pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

martinezo

martinezo

Ostatnie 10 wpisów
Jednak wydarzyło się coś spektakularnego.
Kawałek artykułu z Onetu.

Cytat:
Ocenia się, że w obliczu problemów staną firmy uzależnione od japońskiej stali, m.in. południowokoreańskie stocznie. Także i w tym wypadku mogą wystąpić problemy z dostawami i wzrost cen.

W Korei Południowej znajdują się trzy największe stocznie świata - Hyundai Heavy Industries, Daewoo Shipbuilding oraz Marine and Samsung Heavy Industries.

- Według doniesień, trzęsienie ziemi dotknęło zakłady produkujące ok. 20 proc. japońskiej stali – mówi Kim Hyun-tae, analityk Hyundai Securities w Seulu. – Zakłóci to funkcjonowanie branży, w której Japonia jest światowym liderem i eksportuje ok. 40 proc. produkcji. Jednocześnie wzrośnie popyt na stal, ponieważ na ogromną skalę ruszy odbudowa zniszczeń – dodaje.

Nippon Steel Corp, producent stali numer 4 na świecie, poinformował w niedzielę, że odwiesza funkcjonowanie wszystkich swoich zakładów z wyjątkiem Kaimishi, położonego na północy kraju. Konkurencyjny JFE Holdings podał w poniedziałek, że z powodu braku prądu jest zmuszony zawiesić dostawy z huty położonej niedaleko Tokio.

W poniedziałek JFE Steel Corp, piąty producent stali na świecie, wstrzymał produkcję w hucie niedaleko Tokio. Nippon Steel był zmuszony zamknąć dwa nieduże zakłady.

- Jeśli ceny wzrosną o 10 proc., zyski stoczni spadną o ok. 1,5 proc. – uważa Lee Ji-hoon, analityk SK Securites, dodając, że ok. 15 proc. stali wykorzystywanej przez koreańskie stocznie pochodzi z Japonii.

Na problemach z dostawą i presji cenowej skorzysta koreański producent stali POSCO. Jego akcje zyskały w poniedziałek na giełdzie w Seulu prawie 9 proc.

Powoli do celu

[IMG]http://media.stockwatch.pl/data/broken.jpg"/>
kliknij, aby powiększyć

Uploaded with ImageShack.us" title="Otwórz w nowym oknie" target='_blank'>[IMG]http://media.stockwatch.pl/data/broken.jpg"/>
kliknij, aby powiększyć

Uploaded with ImageShack.us"/>
kliknij, aby powiększyćwave

Powoli do celu

polygamia.pl/Polygamia/1,96455...

Aż łezka w oku się kręci. Większość tytułów doskonale pamiętam i grałem w to. I te gazety. Aż ręce się trzęsły z ciekawości, co nowego w nowym wydaniu Anxious

Powoli do celu

www.tvncnbc.pl/suntech-w-nowej...

Ciekawe info, jednak znane już na koniec grudnia.

newconnect.pb.pl/2343314,82818...

Cytat:
Zarząd Spółki Suntech S.A. z siedzibą w Warszawie informuje, iż w dniu 28.12.2010 r. otrzymał umowę od firmy Airspan, której przedmiotem jest rozbudowa Centralnego Punktu Sieci i przeprowadzenie integracji zasobów technicznych, takich jak stacje bazowe, serwery, routery, itd. dla Milmex, operatora
nowej, wieloregionalnej sieci czwartej generacji WiMAX.
Wartość kontraktu objęta jest poufnością.

Powoli do celu

Coś tam publikują - niektóre są tajne. A z tymi zapowiedziami na temat banków, to może po to, aby mieć jakąś polisę na wolność?

Powoli do celu

Witam z powrotem po krótkiej przerwiehello1 Na usprawiedliwienie mojej nieobecności powiem tylko, że 3 tygodnie temu zostałem tatąWhistle . Powoli się ogarniam i zatęskniłem za SWlove4
Oprócz siebie muszę ogarnąć też te wszystkie nowości coście tu powprowadzali. WOW!

Tak więc wnoszę postulat, aby w każdym dziale pstryczek "nowy temat" był w jednym miejscu - na górze lub na dole. Teraz jest różnie. Nie mogłem znaleźć i się przestraszyłem, że nie mogę zakładać nowych tematów.Anxious

Powoli do celu

Ten kawałek przykuł moją uwagę:

Cytat:
W zeszłym miesiącu Assange zapowiedział ujawnienie informacji o jednym z "dużych banków amerykańskich", które mogą spowodować "upadek jednego albo dwóch banków".

Klik!

Powoli do celu

Ja bym z taką nie zaczynałblackeye

Powoli do celu

Jakieś zaczynają hasła rzucać o podatkach. Zaczyna się zmiękczanie gruntu?

Cytat:
Trzeba rozważać wszystkie opcje związane z uniknięciem zagrożeń, jakie niesie deficyt budżetowy, niewykluczona jest debata publiczna o ewentualnej podwyżce podatków - powiedział minister Michał Boni w TOK FM.

wyborcza.biz/biznes/1,100896,8...

Powoli do celu

Informacje
Stopień: Elokwentny
Ostatnia wizyta: 5 lipca 2020 23:23:21
Liczba wpisów: 498
[0,14% wszystkich postów / 0,12 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,422 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +154,54% +30 907,39 zł 50 907,39 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d