Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: baltona

 • 07 maja 2018

  Mizerne odreagowanie piątkowej przeceny, w grze Pekao i 11 bit studios

  GPW próbuje odrabiać straty z piątku. Inwestorzy czekają na wyniki spółek za I kwartał br., a także na decyzję prezydenta Trumpa ws. Iranu. Dziś w centrum uwagi są akcje Pekao, CD Projektu, 11 bit studios, Baltony i Próchnika. 

 • 10 października 2017

  Baltona ma koncesję na handel na czterech promach Unity Line Limited

  Baltona zawarła umowę z Unity Line Limited dotyczącą wyłącznej koncesji na prowadzenie działalności handlowej na czterech promach.

 • 08 lutego 2017

  Warszawskie indeksy zjechały na boczny tor, w grze KGHM, mBank i Kęty

  Osłabienie złotego kładzie się cieniem na wycenie polskich akcji. W południe główne indeksy GPW kontynuują płaską korektę styczniowych wzrostów.

 • 08 grudnia 2016

  W listopadzie Baltona utrzymała trend wzrostowy w przychodach

  Operator sklepów wolnocłowych i punktów gastronomicznych na lotniskach regionalnych w Europie wypracował w ubiegłym miesiącu dwucyfrową dynamikę przychodów i wzrost we wszystkich segmentach działalności.

 • 18 listopada 2016

  Baltona zwiększyła cash flow operacyjny do ponad 20 mln zł

  Trzeci kwartał dla operatora sklepów wolnocłowych i punktów gastronomicznych na lotniskach regionalnych w Europie stał pod znakiem dalszej optymalizacji działalności we wszystkich segmentach. Na uwagę zasługuje skokowy wzrost cash flow operacyjnego po dziewięciu miesiącach tego roku. 

 • 09 listopada 2016

  W październiku Baltona przerwała spadkowy trend w przychodach

  Operator sklepów wolnocłowych i punktów gastronomicznych na lotniskach regionalnych w Europie zaliczył udany miesiąc. Sprzedaż wzrosła we wszystkich segmentach biznesowych, co skutkowało dwucyfrową dynamiką ogólnych przychodów.

 • 31 października 2016

  Polska giełda nie traci werwy, gorąco na PKN Orlen, Echo i Baltonie

  Na ostatniej sesji w tym miesiącu europejskie parkiety toną w czerwieni. Sentyment do rynków akcji popsuły przedwyborcze zawirowania w USA oraz przecieki o załamaniu się weekendowych rozmów OPEC. Wyjątkiem na mapie Europy jest giełda w Warszawie, gdzie mimo atmosfery długiego weekendu główne indeksy świecą na zielono.

 • 20 października 2016

  PHZ Baltona: Rosnący ruch pasażerski wspiera wzrost sprzedaży

  Piotr Kazimierski, prezes zarządu PHZ Baltona SA rozmawia z redakcją StockWatch.pl o wynikach spółki i planach dalszego rozwoju.

 • 10 października 2016

  Baltona notuje wzrost sprzedaży w sklepach i gastronomii

  We wrześniu wyhamował spadek przychodów operatora sklepów wolnocłowych i punktów gastronomicznych na lotniskach regionalnych w Europie. Odbicie zaliczył segment sklepów, a trend wzrostowy kontynuuje biznes gastronomiczny.

 • 09 września 2016

  Kolejny udany miesiąc w segmencie gastronomicznym Baltony

  Sierpniowe przychody operatora sklepów wolnocłowych i punktów gastronomicznych na lotniskach regionalnych w Europie spadły w sumie o 13 proc. r/r, głównie za sprawą gorszych wyników w segmentach B2B i sklepy. Pozytywnym akcentem jest segment usług gastronomicznych, który utrzymał dwucyfrową dynamikę wzrostu.

 • 09 sierpnia 2016

  Baltona kontynuuje zmianę struktury sprzedaży

  Lipcowe przychody operatora sklepów i punktów gastronomicznych na lotniskach spadły. Działalność handlowa odnotowała drobny regres, ale mocno skurczyły się obroty w segmencie B2B. Za to wysokomarżowy segment gastronomiczny rośnie nadal w dwucyfrowym tempie.

 • 07 czerwca 2016

  Baltona szybko rozwija segment usług gastronomicznych

  Operator sklepów wolnocłowych i punktów gastronomicznych na lotniskach regionalnych w Europie z miesiąca na miesiąc rozwija się w segmencie gastronomicznym - w maju dynamika sprzedaży była identyczna jak w kwietniu. Z drugiej strony utrzymuje się spadek w segmentach sklepy i B2B.

 • 10 maja 2016

  Baltona trzyma dwucyfrową dynamikę sprzedaży w segmencie F&B

  Giełdowy operator sklepów wolnocłowych i punktów gastronomicznych na lotniskach regionalnych w Europie wypracował w kwietniu 12-proc. wzrost przychodów w segmencie gastronomicznym. W segmentach sklepy i B2B widoczny był spadek sprzedaży.

 • 11 kwietnia 2016

  Baltona rozwija działalność gastronomiczną

  W marcu PHZ Baltona, wiodący operator sklepów wolnocłowych i punktów gastronomicznych na lotniskach regionalnych w Europie, zanotowała dwucyfrowy wzrost sprzedaży w segmencie food & beverage.

 • 22 marca 2016

  Skokowy wzrost wyników finansowych Grupy Kapitałowej PHZ Baltona w 2015 roku

  Wiodący operator sklepów wolnocłowych działający na lotniskach regionalnych w Europie, należący do Grupy Flemingo International – Grupa Baltona – znacząco poprawił wyniki finansowe w 2015 roku.

 • 09 marca 2016

  Baltona poprawia wyniki sprzedażowe i rozszerza zakres działalności

  W lutym 2016 roku Grupa Baltona poprawiła wyniki sprzedażowe w kluczowych segmentach działalności – travel retail i food & beverage. Ważnym wydarzeniem było też podpisanie kolejnej umowy koncesyjnej na rozszerzenie działalności handlowej i gastronomicznej w terminalu Non Schengen lotniska Katowice Pyrzowice.

 • 10 lutego 2016

  Baltona rozwija sprzedaż w segmencie sklepów i gastronomii

  Styczeń przyniósł Baltonie nieznaczny wzrost przychodów w segmencie sklepów wolnocłowych oraz mocniejszy w gastronomii. Spadła natomiast sprzedaż z działalności B2B, co jest pochodną rozpoczętego w IV kwartale 2015 roku wygaszania nierentownej części biznesu.

 • 08 lutego 2016

  8 wiosennych spółek w najnowszych rekomendacjach

  Rynkowi eksperci sugerują, żeby wykorzystać zimowy spadek formy małych i średnich spółek do zakupów starannie wybranych akcji. StockWatch.pl w oparciu o najnowsze raporty sprawdził, które parkietowe misie będą rządzić w portfelach maklerów tej wiosny.

 • 26 stycznia 2016

  Giełdowe spółki handlowe stracą na nowym podatku ok. 600 mln zł

  Resort finansów przedstawił szczegóły projektu ustawy, która pozwoli sięgnąć do kieszeni sporej grupy spółek handlowych notowanych na GPW. Wyliczenia StockWatch.pl wskazują, że nowa danina zabierze niektórym spółkom nawet ponad połowę rocznych zysków. We wtorek za realizację obietnic polityków słono płacą akcjonariusze Almy, Oponeo.pl, Baltony, Gino Rossi oraz Empiku.

 • 11 stycznia 2016

  Dynamiczny wzrost ruchu na lotniskach podbił sprzedaż Baltony

  Pomimo zamknięcia działalności na lotniskach w Krakwie i Katowicach Pyrzowicach, spółka w grudniu 2015 roku poprawiła przychody w kluczowym segmencie sklepów wolnocłowych. Wzrosty odnotował także segment gastronomiczny, natomiast skonsolidowane obroty zrealizowane w minionym miesiącu były niższe r/r na skutek reorganizacji klientów w segmencie B2B.

 • 04 grudnia 2015

  PHZ Baltona: Stawiamy na reorganizację biznesu i optymalizację kosztów

  Piotr Kazimierski, prezes zarządu PHZ Baltona SA rozmawia z redakcją StockWatch.pl o wynikach spółki i planach dalszego rozwoju działalności.

 • 25 listopada 2015

  Relacja z czatu inwestorskiego z prezesem Baltona SA

  Gościem środowego spotkania z użytkownikami StockWatch.pl był Piotr Kazimierski, prezes spółki Baltona zarządzającej siecią sklepów wolnocłowych. Gość rozmawiał na temat wyników finansowych po trzech kwartałach 2015 roku i perspektyw rozwoju grupy.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku