. spółka chce cały zysk z 2010 wypłacic akcjonariuszom w formie dywidendy?

Giełda ma tam jakiś sens, tylko trzeba szukac informacji.
Odpowiedzi:
1. Nie, ponieważ nie są notowane.
2. Nie, ponieważ nie ma już PP. Zapewne wykupiłeś wcześniej PDA i teraz czekasz aż zostaną zarejestrowane przez KDPW, a następnie zasymilowane z obenymi akcjami i notowane pod jedną nazwą ATE na newconnect

Na moje to z tymi PP to zagrywka na krótką sprzedaż. Najpierw opchneli na rynek, a na samym dole odkupywali. Na dodatek obejmą jeszcze te akcje, których nikt nie wykupi i będą na +. Tak się robi pieniądze! Po co się męczyc z rozwojem firmy jak można przeprowadzic emisję z PP na której ucierpią prawie wszyscy puke_l

broker_ns napisał(a):
...A Ci co sprzedają po 0,2 lub 0,1 zł PP to tylko robią sobie gigantyczną stratę! ...

z rachunkowego punktu widzenia notują zysk thumbright

Jeżeli można to mała dygresja edukacyjna:
Cytat:
Midas jest bohaterem wielu legend, mitów i anegdot. W mitach przypisywano mu wyjątkową głupotę. Jedna z opowieści opisuje, jak poratował zabłąkanego Sylena z orszaku Dionizosa zmierzającego do Indii. W nagrodę Dionizos obiecał spełnić jedno życzenie króla. Władca poprosił, aby każda rzecz, której dotknie, zamieniała się w złoto. Szybko jednak Midas zorientował się, że grozi mu śmierć głodowa – chleb i wino również zamieniało się w złoto. Przerażony wybłagał od Dionizosa utratę daru, musiał tylko umyć głowę i dłonie w wodach rzeki Paktol, która od tej pory stała się złotonośna.

Midas według innego mitu był także sędzią w zawodach muzycznych między Apollinem a Marsjaszem (lub Panem). Ponieważ uznał, iż to Marsjasz grał piękniej, bóg ukarał go oślimi uszami. Od tej pory nieszczęsny król zawsze nosił turban, aby uchronić się od ośmieszenia. O jego sekrecie wiedział jedynie nadworny fryzjer, ale Midas zabronił mu wyjawiać go pod karą śmierci. Sługa nie mógł jednak wytrzymać, chciał się komuś zwierzyć. Udał się więc nad morze, wykopał w piasku niewielki dół i krzyknął: "Król Midas ma ośle uszy!" Zasypał dół i odszedł uspokojony. Po pewnym czasie na miejscu dołu wyrosła kępa trzcin. Gdy powiał wiatr trzciny szemrały: "Król Midas ma ośle uszy!". Doprowadziło to do tego, że cały kraj dowiedział się wkrótce o wstydliwej tajemnicy władcy.

źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Midas
Pasuje jak ulał king

Szkoda, że nie było opcji krótkiej sprzedaży na PP king

zawiesili notowania, to się nazywa 'wolny rynek'

DeTomaso-IS napisał(a):
oczywiście "nie myślę"

Ja się połakomiłem na 20%, ale widzę że bardziej wytrwali mają już sporo więcej.
Pamiętaj tylko, że w takich przypadkach ja ten na koniec wszyscy się rozchodzą, a ostatni gasi światło salute

Nie ma to jak siła mediów, 20% z dnia na dzień Dancing Tylko pb potrafi tak zaspekulowac.

Źle myślisz, 27 czerwca jest ostatnim dniem notowania z dywidendą. 28.06. możesz sprzedać, a na twoje konto i tak wpłynie kasa.

Może i matematyka nie dotyczy, ale ciekawe czy AT również. Póki co rysuje się RGR, super technikiem nie jestem, ale jutro się okaże co i jak. Jakby ktoś bardziej zorientowany w temacie mógł potwierdzic albo zaprzeczyc moim domysłom to byłbym wdzięczny.

Cytat:
Według naszych informacji spółka, która kontroluje Michał Sołowow, planuje inwestycje w oświęcimskiej podstrefie Krakowskiej SSE.

źródło: www.parkiet.com/artykul/104913...

Do rozważenia czy i tym razem stara jak świat maksyma się sprawdzi Think

Quercus zszedł poniżej 10%. Bosko, na dodatek AT prawdopodobnie pokaże objęcie bessy.

Komuś jeszcze nie działa 5 najlepszych ofert notowań? Czy tylko ze mnie pokpili?

edit: napisałem maila i już działa

Dokładnie, najpierw pompka na niewielkich obrotych, teraz megaspadki na olbrzymich, a ktoś się jeszcze łudzi że rynek wycenia perspektywy branży. Dla mnie albo artykuł sponsorowany albo ktoś jest niepoprawnym optymistą.

Wg mnie z kosztami jest jak w życiu, czyli na bieżąco. Najpierw inwestujesz (ponosisz koszty), a później inwestycja sie zwraca (osiągasz przychody). Jak przychody są większe od zysków to mówimy o zysku, a jak jest na odwrót to o stracie wave

Żeby tylko do 10 PLN, wg mnie będzie scenariusz rodem z Teliani-PDA
czyli pozostało już tylko ubieranie...

Cytat:
W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 14/2011 z dnia 12 kwietnia 2011 roku, w którym Zarząd City Interactive S.A. poinformował, iż do dnia 30 kwietnia 2011 roku przekaże informacje nt. daty premiery wydania gry "Sniper Ghost Warrior" na platformę Sony PlayStation®3 na terytorium Japonii, Zarząd Emitenta niniejszym informuje, iż - ze względu na zaistnienie okoliczności i czynników niezależnych od Emitenta (sytuacja przedsiębiorstw w dotkniętej katastrofą Japonii) - informacja nt daty wydania gry "Sniper Ghost Warrior" na platformę Sony PlayStation®3 na terytorium Japonii zostanie przekazana przez Emitenta, wedle obecnych szacunków, najpóźniej do dnia 20 maja 2011 roku.


źródło: gpwinfostrefa.pl/palio/html.ru...

czyli tsunami zaczyna docierac i do Polski..

Szczyt hossy będzie jak Atlantis i Fon wejdą do Wigu 20 blah5

Cytat:
Wzajemne objęcie akcji przez spółki z grupy Mariusza Patrowicza ma doprowadzić do gigantycznego wzrostu ich kapitalizacji. (...) gdyby wspomniane megaemisje doszły do skutku, przy bieżących kursach Fon i Atlantis byłyby warte po 8,7 mld zł, co plasowałoby je obok Getin Banku, ING BSK czy energetycznych gigantów Enei i Tauronu.

źródło: parkiet.com

Cytat:
ATON-HT S.A. - zakończenie testów urządzenia w Chorwacji

źrodło:
inwestor.aton.com.pl/var/userf...

Całkiem możliwe, że z punktu widzenia analizy technicznej zrealizuje się ten ORGR Pray

Moim zdaniem dopiero raport za 2010 może ożywic kurs akcji. Ewentualnie jakieś prognozy na 2011 i kolejne raporty okresowe. Magia nazwiska jest już w cenie, teraz kolej na wyniki.

robberto napisał(a):
Tradycją na Atonie jest chwalenie się planami a nie faktami; przypomina to bezrobotnego któremu w portfelu zarosło mchem ale chwali się, że intensywnie szuka pracy. Lada chwila wskoczy raport miesięczny, ciekawe czy po raz trzeci z rzędu zaserwują regułkę: ...


Aton HT dysponuje technologią wartą miliony euro/dolarów. Takich kontraktów nie podpisuje się kilka razy miesięcznie. Firma dopiero zaczyna się rozpychac łokciami na rynku i wg mnie warto się jej przyjrzec i spróbowac ocenic perspektywy rozwoju.

Cytat:
Rozpoczęcie testów urządzenia ATON BW-M w Chorwacji
Zarząd ATON-HT S.A. informuje, iż w dniu 10 grudnia 2010r., na zaproszenie jednej z chorwackich spółek, przedstawiciele Spółki ATON-HT rozpoczęli testy urządzenia ATON BW-M w Chorwacji. Testy zostały zorganizowane przez spółkę, która od kilkudziesięciu lat zajmuje się zagospodarowywaniem odpadów a także odzyskiwaniem i produkcją paliw alternatywnych. Spółka działa również w krajach byłej Jugosławii. Testy mają na celu przeprowadzenie próby na odpadach szpitalnych w jednej z klinik chorwackich, gdzie z możliwościami urządzenia, zostaną zapoznani także przedstawiciele władz chorwackich, w szczególności przedstawiciele ministerstwa zdrowia i ochrony środowiska. Testy odbywają się przy czynnym udziale i wsparciu chorwackich mediów.Przeprowadzenie testów ma potwierdzić skuteczność metody MTT i urządzenia typu ATON w zakresie unieszkodliwiania odpadów. Chorwacja, jako kraj aspirujący do wejścia do Unii Europejskiej zobowiązana jest do dostosowania infrastruktury (typu oczyszczalnie ścieków, składowiska czy utylizacja odpadów) oraz przepisów o gospodarce odpadami do przepisów unijnych.
Wyjazd na testy do Splitu jest wynikiem kilkumiesięcznych rozmów, spotkań i działań zarówno ze strony ATON-HT S.A. jak i przedstawiciela Spółki na Bałkanach.

Podstawa prawna: § 3 ust. 1 Załącznika do Uchwały Nr 363/2009 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 27 lipca 2009 r. "Informacje Bieżące i Okresowe
w Alternatywnym Systemie Obrotu".

źródło: newconnect.pl

mathu napisał(a):
Gdyby zamknęło się nad 4.40, to chyba zdecyduję się wejść, ale moim zdaniem szanse na to są nikłe.

Czyżby kolejny wielki powrót na pokład Atona? Mathu już nieraz zmieniałeś zdanie, więc jestem ciekawy czy tym razem również. Pozdrawiam

Miał już 2 255 000 akcji. Na gpwinfostrefa rzadziej uaktualniają więc możesz sobie sprawdzic. Jeszcze jest stary zapis. Za to na aton.com.pl masz nowsze dane, które podają iż aktualnie prezes ma 2 452 666 akcji.

mathu napisał(a):
Ja chętnie znowu wejdę w Atona, ale powiem szczerze, że czekam na realizację trójkąta i spadek na 3,50. Technicznie jest tu padaka, a jeśli rozporządzenie znowu się opóźni, to w grudniu będzie lawinka. Wiem że jest wiele osób, które trzymają pakiety po kilkadziesiąt tysięcy akcji i po prostu kończy im się cierpliwość. Przy takim popycie wystarczy jedna, żeby kurs poleciał na dno.

I chyba dokładnie na to samo liczą grubasy, które chcą odkupic te tony akcji po dużo niższej cenie niż obecnie. Wg mnie jest to spółką o bardzo dużym potencjale rozwoju i jestem w stanie przetrzymac trwający już dłuższy czas spadek.

drobnica w życiu by nie utrzymała kursu na +24%
Wróciłem z pracy krótko przed 16 i zdąrzyłem zaobserwowac m.in. 5000 w 1 pakiecie co daje 1/4 mln zł. Drobnica?
Tauron to zupełnie inna historia, większe IPO, mniejszy popyt związany z "przesileniem" energetycznym na GPW (PGE, Enea). GPW nie ma swojego substytu na GPW.

SERG napisał(a):
Miałem inwestować długoterminowo a z rana pogoniłem akcje po 52,8.
Jestem ciekaw do ilu się skorekci w następnych dniach? Jak zejdzie do jakiegoś sensownego poziomu to kupie pakiecik na dłuższe trzymanie.
Dzisiaj kupno do dla mnie osobiście czyste szaleństwo :).
Myślę, że podobną strategie do mojej ma wielu inwestorów.

Większość zazwyczaj się myli. Skoro wszyscy czekają na spadki, aby odkupić to co dzisiaj sprzedali, tym większe prawdopodobieństwo kolejnych sesji wzrostowych. Dzisiaj na fixie wszystko zostało zebrane. Nie zdziwiłbym się jakby jutro było 5-10%.

TheBlackHorse napisał(a):
Jeszcze należy wspomnieć, że scalenie akcji 11.10.2010r.

zapewne chodzi o asymilacje praw do akcji ;)

Info ma krótkoterminowy wydźwięk negatywny... i o to chodzi blackeye
Wtajemniczeni pamiętają zamieszanie z ceną wezwania 6,25 na MWT, a gdzie jestes teraz MWT? king

edit: wg mnie kierunek jest tutaj jeden: USA, ale najpierw trzeba postraszyć ulicę Anxious

andy_dufresne napisał(a):
(...)
Kolejne podejście do górnego ograniczenia zakresu konsolidacji - wyjście powyżej 7.10 powinno sprowokować szarżę byków.

Sądzę, że bez konkretnego infa się nie obędzie. Wiadomość o asymilacji była już podawana do wiadomości 24.09.

Cytat:
Zarząd Spółki ATON-HT S.A. informuje, że dnia 15 września 2010 roku otrzymał informacje od Vasto Investment sarl z siedzibą w Luksemburgu, iż w wyniku rejestracji przez Sąd podwyższenia kapitału zakładowego w ramach emisji akcji serii E, Vasto Investment sarl objął 1.353.532 akcji zwykłych na okaziciela serii E, tym samym zwiększył liczbę posiadanych akcji do 1.997.532, które stanowią 12,11% kapitału zakładowego i uprawniają do wykonywania 1.997.532 głosów na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy co stanowi 11,75% wszystkich głosów na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy.

Przed rejestracją zamiany kapitału Vasto Investment sarl posiadał 644.000 ATON-HT S.A. sztuk akcji, które stanowiły 6,51% kapitału zakładowego Spółki i uprawniały do wykonywania prawa głosu z 6,19% wszystkich głosów na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy.

źródło: gpwinfostrefa.pl

Objeli o wiele więcej niż wynikało to z przysługujących PP na ówczesne akcje. Będzie ciekawie :)

Z tym, że ten skupik będzie po odcięciu wartości PP, a górną granicą wg parkietu 1,2. Tak więc szykuje się mega jazda albo mega wtopa.

Atonek się przebudził. Wybicie z takiej konsolidacji, nono. Chociaż osobiście twierdzę, że co niektórzy wiedzą więcej o ewentualnym kontrakcie z BP.

Sam prezes we wrześniu wypowiadał się tak (a do tej pory się nie mylił):
Cytat:
– Skuteczność naszej technologii została wielokrotnie potwierdzona, m.in. w projekcie oczyszczenia
ziemi z zanieczyszczeń ropopochodnych na Łotwie oraz w jednej z rafinerii w Polsce. Dlatego jestem
przekonany, że testy zakończą się powodzeniem i nasze urządzenia pomogą Amerykanom uporać się
ze skutkami tej jednej z najbardziej tragicznych katastrof ekologicznych w dziejach USA – mówi
Prezes ATON-HT Robert Barczyk.

źródło: aton.com.pl

231373 - tyle papiera przeszło na fixie po 1,80, a i tak ostatecznie podaż nie zaspokoiła popytu. Wcześniej to chyba tylko nieliczni się załapali, dlatego też mam nadzięję na poniedziałkową kontynuację (przynajmniej z rana). Ostatnio balony w modzie, więc nic nie stoi na przeszkodzie thumbright

Sobolewski mówił coś o stworzeniu wig30, więc to nie całkiem niemożliwe dla IDMu się tam dostać za jakiś czas.

Obrót niesamowity 31 mln, 2 msc póki co na GPW. Ostatnio BRS tak jasno świecił.

Popieram drugą opcję. Teraz zostało tylko ubieranie leszcza, przy większej zwałce jak puszczą SL będzie można rozważyć wejście, bo arkusz zostanie wyczyszczony. Na razie trzymam się od tego z daleka.

adamz napisał(a):
tOfi napisał(a):
'widły za widłami' w to mi graj piękny cyganie Boo hoo!


Gratuluję udanej inwestycji, ale radze nie być pazernym i nie zostawiać papiera na noc.


Udana to by była gdybym kupił rano i sprzedał, a tak to narazie ani jedno, ani drugie mnie nie dotyczy. Pozostaje czekać do jutra na rozwój wydarzeń salute

'widły za widłami' w to mi graj piękny cyganie Boo hoo!

Cytat:
Zmiana ceny emisyjnej PP z 7 groszy na 1 grosz-Treść Uchwał podjętych przez NWZA w dniu 01-09-2010r.

Whistle

źródło: newconnect.pl, gpwinfostrefa.pl

za batonem na 17,00 czysta droga do 17,20 Shhh

Ludzie, jak komuś się nie podoba to niech sprzedaje akcje z ładnym zyskiem (kurs powyżej 13), a nie usiłuje manipulować innymi. Taka prawda, że przy okazji spadków na szerokim, kurs MWT też spada, ale tylko po to żeby od pewnego poziomu (ostatnio 11,30) zacząć skupowanie papiera. Można sprzedać i liczyć na spadek w te rejony, albo trzymać z nadzieją na przełamanie szczytu i jeszcze większe wzrosty Think

Cytat:
Pan Rafał Wasilewski wraz z Beyondream Investments Limited posiada 1 500 000 akcji

Moim zdaniem prezes przerzuca akcję do swojego cypryjskiego wehikułu, aby później, jak będzie sprzedawał z ogromnym zyskiem, nie płacić podatku.

zjk napisał(a):
Czy ktos orinentuje sie komu Petrol zamierza sprzedac kupiony od Orlenu gaz?

Może zajmą się produkcją mydła. Przynajmniej mieliby w końcu jakąś działalność operacyjną.

Cytat:
Zwołanie Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy Spółki FON Ecology S.A.
Zarząd Fon Ecology Spółka Akcyjna z siedzibą w Płocku wpisanej w Rejestrze Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod nr 0000336818(dalej zwanej "Spółką"), działając na podstawie art. 398 Kodeksu spółek handlowych oraz § 20 ust. 3 Statutu Spółki zwołuje Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki, które odbędzie się 15.09.2010 roku o godz. 10:00 w siedzibie Spółki w Płocku przy ul. Padlewskiego 18 lok. C.

Niniejszym na podstawie art. 402 § 2 oraz art. 4022 Kodeksu spółek handlowych Zarząd Spółki podaje szczegółowy porządek obrad Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia:
(...)
5. Podjęcie uchwały (uchwał) w sprawie podwyższenia kapitału zakładowego Spółki w drodze emisji publicznej akcji zwykłych na okaziciela serii C z zachowaniem prawa poboru dla dotychczasowych akcjonariuszy w ramach subskrypcji zamkniętej, zmiany Statutu Spółki oraz w sprawie ubiegania się o wprowadzenie prawa poboru akcji serii C, praw do akcji serii C i akcji serii C do obrotu w zorganizowanym alternatywnym systemie obrotu NewConnect, dematerializacji akcji serii C, a także upoważnienia Zarządu Spółki do zawarcia umowy z Krajowym Depozytem Papierów Wartościowych w sprawie rejestracji przedmiotowych papierów wartościowych. Proponowany dzień prawa poboru określony zostaje jako 14 października 2010 roku.
(...)

Działając na podstawie § 20 ust. 3 Statutu spółki Fon Ecology S.A. z siedzibą w Płocku ("Spółka") oraz art. 430 § 1, 431 i 432 Kodeksu spółek handlowych Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki niniejszym uchwala co następuje:
1. Podwyższa się kapitał zakładowy Spółki z kwoty 1.450.000,00 zł (jeden milion czterysta pięćdziesiąt) do kwoty 4.350.000,00 zł (cztery miliony trzysta pięćdziesiąt tysięcy), to jest o kwotę 2.900.000 zł (dwa miliony dziewięćset tysięcy), poprzez emisję 29.000.000(dwadzieścia dziewięć milionów) akcji zwykłych na okaziciela serii C o wartości nominalnej 0,10 zł (dziesięć groszy) każda ("Akcje Serii C").
(...)
3. Cena emisyjna Akcji Serii C wynosi 0,10zł (dziesięć groszy) za każdą akcję i jest równa ich wartości nominalnej.
4. Objęcie Akcji Serii C nastąpi w trybie art. 431 § 2 pkt 2 Kodeksu spółek handlowych w drodze subskrypcji zamkniętej skierowanej do akcjonariuszy, którym służy prawo poboru.
5. Dniem ustalenia prawa poboru jest dzień 14 października 2010 roku (dzień prawa poboru), a Akcje Serii C zaoferowane zostaną dotychczasowym akcjonariuszom Spółki proporcjonalnie do liczby posiadanych przez nich akcji Spółki serii A i B o wartości nominalnej 0,10 zł (dziesięć groszy) każda w taki sposób, że na każdą posiadaną akcję Spółki serii A i B przypadać będą do objęcia 2 (dwie) nowe Akcje Serii C. Nieobjęte przez akcjonariuszy Akcje Serii C w ramach prawa poboru w terminie jego wykonania, Zarząd Spółki przydzieli z uwzględnieniem art. 436 Kodeksu spółek handlowych.

źródło: newconnect.pl

Komentarz: i nie zmienia się nic...

kampus napisał(a):
(...)co tutaj się stanie nie wiadomo.

Będą niezłe cyrki king

Cytat:
Relacja z debiutu – FON ECOLOGY SA.

2 sierpnia 2010 roku na parkiecie alternatywnego rynku NewConnect zadebiutowała spółka FON ECOLOGY. Jest to już 44 debiut w tym roku oraz 147 spółka notowana na rynku NC.

Nowego emitenta w imieniu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie powitała pani Lidia Adamska – Członek Zarządu GPW. Fon Ecology SA reprezentowała pani Anna Kaczorowska – Prezes Zarządu spółki.

„Fon Ecology jest kolejną spółką z piątej dziesiątki firm debiutujących w tym roku na NewConnect. Świadczy to o dużej i stałej atrakcyjności tego rynku dla emitentów. Biorąc pod uwagę uwarunkowania makroekonomiczne i rynkowe jest to z pewnością dobry znak na 3 urodziny rynku NewConnect, które obchodziliśmy uroczyście na NewConnect Convention w ostatni weekend” – mówiła Lidia Adamska.

„ Dziś spółka wkracza w nowy rozdział swojej historii. Jesteśmy na Giełdzie.” - powiedziała pani Prezes Fon Ecology SA . „Myślę, że spółka doskonale sobie poradzi i będzie budować wartość dla swoich akcjonariuszy”- kontynuowała pani Prezes. Następnie Anna Kaczorowska podziękowała wszystkim, którzy swoją pracą przyczynili się do dzisiejszego debiutu.

Podczas debiutu odbyło się wręczenie pamiątkowej statuetki „Vivene” a także certyfikatu. Od dnia dzisiejszego spółka będzie mogła również posługiwać się nazwą „spółka notowana na NewConnect”.

O spółce:

Misją spółki jest realizacja inwestycji, które mają charakter proekologiczny. W związku z tym, zarząd Spółki realizuje decyzje o aktywnym zaangażowaniu się w realizację projektów związanych z sektorem energii odnawialnej. Głównym celem Spółki jest zwiększanie swojego udziału w rynku poprzez pozyskiwanie działających już na rynku polskim obiektów wykorzystywanych do produkcji energii odnawialnej, tj. elektrowni wodnych, a w kolejnych latach, wspólnie z innymi partnerami także elektrowni wiatrowych. Zaangażowanie się w drugi filar działalności jest w opinii Zarządu Fon Ecology SA, odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku. Obecnie priorytetem polskiej energetyki jest zwiększanie udziału energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych w całkowitym wolumenie produkcji. Spółka planuje zwiększyć swoje zaangażowanie w tym sektorze.

Papiery wartościowe wprowadzone do obrotu na NewConnect:

10.000.000 akcji zwykłych na okaziciela serii A o wartości nominalnej 0,1 zł każda,
4.500.000 akcji zwykłych na okaziciela serii B o wartości nominalnej 0,1 zł każda.

Papiery wartościowe debiutujące na NewConnect:

10.000.000 akcji zwykłych na okaziciela serii A o wartości nominalnej 0,1 zł każda,
4.500.000 akcji zwykłych na okaziciela serii B o wartości nominalnej 0,1 zł każda.

Autoryzowany Doradca Spółki: Kancelaria Prawnicza Łuczyński i Wspólnicy sp.k.

Kurs odniesienia: 0,96 zł


źródło: newconnect.pl

Nowa zabawka w rękach Patrowicza, ciekawe czy będą cyrki jak na ATS Energy: podbitka ceny do niebotycznych rozmiarów, po miesiącu emisja z PP, po odcięciu wartości PP kolejna podbitka. Postanowiłem wejść niewielką kwotą, aby później nie żałować. Do zera nie spadnie, a za to może urosnąć thumbright

SERG napisał(a):
No i jednak pomyliłem się, wyszedłem z tej spółki zdecydowanie za wcześnie.
Ależ do ilu to może urosnąć?Angel
W najbliższym czasie pewnie jakaś mała korekta na papierze się zdarzy.


Ja również pluję sobie w brodę, że nie przewidziałem iż cena w wezwaniu była po to aby odkupić akcje taniej co teraz ma miejsce. Jednak moim zdaniem ostatecznie znowu będzie można taniej kupić, tylko żal straconej okazji... d'oh!

Riddick napisał(a):
miło by było...korekta jak najbardziejShhh bo przeoczylem ta społke

Na życzenie takowa była i już się chyba skończyła (?). Dzisiaj ładne wybicie na sporym, jak na NC ostatnimi czasy, wolumenie. Aktualnie kurs próbuje uporać się z 2,80 ale już większe cyrki widziałem na tej spółce niż +10%. Ciekawy jestem czy ktoś tu jeszcze siedzi, bo ja bym nie wytrzymał takiej jazdy w dół jaka tu miała miejsce. Wolałem poczekać aż na jakieś odbicie dające nadzieję na poprawę i kontrolne wejście małym pakiecikiem, a nie łapanie noża.

Frog napisał(a):
Jest ranek. Jeszcze nie wypiłem kawy, a tu taki post Anxious

Rzeczywiście ciężkie... Nawet nie doczytałem do końca, bo wygląda jak jakiś system na Totka. Pewnie ma jakiś sens, ale zapewne też dałoby się to napisać jaśniej.

Fundamenty są niepodważalne. Jednakże liczy się także psychologia tłumu, o czym mogliśmy się przekonać jak kurs leciał z 8 prawie do ceny wezwania.

Mi się zdaje, że mimo wszystko cena z wezwania będzie przyciągać jak grawitacja kurs akcji. Jednakże cieszę się, że odbiło bo mogłem trochę sprzedać, ale będę czekał aż 6,25 znowu powie 'do nogi!' director

Echinos napisał(a):
I poooooleciało jak kamień w wodę.
Debiut -1.90 (-63.33%)

Pierwsze koty za płoty... Tymochowicz nie zauważył, że społeczeństwo przeceniło w trakcie wyborów jeden z jego "produktów" o więcej % i takie tego skutki.

Właśnie, dlaczego wątek Stark Dev nie został przeniesiony na 'spółki od A do Z - New Connect'? Czyżby Patrowicz wykupił na StockWatch dożywotni abonament? Shhh
edit: A może szef forum wie coś o jakichś najbliższych przenosinach - spekulacyjny żart ;D

siekoo napisał(a):
jakbym kupil przedwczoraj to bym juz sprzedal Shhh

Jakbym kupił rano to też by już mnie nie było na pokładzie salute

Cytat:
Syndyk masy upadłości ZL ORZEŁ S.A. informuje, że w dniu dzisiejszym, tj. 01 lipca 2010r. Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze Wydział VIII Gospodarczy d.s. upadłościowych i naprawczych, po rozpoznaniu na posiedzeniu niejawnym sprawy wniosku wierzyciela Barbary Przybysz o ogłoszenie upadłości dłużnika, postanowił ogłosić upadłość obejmującą likwidację majątku dłużnika ZL ORZEŁ S.A. w Mysłakowicach.

źródło: gpwinfostrefa.pl

Informacje
Stopień: Elokwentny
Dołączył: 9 października 2009
Ostatnia wizyta: 16 marca 2021 18:40:53
Liczba wpisów: 387
[0,10% wszystkich postów / 0,09 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 1,798 sek.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +169,37% +33 874,13 zł 53 874,13 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło