Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: voxel

 • 01 kwietnia 2019

  13 najhojniejszych propozycji dywidendowych marca

  Przymiarki do tegorocznego sezonu dywidendowego trwają w najlepsze. Tylko w marcu konkretne propozycje przedstawiło blisko 40 spółek z GPW, a kolejnych kilkanaście zasygnalizowało zamiar ogłoszenia rekomendacji w najbliższych tygodniach. Wśród nich jest aż 13, gdzie stopa dywidendy przekracza 5 proc.

 • 21 marca 2019

  VOXEL – analiza techniczna na życzenie

 • 07 września 2018

  Roszady w indeksach. We wrześniu PlayWay zastąpi Medicalgorithmics w mWIG40

  Wrześniowa korekta kwartalna portfeli indeksów obejmie łącznie 6 małych i średnich spółek. Największy awans zanotował producent i wydawca gier PlayWay.

 • 22 listopada 2017

  DM BZ WBK zaktualizował rekomendacje dla ponad 40 małych i średnich spółek [ZESTAWIENIE]

  Analitycy Domu Maklerskiego BZ WBK podnieśli rekomendacje dla 3 spółek z grupy small- i mid-cap, dla 9 obniżyli, a dla 31 utrzymali bez zmian. Ponadto rozpoczęli rekomendowanie jednej spółki - Marvipolu - od zalecenia kupuj i wyceny 18,30 zł, wynika z raportu datowanego na 14 listopada.

 • 15 lutego 2017

  22 spółki technologiczne, którym OFE powierzyły ponad 2 mld zł

  Mimo zmian w systemie emerytalnym, OFE nadal odgrywają ważną rolę na warszawskiej giełdzie. Jedną z kluczowych pozycji w ich portfelach stanowią akcje małych i średnich spółek. Sprawdziliśmy, jak poszczególne towarzystwa podchodzą do inwestycji w nowe technologie i które ich zdaniem spółki zapewnią uczestnikom godziwe emerytury.

 • 06 września 2016

  Szansa na jeszcze 3,5 mld zł dywidendy z 8 ciekawych spółek

  W końcówce sezonu dywidendowego na GPW parkietowe maluchy dzielnie rywalizują z blue chipami na stopy wypłat. StockWatch.pl zestawił najważniejsze wydarzenia i terminy w kalendarium dywidendowym na resztę roku.

 • 23 marca 2016

  6 najlepszych spółek na finiszu sezonu wynikowego

  Na ostatniej prostej sezonu raportów finansowych za 2015 rok, do grona rynkowych bohaterów dołączyło kilka znanych spółek. StockWatch.pl sprawdził, co kryje się za wzmocnieniem ich fundamentów oraz czy ponadprzeciętne dynamiki zysków uda się utrzymać w kolejnych kwartałach.

 • 15 lutego 2016

  Co dalej z kursami akcji Mex Polska i Voxel – analiza techniczna

  Lutowa odwilż na warszawskim parkiecie odsłoniła sporą grupę spółek w ciekawym momencie technicznym. Ekspert z DM BOŚ specjalnie dla StockWatch.pl sprawdził szanse na dalsze wzrosty notowań walorów dwóch małych siłaczy.

 • 11 stycznia 2016

  Co dalej z kursami akcji Open Finance i Voxel – analiza techniczna

  Rynkowej przecenie z pierwszej połowy stycznia oparła się zaledwie garstka małych spółek. StockWatch.pl z pomocą eksperta z DM BOŚ sprawdził, do jakich poziomów technicznych zmierzają rozpędzone kursy akcji Open Finance i Voxel.

 • 14 lipca 2014

  Voxel refinansuje dług i wprowadza nowe obligacje na Catalyst

  Spółka zarządzająca siecią medycznych centrów diagnostycznych pozyskała z kolejnej emisji obligacji 10 mln zł. Część z tej puli pójdzie na wcześniejszy wykup zapadających papierów, a pozostałość na zasilenie kapitału obrotowego podmiotu zależnego.

 • 22 października 2012

  Voxel przejdzie z NewConnect na rynek główny

  Voxel będzie 435 spółką notowaną na głównym rynku oraz 14 debiutem na tym rynku w 2012 roku. Jednocześnie będzie to 18 spółka, która przeszła z NewConnect na główny parkiet warszawskiej giełdy.

 • 04 października 2012

  Rusza nowy projekt dedykowany inwestorom z NewConnect

  Firma Infinity8, autoryzowany doradca z rynku NewConnect, rozpoczęła przygotowywanie wzorcowego portfela inwestycyjnego, złożonego tylko ze spółek notowanych w Alternatywnym Systemie Obrotu. Docelowo biuro zamierza aktualizować portfel co miesiąc.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku