X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: PFLEIDER

 • 28 lutego 2019

  Dino Polska i Play zastąpią Energę i Eurocash w WIG20

  Giełda przedstawiła wynik rocznej rewizji portfeli głównych indeksów. Energa i Eurocash tracą miejsce w prestiżowym segmencie na rzecz debiutantów z 2017 r. Rewizja zmniejszy odrobinę udział Skarbu Państwa w indeksie WIG20.

 • 27 listopada 2018

  Pfleiderer Group: Jesteśmy optymistycznie nastawieni do końcówki tego roku [RELACJA Z CZATU]

  Gościem wtorkowego czatu inwestorskiego w StockWatch.pl był Zbigniew Prokopowicz, przewodniczący rady nadzorczej Pfleiderer Group. Podczas spotkania omówiono wyniki spółki za III kwartał, plany rozwoju oraz postępy w realizacji strategii firmy.

 • 14 listopada 2018

  Pfleiderer notuje kilkunastoprocentowy wzrost EBITDA w III kw 2018 r.

  Skonsolidowane przychody producenta wyrobów drewnopochodnych w III kwartale 2018 r. wzrosły o 9 proc. r/r do 266,5 mln euro. EBITDA poprawiła się o 17 proc. i wyniosła 35,2 mln euro.

 • 29 października 2018

  Prokopowicz: Pfleiderer jest stabilną spółką dywidendową z dużymi możliwościami generowania gotówki

  Zbigniew Prokopowicz, przewodniczący rady nadzorczej Pfleiderer Group, rozmawia z redakcją StockWatch.pl o wynikach spółki i planach rozwoju.

 • 07 sierpnia 2018

  Główny akcjonariusz nie sprzeda akcji Pfleiderer Group w buy-backu

  Podmioty, którym doradza i którymi zarządza Strategic Value Partners LLC (SVP) nie odpowiedzą na zaproszenia do składania ofert sprzedaży akcji Pfleiderer Group.

 • 06 sierpnia 2018

  Pfleiderer Group chce skupić do 7,54 mln akcji własnych po 40 zł/szt.

  Pfleiderer Group chce skupić nie więcej niż 7.543.268 własnych akcji (stanowiących ok. 11,66 proc. kapitału) po cenie 40 zł za walor, wynika z zaproszenia do składania ofert sprzedaży, opublikowanego przez spółkę. 

 • 19 stycznia 2018

  Pfleiderer Group zarezerwował środki na karę od UOKiK i buy back

  Pfleiderer Group i jej spółka zależna - Pfleiderer Wieruszów zawiązały łącznie 38,68 mln zł rezerw w związku z decyzjami Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) o nałożeniu kar. Równolegle producent płyt wiórowych ogłosił zamiar skupu nie więcej niż 3,23 mln własnych akcji po cenie 37,50 zł zł za sztukę.

 • 28 grudnia 2017

  Spółki Pfleiderera otrzymaly 35,8 mln zł kary od UOKiK, Kronospanu – 100 mln zł

  Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) nałożył za uczestnictwo w niedozwolonym porozumieniu producentów płyt wiórowych i pilśniowych kary pieniężne: na Kronospan Szczecinek w wysokości 60,69 mln zł, na Kronospan Mielec 39,31 mln zł, na Pfleiderer Group SA 15,96 mln zł i na Pfleiderer Wieruszów 19,8 mln zł (łącznie 135,76 mln zł), podał Urząd. Piąty uczestnik zmowy - Swiss Krono - w zamian za współpracę z urzędem uniknął sankcji finansowej.

 • Pfleiderer Group uczestniczył w kartelu. UOKiK szykuje wysokie kary

  Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) nałoży na spółki Kronospan Mielec, Kronospan Szczecinek, Pfleiderer Group, Pfleiderer Wieruszów i Swiss Krono 135 mln zł kary za uczestnictwo w kartelu producentów płyt do produkcji mebli. Szczegóły Urząd poda dziś o 12:30.

 • 28 listopada 2017

  UOKiK podejrzewa Pfleiderer Group o naruszenie zasad konkurencji

  UOKiK podejrzewa, że giełdowa spółka była stroną porozumienia, które ustalało ceny i wymieniało się informacjami handlowymi dotyczącymi warunków sprzedaży na rynku płyt wiórowych i pilśniowych w Polsce. We wtorek kurs akcji Pfleiderer Group spadł o 2,7 proc.

 • 22 listopada 2017

  DM BZ WBK zaktualizował rekomendacje dla ponad 40 małych i średnich spółek [ZESTAWIENIE]

  Analitycy Domu Maklerskiego BZ WBK podnieśli rekomendacje dla 3 spółek z grupy small- i mid-cap, dla 9 obniżyli, a dla 31 utrzymali bez zmian. Ponadto rozpoczęli rekomendowanie jednej spółki - Marvipolu - od zalecenia kupuj i wyceny 18,30 zł, wynika z raportu datowanego na 14 listopada.

 • 06 listopada 2017

  6 atrakcyjnie wycenianych spółek przemysłowych wg DM mBanku

  W comiesięcznym opracowaniu biuro wskazało swoich faworytów w branży przemysłowej. Listę zdominowali reprezentanci segmentu małych i średnich spółek.

 • 26 października 2017

  Wyniki giełdowych tuzów w centrum uwagi, w górę Lotos i Orange Polska

  Sezon publikacji wyników finansowych za III kwartał trwa w najlepsze, absorbując w dużej mierze uwagę inwestorów. Szczególnie w taki dzień jak dziś, gdy wynikami chwalą się takie giełdowe tuzy jak Orange Polska, Lotos, BZ WBK i mBank. W czwartek nastroje wśród inwestorów kształtuje także środowa korekta na Wall Street oraz atmosfera wyczekiwania na decyzję Europejskiego Banku Centralnego (ECB) ws. polityki monetarnej.

 • 12 października 2017

  Faworyci DM mBanku na październik

  Dobre momentum makro w światowej gospodarce, napływ nowego kapitału do funduszy akcyjnych ETF i rosnąca relatywna atrakcyjność wycen spółek z EM vs. rynki rozwinięte to główne argumenty biura przemawiające za pozytywnym nastawieniem do rynku akcji. Na październikowej liście DM mBank umieścił blisko 30 spółek.

 • 05 października 2017

  mDM: W przemyśle najatrakcyjniej obecnie wyceniane m.in. Ergis, Famur i Stelmet

  Według analityków DM mBanku, wśród spółek przemysłowych najatrakcyjniej wyceniane są Ergis, Famur, Kernel, Pfleiderer Group oraz Stelmet. Natomiast w sektorze chemicznym obecnie najbardziej atrakcyjnie wyceniany jest Ciech, wynika z raportu datowanego na 28 września.

 • 20 września 2017

  Oczy zwrócone na Fed, w grze GetBack, Pfleiderer i Qumak

  Środowa sesja na giełdzie w Warszawie rozpoczęła się od niewielkich wzrostów. Inwestorzy czekają na nowe sygnały z Fed, jednocześnie rozgrywając poszczególne spółki. W centrum uwagi jest Getback, Pfleiderer Group, Qumak i bijący kolejne rekordy CD Projekt.

 • 11 września 2017

  Faworyci DM mBanku na wrzesień

  Biuro w najnowszym raporcie podtrzymało pozytywne nastawienie do rynku akcji. Na wrześniowej liście znalazło się ponad 30 spółek z jedenastu branż.

 • wczoraj

  Analiza techniczna Lotosu, Orlenu, Wawelu i Pfleiderer Group

  Krzysztof Borowski, ekspert Instytutu Bankowości i Ubezpieczeń Gospodarczych SGH specjalnie dla StockWatch.pl sprawdził techniczne scenariusze dla rozgrzanych do czerwoności akcji Orlenu, Lotosu, Wawelu oraz Pfleiderer Group.

 • 23 sierpnia 2017

  WIG20 na lekkim plusie. Rośnie m.in. Play, Lotos i Nextbike

  W środę WIG20 walczy o utrzymanie wzrostowej passy. Mocnym punktem segmentu blue chipów są dzisiaj akcje Lotosu i JSW.

 • 08 sierpnia 2017

  22 faworytów z sierpniowej listy DM mBanku

  W sierpniowym raporcie biuro podtrzymało pozytywne nastawienie do rynku akcji. Jako faworytów maklerzy wskazali 22 spółki z ośmiu branż.

 • 02 sierpnia 2017

  10 znanych spółek, o które biją się maklerzy

  Tego lata maklerzy mają pełne ręce roboty. Na przestrzeni zaledwie miesiąca odtajnili blisko 90 rekomendacji. Wśród nich jest grupa spółek, co do których biura maklerskie licytują się na coraz wyższe wyceny akcji.

 • 06 lipca 2017

  Analitycy DM BZ WBK zrewidowali rekomendacje i wyceny dla czternastu MiŚ spółek

  Analitycy DM BZ WBK podnieśli rekomendacje trzech spółek przemysłowych, obniżyli jednocześnie zalecenie dla jednej. Zweryfikowali także ceny docelowe dziesięciu małych i średnich spółek.

 • 12 czerwca 2017

  Propozycje inwestycyjne na czerwiec wg DM mBanku

  Analitycy DM mBanku w czerwcowym raporcie wyróżnili aż 27 spółek. Na liście dominują przedstawiciele sektora przemysłowego, deweloperskiego, budowlanego oraz handlowego.

 • 01 czerwca 2017

  RANKING: 20 liderów poprawy wyników

  Miniony rok dla polskiej gospodarki był udany. Rodzime firmy, także te z warszawskiej giełdy, zanotowały solidną poprawę zysków i przychodów. StockWatch.pl na bazie raportów za 2016 r. sprawdził, które spółki z GPW zapracowały na tytuł geparda biznesu.

 • wczoraj

  11 faworytów Noble Securities w strategii na 2017 rok

  Biuro przekonuje, że wiele negatywnych czynników jest już w cenach i oczekuje dodatniego wyniku WIG20 na koniec roku. W tegorocznym portfelu prym wiodą spółki z sektora bankowego, energetycznego oraz automotive.

 • 13 grudnia 2016

  Propozycje inwestycyjne na grudzień wg DM mBanku

  W grudniowym raporcie biuro stawia przede wszystkim na spółki przemysłowe, informatyczne, deweloperskie oraz liderów branży budowlanej.

 • 05 grudnia 2016

  6 spółek przemysłowych w portfelu DM mBanku

  Miejsce w portfelu biura obroniły spółki przemysłowe, które wyróżniają się dyskontem na tle branży oraz mają zdrowe fundamenty.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku